Ranking - Urria 2019

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Matxin III
40
2
Uterga
40
3
Etxarri
40

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Zubiri
36.5
2
Ansa II
35.6
3
Goikoetxea V
32.33

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 10/16 - 17:48 - Oriamendi2010

GALARRETA - 10/12 - 21:09 - Oriamendi2010

AZPEITIA - 10/12 - 21:05 - Oriamendi2010

PARTIDUAK

URRIA

17

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

URRIA

18

18:30

Azpeitia

Azpeitia 18:30

 

 

GEHIAGO IKUSI...

URRIA

19

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

URRIA

17

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

30


Zubiri


Labaka

10

40

Matxin III
Barrenetxea IV

Ansa II
Endika

38

31

Zeberio II
Etxeberria III

Uterga
Azpiroz

40

0

Juanenea
Arruarte

Aldabe
Larrañaga

0

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

Torneo sidra 2016

Galarreta

APIRILA

30

16:00

Torneo sidra 2016

 

38

Uterga
Aizpuru III

Segurola
Endika

 

40

Galarreta

APIRILA

23

16:00

Torneo sidra 2016

 

39

Ezkurra II
Larrañaga

Uterga
Aizpuru III

 

40

Galarreta

APIRILA

23

16:00

Torneo sidra 2016

 

25

Urriza
Labaka

Segurola
Endika

 

40

Galarreta

APIRILA

16

16:00

Torneo sidra 2016

 

17

Azpiroz
Etxeberria III

Matxin III
Endika

 

40

Galarreta

APIRILA

14

16:00

Torneo sidra 2016

 

26

Ansa II
Ion

Uterga
Aizpuru III

 

40

Galarreta

APIRILA

09

16:00

Torneo sidra 2016

 

40

Uterga
Aizpuru III

Segurola
Zubiri

 

29

Galarreta

APIRILA

07

16:00

Torneo sidra 2016

 

40

Matxin III
Endika

Matxin VI
Barrenetxea IV

 

37

Galarreta

MARTXOA

31

16:00

Torneo sidra 2016

 

29

Matxin VI
Barrenetxea IV

Ezkurra II
Larrañaga

 

40

Galarreta

MARTXOA

26

16:00

Torneo sidra 2016

 

40

Uterga
Aizpuru III

Ezkurra II
Larrañaga

 

22

Galarreta

MARTXOA

24

16:00

Torneo sidra 2016

 

40

Urriza
Labaka

Matxin III
Endika

 

34

Galarreta

MARTXOA

24

16:00

Torneo sidra 2016

 

26

Azpiroz
Zaldua

Ezkurra II
Larrañaga

 

40

Galarreta

MARTXOA

19

16:00

Torneo sidra 2016

 

40

Urriza
Martirena

Ezkurra II
Zubiri

 

23

Galarreta

MARTXOA

19

16:00

Torneo sidra 2016

 

38

Uterga
Aizpuru III

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

Galarreta

MARTXOA

17

16:00

Torneo sidra 2016

 

40

Segurola
Endika

Ezkurra II
Zubiri

 

27

Galarreta

MARTXOA

12

16:00

Torneo sidra 2016

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Matxin VI
Barrenetxea IV

 

32

Galarreta

MARTXOA

10

16:00

Torneo sidra 2016

 

40

Urriza
Labaka

Ansa II
Ion

 

26

Galarreta

MARTXOA

05

16:00

Torneo sidra 2016

 

31

Uterga
Aizpuru III

Matxin VI
Barrenetxea IV

 

40

Galarreta

MARTXOA

05

16:00

Torneo sidra 2016

 

31

Matxin III
Endika

Ansa II
Ion

 

40

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal