Ranking - Urria 2019

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Matxin III
40
2
Uterga
40
3
Etxarri
40

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Zubiri
36.5
2
Ansa II
35.6
3
Larrañaga
32.8

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 10/16 - 17:48 - Oriamendi2010

GALARRETA - 10/12 - 21:09 - Oriamendi2010

AZPEITIA - 10/12 - 21:05 - Oriamendi2010

PARTIDUAK

URRIA

17

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

URRIA

18

18:30

Azpeitia

Azpeitia 18:30

 

 

GEHIAGO IKUSI...

URRIA

19

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

URRIA

17

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

30


Zubiri


Labaka

10

40

Matxin III
Barrenetxea IV

Ansa II
Endika

38

31

Zeberio II
Etxeberria III

Uterga
Azpiroz

40

23

Juanenea
Arruarte

Aldabe
Larrañaga

30

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

Torneo Sidra 2019

Galarreta

MAIATZA

04

16:00

Torneo Sidra 2019

 

40

Segurola
Endika

Ezkurra II
Garces

 

31

Galarreta

APIRILA

27

16:00

Torneo Sidra 2019

 

36

Urriza
Zaldua

Ezkurra II
Garces

 

40

Galarreta

APIRILA

25

16:00

Torneo Sidra 2019

 

40

Segurola
Endika

Goikoetxea V
Barrenetxea IV

 

38

Galarreta

APIRILA

18

15:45

Torneo Sidra 2019

 

40

Segurola
Endika

Ezkurra II
Garces

 

36

Galarreta

APIRILA

18

15:45

Torneo Sidra 2019

 

40

Urriza
Zaldua

Goikoetxea V
Barrenetxea IV

 

32

Galarreta

APIRILA

13

16:00

Torneo Sidra 2019

 

40

Ezkurra II
Garces

Goikoetxea V
Barrenetxea IV

 

34

Galarreta

APIRILA

11

16:00

Torneo Sidra 2019

 

38

Urriza
Zaldua

Segurola
Endika

 

40

Galarreta

APIRILA

06

16:00

Torneo Sidra 2019

 

40

Etxarri
Ion

Ansa II
Agirrezabala

 

37

Galarreta

APIRILA

04

16:00

Torneo Sidra 2019

 

20

Uterga
Labaka

Segurola
Endika

 

40

Galarreta

MARTXOA

30

16:00

Torneo Sidra 2019

 

37

Goikoetxea V
Barrenetxea IV

Ezkurra II
Garces

 

40

Galarreta

MARTXOA

28

16:00

Torneo Sidra 2019

 

40

Urriza
Zaldua

Juanenea
Azpiroz

 

34

Galarreta

MARTXOA

23

16:00

Torneo Sidra 2019

 

40

Ezkurra II
Garces

Ansa II
Agirrezabala

 

38

Galarreta

MARTXOA

21

16:00

Torneo Sidra 2019

 

40

Segurola
Endika

Juanenea
Azpiroz

 

38

Galarreta

MARTXOA

16

16:00

Torneo Sidra 2019

 

40

Goikoetxea V
Barrenetxea IV

Etxarri
Ion

 

28

Galarreta

MARTXOA

14

16:00

Torneo Sidra 2019

 

40

Urriza
Zaldua

Uterga
Labaka

 

24

Galarreta

MARTXOA

09

16:00

Torneo Sidra 2019

 

24

Urriza
Zaldua

Segurola
Endika

 

40

Galarreta

MARTXOA

07

16:00

Torneo Sidra 2019

 

40

Etxarri
Ion

Ezkurra II
Garces

 

39

Galarreta

MARTXOA

02

16:00

Torneo Sidra 2019

 

37

Goikoetxea V
Barrenetxea IV

Ansa II
Agirrezabala

 

40

Galarreta

OTSAILA

28

16:00

Torneo Sidra 2019

 

26

Uterga
Labaka

Juanenea
Azpiroz

 

40

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal