Ranking - Uztaila 2019

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Agirrezabala
40
2
Endika
40
3
Barrenetxea IV
38

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Otaegi
40
2
Labaka
40
3
Ezkurra II
37.25

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 07/19 - 20:01 - Oriamendi2010

GALARRETA - 07/18 - 20:59 - Oriamendi2010

GALARRETA - 07/17 - 19:25 - Oriamendi2010

LABRIT - 07/13 - 09:21 - Fundación Remonte Euskal Jai Berri

PARTIDUAK

UZTAILA

20

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

UZTAILA

23

19:00

Galarreta

Galarreta 19:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

UZTAILA

25

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

UZTAILA

18

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

28


Larrañaga

Goikoetxea V

30

37

Urriza
Ion

Ezkurra II
Barrenetxea IV

40

40

Zeberio II
Etxeberria III

Ansa II
Azpiroz

38

30

Aldabe
Arruarte

Labaka
Zubiri

22

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

Galarreta

APIRILA

26

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

34

Matxin III
Etxeberria III

Azpiroz
Ion

 

40

Galarreta

APIRILA

12

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

33

Uterga
Olazar

Matxin III
Etxeberria III

 

40

Galarreta

APIRILA

05

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

27

Juaristi
Agirrezabala

Azpiroz
Ion

 

40

Galarreta

MARTXOA

29

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

38

Ezkurra
Endika

Azpiroz
Ion

 

40

Galarreta

MARTXOA

29

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Juanenea
San Miguel

 

38

Galarreta

MARTXOA

27

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Juaristi
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

33

Galarreta

MARTXOA

22

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

26

Juanenea
San Miguel

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

40

Galarreta

MARTXOA

20

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

27

Azpiroz
Ion

Uterga
Olazar

 

40

Galarreta

MARTXOA

15

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Ezkurra
Endika

Urriza
Zubiri

 

25

Galarreta

MARTXOA

15

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

35

Matxin III
Etxeberria III

Juaristi
Agirrezabala

 

40

Galarreta

MARTXOA

13

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

37

Urriza
Zubiri

Azpiroz
Ion

 

40

Galarreta

MARTXOA

08

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

30

Ezkurra
Endika

Uterga
Olazar

 

40

Galarreta

MARTXOA

06

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

34

Galarreta

MARTXOA

01

16:00

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

28

Juanenea
San Miguel

Juaristi
Agirrezabala

 

40

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal