Ranking - Uztaila 2019

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Agirrezabala
40
2
Endika
40
3
Barrenetxea IV
38

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Otaegi
40
2
Labaka
40
3
Ezkurra II
37.25

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 07/19 - 20:01 - Oriamendi2010

GALARRETA - 07/18 - 20:59 - Oriamendi2010

GALARRETA - 07/17 - 19:25 - Oriamendi2010

LABRIT - 07/13 - 09:21 - Fundación Remonte Euskal Jai Berri

PARTIDUAK

UZTAILA

20

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

UZTAILA

23

19:00

Galarreta

Galarreta 19:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

UZTAILA

25

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

UZTAILA

18

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

28


Larrañaga

Goikoetxea V

30

37

Urriza
Ion

Ezkurra II
Barrenetxea IV

40

40

Zeberio II
Etxeberria III

Ansa II
Azpiroz

38

30

Aldabe
Arruarte

Labaka
Zubiri

22

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

Galarreta

APIRILA

06

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Juaristi
Agirrezabala

 

33

Galarreta

MARTXOA

30

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Juaristi
Agirrezabala

Urriza
Zubiri

 

32

Galarreta

MARTXOA

28

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

39

Urtasun
Lizaso

Matxin III
Etxeberria III

 

40

Galarreta

MARTXOA

23

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

37

Ezkurra II
San Miguel

Matxin III
Etxeberria III

 

40

Galarreta

MARTXOA

23

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Endika
Barrenetxea IV

Juaristi
Agirrezabala

 

37

Galarreta

MARTXOA

21

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

38

Ezkurra
Saldias

Urriza
Zubiri

 

40

Galarreta

MARTXOA

16

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

31

Ezkurra
Saldias

Azpiroz
Ion

 

40

Galarreta

MARTXOA

16

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Zeberio II
Urko

Ezkurra II
San Miguel

 

35

Galarreta

MARTXOA

14

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

34

Urtasun
Lizaso

Azpiroz
Ion

 

40

Galarreta

MARTXOA

09

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Endika
Barrenetxea IV

 

28

Galarreta

MARTXOA

09

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

22

Zeberio II
Urko

Juaristi
Agirrezabala

 

40

Galarreta

MARTXOA

07

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

34

Urriza
Zubiri

Urtasun
Lizaso

 

40

Galarreta

MARTXOA

02

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Endika
Barrenetxea IV

Ezkurra II
San Miguel

 

34

Galarreta

OTSAILA

28

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

25

Zeberio II
Urko

Matxin III
Etxeberria III

 

40

Galarreta

OTSAILA

23

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

30

Ezkurra
Saldias

Urtasun
Lizaso

 

40

Galarreta

OTSAILA

23

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

39

Matxin III
Etxeberria III

Juaristi
Agirrezabala

 

40

Galarreta

OTSAILA

21

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

31

Zeberio II
Urko

Endika
Barrenetxea IV

 

40

Galarreta

OTSAILA

16

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Urriza
Zubiri

Azpiroz
Ion

 

25

Galarreta

OTSAILA

16

16:00

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Juaristi
Agirrezabala

Ezkurra II
San Miguel

 

22

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal