Ranking - Azaroa 2019

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Matxin III
40
2
Uterga
40
3
Barrenetxea IV
37.5

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Azpiroz
38.33
2
Zubiri
37.6
3
Aldabe
36.6

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 11/16 - 23:24 - Oriamendi2010

GALARRETA - 11/15 - 16:15 - Oriamendi2010

GALARRETA - 11/13 - 19:20 - Oriamendi2010

PARTIDUAK

AZAROA

21

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

Torneo Parejas

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

AZAROA

16

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

Torneo Parejas ORONA 2019

 

30

Urrutia II
Garces

Beņat
Zubiri

35

26

Urriza
Larraņaga

Matxin III
Endika

40

40

Aldabe
Barrenetxea IV

Juanenea
Ion

25

30

Ansa II
Arruarte

Segurola
Agirrezabala

18

Txapelketa eta Torneoak

ORIAMENDI PROMOZIOA TXAPELKETA

TORNEO 
ORIAMENDI PROMOCIÓN

 2012ko, Urriak 4 - 2012ko, Azaroak 3
 GALARRETA Pilotalekua, Hernani

 > Ikusi Emaitzak
 > Ikusi Karteldegia

4 octubre 2012 - 3 noviembre 2012
Frontón GALARRETA, Hernani

> Ver Resultados
> Ver Cartelera

Final zortzirenak

 

Finalaurrekoa

Final laurdenak


Finala

                   
  Urrutia II Aizpurua II   Ezkurra II Olazar   Matxin VI Agirrezabala  
  Urrutia II
Aizpurua II
  Ezkurra II
Olazar
  Matxin VI
Agirrezabala
 
                   
  Oņatz Zubiri   Endika Aizpuru III   Etxeberria IV Saldias  
  Oñatz
Zubiri
  Endika
Aizpuru III
  Etxeberria IV
Saldias
 
                   
  Otaegi Barrenetxea IV   Matxin III Labaka   Etxabe II Zubizarreta  
  Otaegi
Barrenetxea IV
  Matxin III
Labaka
  Etxabe II
Zubizarreta
 
                   

 


BURUZ-BURUKO ERREMONTE TXAPELKETA KUTXA 2012 SARI NAGUSIA

TORNEO INDIVUAL DE REMONTE  
GRAN PREMIO KUTXA 2012

 2012ko, Abuztuak 4 - 2012ko, Irailak 8
 GALARRETA Pilotalekua, Hernani

 > Ikusi Emaitzak
 > Ikusi Karteldegia

4 agosto 2012 - 8 septiembre 2012
Frontón GALARRETA, Hernani

> Ver Resultados
> Ver Cartelera

Clasificacion Individual Kutxa

 

Liguilla Individual Kutxa Semifinal Individual Kutxa


Final Individual Kutxa

 

Juaristi   San Miguel   Urrutia I   Zeberio II
Juaristi   San Miguel   Urrutia I   Zeberio II
             
    Ezkurra   Urriza    
    Ezkurra   Urriza    
   


Txapelketaren Babeslea:
Patrocinador del Torneo:

Kutxa  

 

 

 

 

Aurretiko Kutxa Txapelketa

Torneo Previa Kutxa

 2012ko, Ekainak 9 - 2012ko, Uztailak 28
 GALARRETA Pilotalekua, Hernani

 > Ikusi Emaitzak
 > Ikusi Karteldegia

9 junio 2012 - 28 julio 2012
Frontón GALARRETA, Hernani

> Ver Resultados
> Ver Cartelera

Liguilla Previa Torneo Kutxa

 

Semifinal Previa Kutxa Clasificacion Primavera Semifinal 23/04

 

  GRUPO 1 TALDEA       GRUPO 2 TALDEA  
  Endika Agirresarobe       Etxeberria IV Olazar  
   Endika Agirresarobe       Etxeberria IV Olazar  
  Juaristi         Uterga    
   Juaristi         Uterga    
                 
  GRUPO 3 TALDEA       GRUPO 4 TALDEA  
  Oņatz Aizpurua II       Etxabe II Barrenetxea  
   Oñatz Aizpurua II       Etxabe II BarrenetxeaIV  
                 
  Ion Agirrezabala       Matxin III Urtasun  
  Ion Agirrezabala       Matxin III Urtasun  


Txapelketaren Babeslea:
Patrocinador del Torneo:

Kutxa  

 


 

II. Udaberri Babolat - Volvo Autosuecia Txapelketa

II Torneo Primavers Babolat - Volvo Autosuecia

 2012ko, Apirilak 21 - 2012ko, Maiatzak 19
 GALARRETA Pilotalekua, Hernani

 > Ikusi Emaitzak
 > Ikusi Karteldegia

21 abril 2012 - 19 abril 2012
Frontón GALARRETA, Hernani

> Ver Resultados
> Ver Cartelera

Clasificacion Primavera Puntos 23/04

 

Clasificacion Primavera Liguilla 30/04 Clasificacion Primavera Semifinal 23/04


clasificacion Primavera Final 23/04

  GRUPO A TALDEA       GRUPO B TALDEA  
  Oņatz San Miguel       Urtasun Aizpurua II  
   Oñatz San Miguel        Urtasun Aizpurua II  
                 
  Uterga Ion       Endika Etxeberria III  
   Uterga Ion       Etxeberria IV Etxeberria III  
                 
  Urriza Olazar       Zeberio II Barrenetxea  
   Urriza Olazar       Zeberio II BarrenetxeaIV  

 


Txapelketaren Babesleak:
Patrocinadores del Torneo:

Babolat Volvo Auto Suecia

 


 


 

II. Sagardoaren Txapelketa

II Torneo de la Sidra

 2012ko, Otsailak 11 - 2012ko, Martxoak 31
 GALARRETA Pilotalekua, Hernani

 > Ikusi Emaitzak
 > Ikusi Karteldegia

11 Febrero 2012 - 31 marzo 2012
Frontón GALARRETA, Hernani

> Ver Resultados
> Ver Cartelera

Clasificacion Sagardo Puntos 20/03

 

Clasificacion Sagardo Liguilla 20/03 Clasificacion Sagardoa Semifinal 20/03


clasificacion Sagardo Final 20/03

  GRUPO A TALDEA       GRUPO B TALDEA  
  Ezkurra Zubiri       Oņatz San Miguel  
   Ezkurra Zubiri       Oñatz San Miguel  
                 
  Juaristi Olazar       Endika Lizaso  
   Juaristi Olazar       Endika Lizaso  
                 
  Uterga Aizpurua II       Urtasun Barrenetxea  
   Uterga Aizpurua II       Urtasun BarrenetxeaIV  
                 
  Zeberio II Zubizarreta       Matxin III Ion  
   Zeberio II Zubizarreta       Matxin III Ion  
                 
  Urriza Saldias       Etxeberria IV Etxeberria III  
  Urriza Saldias       Etxeberria IV Etxeberria III  
                 


Txapelketaren Babesleak:
Patrocinadores del Torneo:

     
Bereziartua Etxeberria Gaztaņaga Gurutzeta Larre Gain
         
  Oialume Petritegi Saizar  

 


 

 

 
   
   

 

TXAPELKETA Hasiera Bukaera Erre. Part. Txapeldunak  
2019
Torneo Parejas ORONA 2019 2019/11/14 - 10 3 - -
Torneo Individual KUTXABAN 2019 2019/07/25 2019/09/14 8 14 Barrenetxea IV
Torneo BERRIA 2019/05/18 2019/06/15 14 11 Ansa II Arruarte
Torneo Sidra 2019 2019/02/26 2019/05/04 17 19 Segurola Endika
2018
Torneo Parejas ORONA 2018 2018/11/08 2018/12/29 15 18 Uterga Azpiroz
Torneo individual KUTXABAN 2018 2018/08/15 - 0 0 - -
Torneo individual KUTXABAN 2018 2018/08/15 2018/09/08 5 10 Urriza
Torneo PROMOCION 2018 2018/05/24 2018/06/30 12 9 Etxarri Labaka
Torneo sidra 2018 2018/03/08 2018/04/28 18 18 Urriza Garces
VI Master Individual ORIAMENDI 2018/01/04 2018/01/13 4 3 Urriza
2017
F 2017/11/09 - 0 0 - -
Torneo Parejas ORONA 2017 2017/11/09 2017/12/23 10 14 Uterga Etxeberria III
Individual 2017 KUTXABAN 2017/07/31 2017/09/09 6 10 Urriza
Individual 2017 PREVIA 2017/07/12 - 8 6 - -
tORNEO 2017/07/06 2017/07/11 8 2 Uterga Etxeberria III
Torneo 2017/07/06 - 0 0 - -
Torneo Peņas SAN FERMIN 2ē 2017/07/06 - 8 2 - -
Torneo Peņas SAN FERMIN 1ē 2017/07/06 - 9 3 - -
Torneo sidra 2017 2017/03/02 2017/04/29 17 18 Otaegi Ion
Torneo IV GALA de Remonte 2017/01/21 2017/01/26 8 3 Ezkurra II Ion
2016
V Master Individual ORIAMENDI 2016/12/31 2017/01/07 4 3 Urriza
Torneo Parejas ORONA 2016 2016/11/07 - 10 13 - -
Torneo Kutxaban 2016 2016/09/08 2016/09/10 2 1 Urriza
Torneo sidra 2016 2016/03/05 2016/04/30 18 18 Segurola Endika
2015
Torneo Parejas ORONA 2015 2015/10/29 2015/12/26 14 21 Ezkurra Endika
33 Torneo KUTXABAN 2015 2015/08/07 2015/09/12 7 10 Urriza
Torneo San Fermin 2015 2015/07/04 - 8 3 - -
Torneo Promocion LABRADOR 2015/06/04 2015/06/27 12 9 Ansa II Zubiri
2015 ko Sagardoaren Txapelketa 2015/03/11 2015/04/25 12 10 Zeberio II Endika
Torneo III Gala Remonte 2015/01/31 - 8 2 - -
2014
IVMaster Individual ORIAMENDI 2014/12/31 2015/01/10 5 4 Uterga
Torneo Parejas ORONA 2014 2014/10/23 2014/12/20 13 20 Ezkurra Ion
32ē Torneo Individual Kutxabank 2014 2014/07/29 2014/09/06 8 7 San Miguel
TORNEO AZPEITIA 2014 2014/06/15 - 0 0 - -
2014 Ko Sagardoaren Txapelketa 2014/02/27 2014/04/26 16 14 Azpiroz Ion
Torneo III Gala de Remonte 2014/01/24 2014/01/30 8 2 Urriza Agirrezabala
2013
Torneo Navidad 2013 2013/12/24 2014/01/18 4 3 Urriza
Torneo Parejas ORONA - MPB 2013 2013/10/23 2013/12/31 12 19 Uterga Ion
Torneo VOLVO Promocion 2013 2013/09/25 2013/10/19 12 9 Otaegi Olazar
Torneo Comunidad Foral de Navarra 2013 2013/09/05 2013/10/13 7 7 Juanenea San Miguel
TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2013 2013/08/01 2013/09/07 6 9 Urriza
Torneo San Fermin 2013 2013/07/06 2013/07/13 8 7 Urtasun San Miguel
Individual Previa KUTXA 2013 2013/06/29 - 10 8 - -
DIPUTACION DE GUIPUZCOA 2013 2013/06/07 2013/06/28 9 7 Uterga EzkurraII Barrenetxea IV
TORNEO AZPEITIA 2013 2013/05/26 2013/06/16 12 7 - -
I Torneo Magnesitas Sorianas 2013 2013/04/07 2013/04/28 8 8 Urriza Ion
2013 ko Sagardoaren Txapelketa 2013/02/16 2013/04/06 18 19 Matxin III Etxeberria III
Torneo II Gala Remonte 2013/01/31 - 8 2 - -
2012
III Master Individual ORIAMENDI 2012/12/29 2013/01/05 4 3 Urriza
Torneo Navidad 2012 Bodegas Principe de Viana 2012/12/23 2013/01/06 5 4 Urtasun
Torneo Parejas ORONA 2012 2012/11/07 2012/12/22 14 18 Urriza Barrenetxea IV
TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2012 2012/10/03 2012/11/03 18 8 Endika Aizpuru III
TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2012 2012/08/04 2012/09/08 6 9 Urriza
Torneo Comunidad Foral de Navarra 2012 2012/07/20 2012/09/29 13 18 Urriza Arruarte
Torneo SanFermin 2012 2012/07/05 2012/07/08 8 7 Urtasun San Miguel
Previa KUTXA 2012 2012/06/09 2012/07/28 11 10 Juaristi
Torneo Diputacion de Gipuzcoa 2012 2012/06/09 2012/06/29 7 4 Urriza Etxeberria III
Torneo AZpeitia 2012 2012/05/25 2012/06/15 12 7 Uterga EzkurraII Zubizarreta
Aficionados 2012/05/05 - 0 0 - -
TORNEO PRIMAVERA 2012 2012/04/19 2012/05/26 12 9 Uterga Ion
2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA 2012/02/11 2012/03/31 19 19 Oņatz San Miguel
2011
TORNEO MARTIKO 2011 2011/12/26 2012/01/06 5 4 Urtasun
II Master individual Orona 2011/12/24 2012/01/07 5 4 Ezkurra
TORNEO AZYSA 2011 2011/11/05 2011/12/17 12 12 Zeberio II Ion
TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2011 2011/10/01 2011/10/22 16 7 Matxin VI Agirrezabala
TORNEO COMUNIDAD FORAL NAVARRA 2011 2011/08/28 2011/09/30 10 7 Urriza Lizaso
TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011 2011/08/06 2011/09/03 6 9 Ezkurra
TORNEO SAN FERMIN TEJADOS AOIZ 2011 2011/07/06 2011/07/09 9 7 Urtasun Urrutia I
TORNEO GIPUZKOA 2011 2011/06/17 2011/06/25 8 3 Uterga Urrutia I
PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011 2011/06/11 2011/07/31 19 18 Uterga
TORNEO DE AZPEITIA 2011 2011/05/27 2011/06/24 13 8 Matxin VI Ion
TORNEO PRIMAVERA Babolat 2011/04/21 2011/05/21 12 12 Matxin III Urrutia I
TORNEO SIDRA 2011/02/19 2011/03/26 17 15 Juaristi Olazar
HOMENAJE ALTUNA II 2011/02/05 2011/02/05 4 1 Ezkurra San Miguel
2010
TORNEO MARTIKO 2010/12/25 2011/01/06 4 3 Urtasun
TORNEO ORONA 2010/12/24 2011/01/08 4 3 Ezkurra
TORNERO AZYSA 2010 2010/11/13 2010/12/16 12 12 Urriza Etxeberria III
TORNEO COMUNIDAD FORAL 2010/08/09 2010/09/25 18 10 Urtasun Etxeberria III
TORNEO INDIVIDUAL 2010 2010/07/31 2010/09/02 11 12 Ezkurra
TORNEO SAN FERMIN TEJADOS AOÍZ 2010/07/02 2010/07/09 10 4 Ezkurra Ion
PREVIA TORNEO INDIVIDUAL 2010/06/05 - 19 15 - -
TORNEO 2010/05/21 2010/06/17 27 17 Urtasun Lizaso
1825 TORNEO 2010/05/08 - 4 2 - -
I Torneo Apertura Oriamendi 2010 2010/04/29 - 7 2 - -
0
Gran Premio Lacturale 2012 0000/00/00 2012/05/19 8 3 Azpiroz Etxeberria III
Torneo sidra 2016 0000/00/00 - 0 0 - -
Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal