Ranking - Uztaila 2019

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Agirrezabala
40
2
Endika
40
3
Barrenetxea IV
38

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Otaegi
40
2
Labaka
40
3
Ezkurra II
37.25

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 07/19 - 20:01 - Oriamendi2010

GALARRETA - 07/18 - 20:59 - Oriamendi2010

GALARRETA - 07/17 - 19:25 - Oriamendi2010

LABRIT - 07/13 - 09:21 - Fundación Remonte Euskal Jai Berri

PARTIDUAK

UZTAILA

20

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

UZTAILA

23

19:00

Galarreta

Galarreta 19:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

UZTAILA

25

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

UZTAILA

18

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

28


Larrañaga

Goikoetxea V

30

37

Urriza
Ion

Ezkurra II
Barrenetxea IV

40

40

Zeberio II
Etxeberria III

Ansa II
Azpiroz

38

30

Aldabe
Arruarte

Labaka
Zubiri

22

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

Torneo Parejas ORONA 2014

Galarreta

ABENDUA

20

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

35

Ezkurra II
San Miguel

Ezkurra
Ion

 

40

Galarreta

ABENDUA

13

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra
Ion

Uterga
Endika

 

35

Galarreta

ABENDUA

11

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra II
San Miguel

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

34

Galarreta

ABENDUA

06

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra II
San Miguel

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

36

Galarreta

ABENDUA

06

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra
Ion

Uterga
Endika

 

28

Galarreta

ABENDUA

04

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

31

Ezkurra
Ion

Uterga
Endika

 

40

Galarreta

AZAROA

22

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra
Ion

Uterga
Endika

 

25

Galarreta

AZAROA

22

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

38

Azpiroz
Etxeberria III

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

40

Galarreta

AZAROA

15

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

21

Urriza
Agirrezabala

Ezkurra
Ion

 

40

Galarreta

AZAROA

15

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

26

Azpiroz
Etxeberria III

Uterga
Endika

 

40

Galarreta

AZAROA

13

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

39

Zeberio II
Barrenetxea IV

Ezkurra II
San Miguel

 

40

Galarreta

AZAROA

08

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra
Ion

Ezkurra II
San Miguel

 

37

Galarreta

AZAROA

08

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Uterga
Endika

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

36

Galarreta

AZAROA

06

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

31

Urriza
Agirrezabala

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

Galarreta

AZAROA

01

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

21

Urriza
Agirrezabala

Uterga
Endika

 

40

Galarreta

AZAROA

01

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra II
San Miguel

Azpiroz
Etxeberria III

 

29

Galarreta

URRIA

30

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

33

Ezkurra
Ion

Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

Galarreta

URRIA

25

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra
Ion

Azpiroz
Etxeberria III

 

37

Galarreta

URRIA

25

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra II
San Miguel

Uterga
Endika

 

36

Galarreta

URRIA

23

16:00

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Urriza
Agirrezabala

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

30

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal