Ranking - Urria 2019

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Matxin III
40
2
Uterga
40
3
Etxarri
40

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Zubiri
36.5
2
Ansa II
35.6
3
Goikoetxea V
32.33

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 10/16 - 17:48 - Oriamendi2010

GALARRETA - 10/12 - 21:09 - Oriamendi2010

AZPEITIA - 10/12 - 21:05 - Oriamendi2010

PARTIDUAK

URRIA

17

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

URRIA

18

18:30

Azpeitia

Azpeitia 18:30

 

 

GEHIAGO IKUSI...

URRIA

19

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

URRIA

17

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

30


Zubiri


Labaka

10

40

Matxin III
Barrenetxea IV

Ansa II
Endika

38

31

Zeberio II
Etxeberria III

Uterga
Azpiroz

40

0

Juanenea
Arruarte

Aldabe
Larrañaga

0

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

Torneo Parejas ORONA 2018

Galarreta

ABENDUA

29

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

27

Juanenea
Endika

Uterga
Azpiroz

 

40

Galarreta

ABENDUA

22

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

29

Ansa II
Barrenetxea IV

Uterga
Azpiroz

 

40

Galarreta

ABENDUA

22

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

39

Juanenea
Endika

Ezkurra II
Etxeberria III

 

40

Galarreta

ABENDUA

15

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

40

Juanenea
Endika

Ezkurra II
Etxeberria III

 

31

Galarreta

ABENDUA

15

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

37

Ansa II
Barrenetxea IV

Uterga
Azpiroz

 

40

Galarreta

ABENDUA

08

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

39

Ansa II
Barrenetxea IV

Urriza
Larrañaga

 

40

Galarreta

ABENDUA

08

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

40

Juanenea
Endika

Matxin III
Ion

 

22

Galarreta

ABENDUA

06

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

40

Ezkurra II
Etxeberria III

Uterga
Azpiroz

 

37

Galarreta

ABENDUA

01

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

33

Urriza
Larrañaga

Juanenea
Endika

 

40

Galarreta

ABENDUA

01

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

40

Ezkurra II
Etxeberria III

Matxin III
Ion

 

28

Galarreta

AZAROA

29

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

25

Uterga
Azpiroz

Ansa II
Barrenetxea IV

 

40

Galarreta

AZAROA

24

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

34

Juanenea
Endika

Ansa II
Barrenetxea IV

 

40

Galarreta

AZAROA

22

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

40

Uterga
Azpiroz

Matxin III
Ion

 

39

Galarreta

AZAROA

17

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

24

Ansa II
Barrenetxea IV

Matxin III
Ion

 

40

Galarreta

AZAROA

17

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

27

Ezkurra II
Etxeberria III

Juanenea
Endika

 

40

Galarreta

AZAROA

15

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

30

Urriza
Larrañaga

Uterga
Azpiroz

 

40

Galarreta

AZAROA

10

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

40

Urriza
Zubiri

Segurola
Ion

 

34

Galarreta

AZAROA

10

16:00

Torneo Parejas ORONA 2018

 

31

Ezkurra II
Etxeberria III

Urtasun
Barrenetxea IV

 

40

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal