Ranking - Abuztua 2020

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Barrenetxea IV
40
2
Urriza
23
3
Endika
23

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Aizpuru III
40
2
Larrañaga
40
3
Ansa II
40

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 07/10 - 15:34 - Oriamendi2010

GALARRETA - 07/09 - 20:36 - Oriamendi2010

GALARRETA - 07/08 - 21:48 - Oriamendi2010

PARTIDUAK

ABUZTUA

08

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

ABUZTUA

08

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

23

Juanenea


Aizpuru III

30

40

Ansa II
Barrenetxea IV

Urriza
Endika

30

30


Larrañaga


Zaldua

9

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

Galarreta

APIRILA

26

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

34

Matxin III
Etxeberria III

Azpiroz
Ion

 

40

Galarreta

APIRILA

12

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

33

Uterga
Olazar

Matxin III
Etxeberria III

 

40

Galarreta

APIRILA

05

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

27

Zaldua II
Agirrezabala

Azpiroz
Ion

 

40

Galarreta

MARTXOA

29

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

38

Ezkurra
Endika

Azpiroz
Ion

 

40

Galarreta

MARTXOA

29

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Juanenea
San Miguel

 

38

Galarreta

MARTXOA

27

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Zaldua II
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

33

Galarreta

MARTXOA

22

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

26

Juanenea
San Miguel

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

40

Galarreta

MARTXOA

20

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

27

Azpiroz
Ion

Uterga
Olazar

 

40

Galarreta

MARTXOA

15

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Ezkurra
Endika

Urriza
Zubiri

 

25

Galarreta

MARTXOA

15

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

35

Matxin III
Etxeberria III

Zaldua II
Agirrezabala

 

40

Galarreta

MARTXOA

13

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

37

Urriza
Zubiri

Azpiroz
Ion

 

40

Galarreta

MARTXOA

08

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

30

Ezkurra
Endika

Uterga
Olazar

 

40

Galarreta

MARTXOA

06

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

34

Galarreta

MARTXOA

01

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

28

Juanenea
San Miguel

Zaldua II
Agirrezabala

 

40

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) [email protected]
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal