Ranking - Iraila 2019

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Barrenetxea IV
40
2
Etxarri
40
3
Urriza
36.67

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Labaka
40
2
Goikoetxea V
40
3
Segurola
33.33

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 09/14 - 21:07 - Oriamendi2010

GALARRETA - 09/13 - 12:32 - Oriamendi2010

GALARRETA - 09/12 - 22:19 - Oriamendi2010

GALARRETA - 09/11 - 17:01 - Oriamendi2010

PARTIDUAK

IRAILA

19

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

IRAILA

14

15:45

Galarreta

Galarreta 15:45

Torneo Individual KUTXABAN

Finala

30

Matxin III
Zubiri

Segurola
Larrañaga

15

27

Urriza


Barrenetxea IV

30

29

Zeberio II
Larrañaga

Juanenea
Endika

40

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

Frontoia: Galarreta - Urtea: 2015

Abendua

Galarreta

ABENDUA

31

16:00

 

 

35

Matxin VI
Aizpuru III

Ansa II
Zubiri

 

33

 

 

30

Urriza


Endika

 

11

 

 

40

Ezkurra
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

31

 

 

26

Azpiroz
Larrañaga

Ezkurra II
Agirrezabala

 

30

Galarreta

ABENDUA

26

16:00

 

 

30

Segurola
Aizpuru III

Otaegi
Larrañaga

 

27

Torneo Parejas ORONA 2015

 

40

Ezkurra
Endika

Matxin III
Ion

 

24

 

 

40

Urriza
Etxeberria III

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

33

 

 

29

Ansa II
Olazar

Matxin VI
Agirrezabala

 

30

Galarreta

ABENDUA

24

16:00

 

 

30

Segurola
Zubiri

Otaegi
Larrañaga

 

35

 

 

15

Urriza
Agirrezabala

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

25

Zeberio II
Etxeberria III

Uterga
Olazar

 

35

 

PART.

Ezkurra II
Labaka

Ansa II
Aizpuru III

TANT.

30

Galarreta

ABENDUA

19

16:00

 

 

35

Otaegi
Aizpuru III

Segurola
Labaka

 

23

Torneo Parejas ORONA 2015

 

40

Matxin III
Ion

Azpiroz
Etxeberria III

 

29

 

 

38

Ezkurra
Olazar

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

40

 

 

14

Ansa II
Zubiri

Matxin VI
Larrañaga

 

30

Galarreta

ABENDUA

17

16:00

 

 

19


Zubiri

Ansa II

 

30

 

 

40

Urriza
Endika

Uterga
Ion

 

39

 

 

38

Zeberio II
Etxeberria III

Matxin III
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Ezkurra II
Olazar

Matxin VI
Agirrezabala

 

12

Galarreta

ABENDUA

12

16:00

 

 

35

Otaegi
Larrañaga

Segurola
Aizpuru III

 

27

Torneo Parejas ORONA 2015

 

40

Ezkurra
Endika

Urriza
Agirrezabala

 

35

 

 

39

Zeberio II
Ion

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

22

Ezkurra II
Labaka

Matxin VI
Zubiri

 

30

Galarreta

ABENDUA

10

16:00

 

 

30

Otaegi


Labaka

 

17

 

 

40

Zeberio II
Endika

Uterga
Agirrezabala

 

37

 

 

40

Matxin VI
Ion

Ansa II
Barrenetxea IV

 

31

 

 

30

Matxin III
Larrañaga

Segurola
Olazar

 

14

Galarreta

ABENDUA

05

16:00

 

 

26

Otaegi

Segurola

 

30

Torneo Parejas ORONA 2015

 

37

Ezkurra
Endika

Urriza
Agirrezabala

 

40

Torneo Parejas ORONA 2015

 

40

Matxin III
Ion

Azpiroz
Etxeberria III

 

38

 

 

30

Ezkurra II
Larrañaga

Ansa II
Zubiri

 

24

Galarreta

ABENDUA

03

16:00

 

 

30

Goikoetxea V
Zubiri

Segurola
Labaka

 

35

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Uterga
Ion

 

36

Torneo Parejas ORONA 2015

 

40

Ezkurra
Endika

Azpiroz
Etxeberria III

 

37

 

 

30

Matxin VI
Olazar

Ansa II
Agirrezabala

 

27

Azaroa

Galarreta

AZAROA

28

16:00

 

 

35

Matxin VI
Larrañaga

Otaegi
Zubiri

 

30

Torneo Parejas ORONA 2015

 

40

Ezkurra
Endika

Ezkurra II
Barrenetxea IV

 

15

Torneo Parejas ORONA 2015

 

40

Urriza
Agirrezabala

Matxin III
Ion

 

15

 

 

21

Goikoetxea V
Olazar

Ansa II
Labaka

 

30

Galarreta

AZAROA

26

16:00

 

 

35

Goikoetxea V
Zubiri

Otaegi
Labaka

 

33

Torneo Parejas ORONA 2015

 

40

Urriza
Agirrezabala

Azpiroz
Etxeberria III

 

18

Torneo Parejas ORONA 2015

 

39

Ezkurra II
Barrenetxea IV

Uterga
Olazar

 

40

 

 

30

Segurola
Endika

Matxin III
Larrañaga

 

12

Galarreta

AZAROA

21

16:00

 

 

32

Otaegi
Aizpuru III

Segurola
Larrañaga

 

35

Torneo Parejas ORONA 2015

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Uterga
Olazar

 

31

 

 

40

Ansa II
Barrenetxea IV

Ezkurra II
Endika

 

15

 

 

23

Goikoetxea V
Agirrezabala

Matxin VI
Labaka

 

30

Galarreta

AZAROA

19

16:00

 

 

35

Matxin VI
Labaka

Goikoetxea V
Zubiri

 

28

Torneo Parejas ORONA 2015

PART.

Ezkurra
Endika

Urriza
Agirrezabala

TANT.

40

Torneo Parejas ORONA 2015

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Ezkurra II
Barrenetxea IV

 

39

 

 

38

Ansa II
Ion

Matxin III
Olazar

 

40

Galarreta

AZAROA

14

16:00

 

 

35

Otaegi
Zubiri

Segurola
Aizpuru III

 

29

Torneo Parejas ORONA 2015

 

36

Ezkurra
Endika

Matxin III
Ion

 

40

 

 

40

Urriza
Larrañaga

Azpiroz
Agirrezabala

 

25

 

 

30

Goikoetxea V
Olazar

Ansa II
Labaka

 

24

Galarreta

AZAROA

12

16:00

 

 

23

Goikoetxea V


Labaka

 

30

Torneo Parejas ORONA 2015

 

40

Ezkurra
Endika

Uterga
Olazar

 

30

 

 

40

Urriza
Larrañaga

Matxin VI
Barrenetxea IV

 

36

 

 

30

Ansa II
Agirrezabala

Matxin III
Zubiri

 

07

Galarreta

AZAROA

07

16:00

 

 

30

Otaegi
Larrañaga

Ansa II
Labaka

 

35

Torneo Parejas ORONA 2015

 

40

Uterga
Olazar

Matxin III
Ion

 

37

Torneo Parejas ORONA 2015

 

40

Matxin VI
Agirrezabala

Segurola
Etxeberria III

 

28

 

 

15


Zubiri


Aizpuru III

 

30

Galarreta

AZAROA

05

16:00

 

 

35

Matxin VI
Labaka

Otaegi
Zubiri

 

18

Torneo Parejas ORONA 2015

 

31

Urriza
Agirrezabala

Uterga
Olazar

 

40

Torneo Parejas ORONA 2015

 

31

Ezkurra II
Barrenetxea IV

Matxin III
Ion

 

40

 

 

30

Goikoetxea V
Endika

Ansa II
Larrañaga

 

28

Urria

Galarreta

URRIA

31

16:00

 

 

26

Otaegi
Larrañaga

Ansa II
Labaka

 

35

Torneo Parejas ORONA 2015

 

35

Urriza
Agirrezabala

Ezkurra II
Barrenetxea IV

 

40

Torneo Parejas ORONA 2015

 

39

Azpiroz
Etxeberria III

Matxin III
Ion

 

40

 

 

30

Matxin VI
Zubiri

Segurola
Aizpuru III

 

22

Galarreta

URRIA

29

16:00

 

 

35

Goikoetxea V
Zubiri

Otaegi
Labaka

 

22

 

 

38

Urriza
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Ezkurra II
Olazar

Ansa II
Etxeberria III

 

37

 

PART.

Matxin VI
Agirrezabala

Segurola
Endika

TANT.

30

Galarreta

URRIA

24

16:00

 

 

35

Goikoetxea V
Aizpuru III

Segurola
Larrañaga

 

19

 

 

40

Uterga
Agirrezabala

Azpiroz
Endika

 

25

 

 

31

Matxin VI
Etxeberria III

Ansa II
Ion

 

40

 

 

29

Matxin III

Ezkurra II

 

30

Galarreta

URRIA

22

16:00

 

 

30

Matxin VI

Segurola

 

15

 

 

22

Uterga
Etxeberria III

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

40

Matxin III
Larrañaga

Ezkurra II
Zubiri

 

30

 

 

28

Goikoetxea V
Agirrezabala

Ansa II
Labaka

 

30

Galarreta

URRIA

17

16:00

 

 

23

Segurola

Ansa II

 

30

 

PART.

Ezkurra
Agirrezabala

Azpiroz
Ion

TANT.

40

 

 

30

Uterga
Aizpuru III

Matxin III
Endika

 

40

 

 

16

Ezkurra II
Labaka

Matxin VI
Larrañaga

 

30

Galarreta

URRIA

15

16:00

 

 

35

Matxin VI
Aizpuru III

Ansa II
Zubiri

 

25

 

 

36

Ezkurra
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

24

Matxin III
Olazar

Ezkurra II
Endika

 

37

 

 

30

Goikoetxea V
Agirrezabala

Segurola
Labaka

 

15

Galarreta

URRIA

12

16:00

 

 

25

Matxin VI
Labaka

Segurola
Aizpuru III

 

35

 

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Ansa II
Barrenetxea IV

 

25

 

 

40

Matxin III
Endika

Ezkurra II
Ion

 

30

 

 

30

Goikoetxea V
Agirrezabala

Otaegi
Larrañaga

 

27

Galarreta

URRIA

10

16:00

 

 

31

Goikoetxea V
Olazar

Segurola
Labaka

 

35

 

 

37

Azpiroz
Ion

Matxin III
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40


Agirrezabala

Ezkurra II
Etxeberria III

 

33

 

 

30

Matxin VI
Larrañaga

Ansa II
Zubiri

 

23

Galarreta

URRIA

08

16:00

 

 

27

Goikoetxea V


Labaka

 

30

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Uterga
Ion

 

38

 

 

40

Ansa II
Barrenetxea IV

Matxin III

 

26

 

 

30

Matxin VI
Larrañaga

Segurola
Zubiri

 

28

Galarreta

URRIA

03

16:00

 

 

26

Goikoetxea V
Olazar

Ansa II
Labaka

 

35

 

 

40

Ezkurra
Barrenetxea IV

Urriza
Ion

 

37

 

 

35

Azpiroz
Agirrezabala

Matxin III
Endika

 

40

 

 

21

Otaegi
Zubiri

Matxin VI
Larrañaga

 

30

Galarreta

URRIA

01

16:00

 

 

25

Matxin VI


Labaka

 

30

 

 

40

Urriza
Etxeberria III

Uterga
Endika

 

37

 

 

40

Ezkurra
Zubiri

Ansa II
Barrenetxea IV

 

31

 

 

30

Matxin III
Larrañaga

Otaegi
Olazar

 

20

Iraila

Galarreta

IRAILA

26

16:00

 

 

27

Goikoetxea V
Olazar

Ansa II
Labaka

 

35

 

 

40

Ezkurra
Endika

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

36

 

 

28

Uterga
Larrañaga

Matxin VI
Ion

 

40

 

 

30

Matxin III
Zubiri

Otaegi
Agirrezabala

 

22

Galarreta

IRAILA

24

16:00

 

 

35

Matxin VI
Zubiri

Ansa II
Aizpuru III

 

32

 

 

22

Ezkurra
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

33

Matxin III
Etxeberria III


Olazar

 

40

 

 

30

Goikoetxea V
Agirrezabala

Otaegi
Labaka

 

16

Galarreta

IRAILA

19

16:00

 

 

15

Goikoetxea V
Olazar

Otaegi
Larrañaga

 

35

 

 

40

Uterga
Urriza

Endika
Barrenetxea IV

 

36

 

 

40

Azpiroz
Aizpuru III

Ansa II
Agirrezabala

 

38

 

 

25

Segurola
Zubiri

Matxin VI
Labaka

 

30

Galarreta

IRAILA

17

16:00

 

 

35

Goikoetxea V
Zubiri

Segurola
Labaka

 

34

 

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Uterga
Olazar

 

36

 

 

35

Matxin III
Etxeberria III

Ansa II
Barrenetxea IV

 

40

 

 

22

Matxin VI
Larrañaga

Otaegi
Aizpuru III

 

30

Galarreta

IRAILA

12

16:00

 

 

28

Goikoetxea V
Aizpuru III

Otaegi
Zaldua

 

35

33 Torneo KUTXABAN 2015

 

30

Urriza

Uterga

 

20

 

 

38

Ezkurra
Barrenetxea IV

Ansa - Zeberio
Ion

 

40

 

 

30

Ansa II
Olazar

Segurola
Agirrezabala

 

28

Galarreta

IRAILA

10

16:00

 

 

35

Segurola
Zaldua

Otaegi
Labaka

 

28

 

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Matxin III
Barrenetxea IV

 

37

 

 

39

Matxin VI
Etxeberria III

Endika
Aizpuru III

 

40

 

 

21

Goikoetxea V
Olazar

Ansa II
Larrañaga

 

30

Galarreta

IRAILA

05

16:00

 

 

35

Matxin VI
Zaldua

Otaegi
Larrañaga

 

30

33 Torneo KUTXABAN 2015

 

30

Uterga


Barrenetxea IV

 

16

 

 

35

Ezkurra
Aizpuru III

Matxin III
Ion

 

40

 

 

30

Ansa II
Agirrezabala

Segurola
Olazar

 

25

Galarreta

IRAILA

03

16:00

 

 

30

Segurola

Ansa II

 

21

 

 

25

Ezkurra
Agirrezabala

Urriza
Olazar

 

40

 

 

24

Matxin VI
Endika

Otaegi
Ion

 

30

 

 

17


Larrañaga


Aizpuru III

 

30

Galarreta

IRAILA

01

16:00

 

 

22

Otaegi
Zaldua

Segurola
Aizpuru III

 

35

33 Torneo KUTXABAN 2015

 

30

Urriza


Endika

 

16

 

 

35

Uterga
Agirrezabala

Matxin III
Barrenetxea IV

 

40

 

 

20

Goikoetxea V
Olazar

Matxin VI
Larrañaga

 

30

Abuztua

Galarreta

ABUZTUA

29

16:00

 

 

17

Goikoetxea V
Zubiri

Segurola
Zaldua

 

35

33 Torneo KUTXABAN 2015

 

30

Urriza

Uterga

 

13

 

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Azpiroz
Ion

 

37

 

 

30

Otaegi
Aizpuru III

Matxin VI
Larrañaga

 

24

Galarreta

ABUZTUA

27

16:00

 

 

35

Segurola
Labaka

Otaegi
Zaldua

 

30

33 Torneo KUTXABAN 2015

 

28


Endika


Barrenetxea IV

 

30

 

 

40

Ezkurra
Zubiri

Ezkurra II
Etxeberria III

 

34

 

 

29

Matxin III

Ansa II
Aizpuru III

 

30

Galarreta

ABUZTUA

25

16:00

 

 

35

Matxin VI
Zaldua

Otaegi
Labaka

 

28

 

 

40

Ezkurra
Ion

Uterga
Etxeberria III

 

22

 

 

35

Azpiroz
Larrañaga

Matxin III
Zubiri

 

40

 

 

30

Goikoetxea V
Agirrezabala

Ansa II
Aizpuru III

 

27

Galarreta

ABUZTUA

22

16:00

 

 

30

Segurola
Martirena

Ansa II
Labaka

 

35

33 Torneo KUTXABAN 2015

 

30

Urriza


Barrenetxea IV

 

24

 

 

34

Uterga
Aizpuru III

Ezkurra II
Ion

 

40

 

 

17

Goikoetxea V
Agirrezabala

Matxin VI
Larrañaga

 

30

Galarreta

ABUZTUA

20

16:00

 

 

23


Aizpuru III

Goikoetxea V

 

35

 

 

40

Ezkurra
Ion

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

32

 

 

36

Ansa II
Agirrezabala

Ezkurra II
Zubiri

 

40

 

 

21

Matxin VI
Labaka

Segurola
Larrañaga

 

30

Galarreta

ABUZTUA

18

16:00

 

 

31

Goikoetxea V
Aizpuru III

Segurola
Zaldua

 

35

33 Torneo KUTXABAN 2015

 

30

Uterga


Endika

 

19

 

 

34

Urriza
Zubiri

Ezkurra II
Ion

 

40

 

 

30

Matxin VI
Martirena

Ansa II
Labaka

 

27

Galarreta

ABUZTUA

15

16:00

 

 

35

Goikoetxea V
Aizpuru III


Zubiri

 

34

33 Torneo KUTXABAN 2015

 

10

Azpiroz


Barrenetxea IV

 

30

 

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Urriza
Olazar

 

39

 

 

25

Segurola
Martirena

Ansa II
Labaka

 

30

Galarreta

ABUZTUA

13

16:00

 

 

20


Martirena


Zaldua

 

30

 

 

40

Ezkurra
Barrenetxea IV

Uterga
Ion

 

35

 

 

33

Segurola
Endika

Ezkurra II
Agirrezabala

 

40

 

 

27

Goikoetxea V
Olazar

Ansa II
Zubiri

 

30

Galarreta

ABUZTUA

11

16:00

 

 

35

Matxin VI

Goikoetxea V
Labaka

 

19

33 Torneo KUTXABAN 2015

 

30


Endika

Matxin III

 

25

 

 

40

Ezkurra
Ion

Uterga
Etxeberria III

 

35

 

 

30

Ezkurra II

Segurola
Zubiri

 

24

Galarreta

ABUZTUA

08

16:00

 

 

35

Segurola
Zaldua

Goikoetxea V
Martirena

 

10

33 Torneo KUTXABAN 2015

 

24


Ion

Matxin III

 

30

 

 

33

Ezkurra
Zubiri

Ezkurra II
Endika

 

40

 

 

29

Matxin VI
Larrañaga

Ansa II
Aizpuru III

 

30

Galarreta

ABUZTUA

06

16:00

 

 

24

Matxin VI
Zaldua

Segurola

 

35

 

 

34

Uterga
Endika

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Urriza
Zubiri

Ezkurra II
Etxeberria III

 

33

 

 

09

Goikoetxea V
Olazar

Ansa II
Agirrezabala

 

30

Galarreta

ABUZTUA

04

16:00

 

 

35

Otaegi
Zaldua

Matxin VI
Martirena

 

29

 

 

40

Urriza
Ion

Ezkurra
Etxeberria III

 

39

 

 

40

Ezkurra II
Agirrezabala

Ansa II
Endika

 

33

 

 

22

Segurola
Labaka

Goikoetxea V
Aizpuru III

 

30

Galarreta

ABUZTUA

01

16:00

 

 

34

Goikoetxea V
Larrañaga

Otaegi
Martirena

 

35

 

 

36

Ezkurra
Barrenetxea IV

Uterga
Ion

 

40

 

 

30

Matxin III

Segurola

 

13

 

 

28

Matxin VI
Aizpuru III

Ansa II
Zubiri

 

30

Uztaila

Galarreta

UZTAILA

30

16:00

 

 

35

Goikoetxea V
Aizpuru III

Matxin VI
Zaldua

 

28

 

 

38

Urriza
Etxeberria III

Matxin III
Barrenetxea IV

 

40

 

 

33

Uterga
Zubiri


Olazar

 

40

 

 

30

Ezkurra II
Martirena

Ansa II
Larrañaga

 

25

Galarreta

UZTAILA

28

16:00

 

 

30

Matxin III


Aizpuru III

 

21

 

 

35

Urriza
Ion

Uterga
Endika

 

40

 

 

40

Goikoetxea V
Agirrezabala

Matxin VI
Zubiri

 

31

 

 

30

Segurola

Ansa II
Agirrezabala

 

27

Galarreta

UZTAILA

25

16:00

 

 

30


Aizpuru III


Zubiri

 

25

 

 

34

Uterga
Olazar

Matxin III
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Segurola
Etxeberria III

Otaegi
Endika

 

38

 

 

27

Ezkurra II

Ansa II

 

30

Galarreta

UZTAILA

23

16:00

 

 

30


Zubiri

Goikoetxea V

 

12

 

 

36

Urriza
Barrenetxea IV

Uterga
Ion

 

40

 

 

38

Otaegi
Olazar

Matxin VI
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Matxin III
Labaka

Ezkurra II
Larrañaga

 

23

Galarreta

UZTAILA

18

16:00

 

 

27


Zaldua

Goikoetxea V

 

30

 

 

40

Zeberio II
Ion

Uterga
Etxeberria III

 

29

 

 

35

Matxin III
Agirrezabala

Ezkurra II
Endika

 

40

 

 

14


Martirena

Ansa II

 

30

Galarreta

UZTAILA

16

16:00

 

 

35

Matxin VI
Labaka

Segurola
Aizpuru III

 

27

 

 

40

Uterga
Zubiri

Ansa II
Barrenetxea IV

 

21

 

 

40

Zeberio II
Endika

Urriza
Ion

 

30

 

 

9

Matxin III
Larrañaga

Otaegi
Olazar

 

30

Galarreta

UZTAILA

04

16:00

 

 

24

Otaegi
Zaldua

Segurola
Martirena

 

35

 

 

37

Urriza
Barrenetxea IV

Zeberio II
Ion

 

40

 

 

40

Ezkurra
Zubiri

Ezkurra II
Endika

 

26

 

 

30

Ansa II
Larrañaga

Goikoetxea V
Aizpuru III

 

21

Galarreta

UZTAILA

02

16:00

 

 

29

Goikoetxea V
Aizpuru III

Matxin VI
Zaldua

 

35

 

 

23

Ezkurra
Ion

Zeberio II
Endika

 

40

 

 

30

Uterga
Olazar

Ezkurra II
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Matxin III
Zubiri

Segurola
Agirrezabala

 

16

Ekaina

Galarreta

EKAINA

27

16:00

 

 

35

Otaegi
Labaka

Matxin VI
Martirena

 

33

Torneo Promocion LABRADOR

 

40

Ansa II
Zubiri

Segurola
Larrañaga

 

39

 

 

24

Ezkurra
Etxeberria III

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Matxin III
Olazar

Ezkurra II
Endika

 

25

Galarreta

EKAINA

25

16:00

 

 

24

Otaegi
Zaldua

Goikoetxea V
Zubiri

 

35

 

 

31

Uterga
Ion

Zeberio II
Etxeberria III

 

40

Torneo Promocion LABRADOR

 

40

Segurola
Larrañaga

Matxin VI
Labaka

 

39

 

 

27

Ezkurra II
Olazar

Matxin III
Agirrezabala

 

30

Galarreta

EKAINA

20

16:00

 

 

35

Matxin III
Zaldua

Goikoetxea V
Olazar

 

21

 

 

24

Ezkurra
Endika

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

40

Torneo Promocion LABRADOR

 

31

Otaegi

Ansa II
Zubiri

 

40

 

 

30

Ezkurra II
Labaka

Matxin VI
Larrañaga

 

16

Galarreta

EKAINA

18

16:00

 

 

15


Martirena


Zaldua

 

30

 

 

40

Ezkurra
Endika

Uterga
Ion

 

23

 

 

40

Ezkurra II
Etxeberria III

Matxin III
Olazar

 

32

 

 

30

Matxin VI
Larrañaga

Otaegi
Zubiri

 

29

Galarreta

EKAINA

13

16:00

Torneo Promocion LABRADOR

 

35

Segurola
Larrañaga

Ansa II
Zubiri

 

17

 

 

33

Ezkurra
Olazar

Zeberio II
Endika

 

40

 

 

32

Ezkurra II
Etxeberria III

Matxin VI
Barrenetxea IV

 

40

Torneo Promocion LABRADOR

 

30

Otaegi
Martirena

Goikoetxea V
Labaka

 

17

Galarreta

EKAINA

11

16:00

Torneo Promocion LABRADOR

 

35

Matxin VI
Labaka

Goikoetxea V
Aizpuru III

 

23

 

 

19

Ezkurra
Ion

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Uterga
Agirrezabala

Matxin III
Etxeberria III

 

18

Torneo Promocion LABRADOR

 

34

Ezkurra II
Zaldua

Ansa II
Zubiri

 

35

Galarreta

EKAINA

06

16:00

Torneo Promocion LABRADOR

 

28

Ezkurra II
Zaldua

Segurola
Larrañaga

 

35

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Uterga
Ion

 

30

 

 

40

Zeberio II
Olazar

Matxin III
Barrenetxea IV

 

32

Torneo Promocion LABRADOR

 

35

Otaegi
Martirena

Matxin VI
Labaka

 

21

Galarreta

EKAINA

04

16:00

 

 

33

Otaegi
Zaldua

Matxin VI
Martirena

 

35

 

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Matxin III
Barrenetxea IV

 

35

 

 

27

Zeberio II
Ion

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

26

Goikoetxea V
Olazar

Segurola
Aizpuru III

 

30

Maiatza

Galarreta

MAIATZA

30

16:00

 

 

35

Segurola
Labaka

Otaegi
Zaldua

 

23

 

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Zeberio II
Olazar

 

38

 

 

25

Matxin III
Ion

Ezkurra II
Barrenetxea IV

 

40

 

 

22

Ansa II
Aizpuru III

Matxin VI
Larrañaga

 

30

Galarreta

MAIATZA

28

16:00

 

 

28

Goikoetxea V
Labaka

Ansa II
Zaldua

 

35

 

 

25

Ezkurra
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Matxin III
Agirrezabala

Ezkurra II
Olazar

 

30

 

 

30

Matxin VI
Martirena

Segurola
Larrañaga

 

26

Galarreta

MAIATZA

23

16:00

 

 

35

Matxin VI
Martirena

Segurola
Labaka

 

24

 

 

33

Zeberio II
Endika

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Uterga
Aizpuru III

Ezkurra II
Etxeberria III

 

36

 

 

30

Ansa II
Zubiri

Otaegi
Zaldua

 

18

Galarreta

MAIATZA

21

16:00

 

 

20

Segurola
Martirena

Ansa II
Zubiri

 

35

 

 

30


Endika


Barrenetxea IV

 

28

 

 

27

Zeberio II
Ion

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

16

Matxin III
Aizpuru III

Otaegi
Agirrezabala

 

30

Galarreta

MAIATZA

16

16:00

 

 

29

Matxin VI
Martirena

Otaegi
Zaldua

 

35

 

 

29


Ion

Matxin III
Barrenetxea IV

 

40

 

 

31

Ezkurra II
Aizpuru III

Segurola
Olazar

 

40

 

 

18


Labaka


Larrañaga

 

30

Galarreta

MAIATZA

14

16:00

 

 

33

Goikoetxea V
Zubiri

Segurola
Zaldua

 

35

 

 

40

Uterga
Olazar

Matxin III
Barrenetxea IV

 

38

 

 

39

Otaegi
Endika

Ezkurra II
Agirrezabala

 

40

 

 

21

Ansa II
Aizpuru III

Matxin VI
Labaka

 

30

Galarreta

MAIATZA

09

16:00

 

 

35

Goikoetxea V
Martirena

Ansa II
Zaldua

 

26

 

 

24

Azpiroz
Etxeberria III

Matxin III
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Zeberio II
Larrañaga

Otaegi
Ion

 

31

 

 

28

Matxin VI
Labaka

Segurola
Zubiri

 

30

Galarreta

MAIATZA

07

16:00

 

 

17

Goikoetxea V
Zubiri

Ansa II
Labaka

 

35

 

 

36

Zeberio II
Etxeberria III

Uterga
Endika

 

40

 

 

40

Otaegi
Ion

Matxin III
Agirrezabala

 

33

 

 

25

Ezkurra II
Martirena

Matxin VI
Larrañaga

 

30

Galarreta

MAIATZA

02

16:00

 

 

26

Goikoetxea V
Larrañaga

Otaegi
Martirena

 

35

 

 

40

Zeberio II
Endika

Azpiroz
Ion

 

25

 

 

33

Uterga
Agirrezabala

Matxin III
Barrenetxea IV

 

40

 

 

16

Ezkurra II
Zaldua

Segurola
Aizpuru III

 

30

Apirila

Galarreta

APIRILA

30

16:00

 

 

30


Aizpuru III

Otaegi

 

22

 

 

35

Zeberio II
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Matxin III
Agirrezabala

Ezkurra II
Endika

 

34

 

 

25

Matxin VI
Martirena

Goikoetxea V
Zubiri

 

30

Galarreta

APIRILA

25

16:00

 

 

35

Goikoetxea V
Zaldua

Ansa II
Martirena

 

33

2015 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Zeberio II
Endika

Uterga
Olazar

 

27

 

 

31

Azpiroz
Agirrezabala

Ezkurra II
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Segurola
Aizpuru III

Otaegi
Larrañaga

 

27

Galarreta

APIRILA

23

16:00

 

 

35

Segurola
Zaldua

Ansa II
Labaka

 

32

 

 

36

Zeberio II
Barrenetxea IV

Uterga
Ion

 

40

 

 

30

Ezkurra II
Olazar

Matxin III
Agirrezabala

 

40

 

 

27

Matxin VI


Zubiri

 

30

Galarreta

APIRILA

18

16:00

 

 

34

Goikoetxea V
Martirena

Aldabe
Zaldua

 

35

2015 ko Sagardoaren Txapelketa

 

32

Azpiroz
Etxeberria III

Uterga
Olazar

 

40

 

 

40

Zeberio II
Agirrezabala

Matxin III
Ion

 

31

 

 

30

Ezkurra II
Larrañaga

Otaegi
Aizpuru III

 

19

Galarreta

APIRILA

16

16:00

 

 

13


Zubiri


Aizpuru III

 

30

 

 

40

Zeberio II
Olazar

Uterga
Agirrezabala

 

35

 

 

31

Ezkurra II
Endika

Otaegi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Matxin VI
Labaka

Segurola
Larrañaga

 

26

Galarreta

APIRILA

11

16:00

 

 

18


Labaka

Segurola

 

30

2015 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Zeberio II
Endika

Azpiroz
Etxeberria III

 

38

 

 

40

Matxin III
Ion

Ezkurra II
Barrenetxea IV

 

32

 

 

10

Otaegi
Zubiri

Matxin VI
Aizpuru III

 

30

Galarreta

APIRILA

09

16:00

 

 

30


Zubiri


Labaka

 

25

 

 

31

Zeberio II
Etxeberria III


Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Otaegi
Ion

Matxin III
Agirrezabala

 

30

 

 

30

Ezkurra II
Aizpuru III

Matxin VI
Olazar

 

23

Galarreta

APIRILA

04

16:00

 

 

17

Otaegi


Aizpuru III

 

30

 

 

40

Zeberio II
Agirrezabala

Azpiroz
Olazar

 

29

 

 

39

Ezkurra II
Barrenetxea IV

Matxin III
Endika

 

40

 

 

19

Segurola
Zubiri

Matxin VI
Larrañaga

 

30

Galarreta

APIRILA

02

16:00

 

 

13

Segurola
Aizpuru III

Otaegi
Zubiri

 

35

2015 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Zeberio II
Endika

Uterga
Olazar

 

29

 

 

40

Azpiroz
Agirrezabala

Matxin III
Etxeberria III

 

20

 

 

30

Ezkurra II
Labaka

Matxin VI
Larrañaga

 

21

Martxoa

Galarreta

MARTXOA

28

16:00

 

 

23

Matxin VI
Labaka

Segurola
Larrañaga

 

35

2015 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Matxin III
Barrenetxea IV

 

33

 

 

22

Uterga
Endika

Zeberio II
Ion

 

40

 

 

30

Otaegi
Agirrezabala

Ezkurra II
Aizpuru III

 

29

Galarreta

MARTXOA

26

16:00

 

 

35

Matxin VI
Aizpuru III

Otaegi
Zubiri

 

19

2015 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Uterga
Olazar

Ezkurra II
Ion

 

32

 

 

40

Ezkurra
Endika

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

30

 

PART.

Segurola
Agirrezabala

Matxin III
Labaka

TANT.

30

Galarreta

MARTXOA

21

16:00

 

 

22

Segurola
Aizpuru III

Matxin VI
Larrañaga

 

35

2015 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Zeberio II
Endika

Azpiroz
Etxeberria III

 

32

 

 

40

Ezkurra
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

37

 

 

30

Ezkurra II
Labaka

Otaegi
Zubiri

 

22

Galarreta

MARTXOA

19

16:00

 

 

13

Matxin VI


Aizpuru III

 

30

2015 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Ezkurra II
Ion

 

38

 

 

36

Uterga
Etxeberria III

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Matxin III
Larrañaga

Otaegi
Olazar

 

29

Galarreta

MARTXOA

14

16:00

 

 

30


Labaka


Larrañaga

 

25

2015 ko Sagardoaren Txapelketa

 

36

Zeberio II
Endika

Matxin III
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Uterga
Zubiri

Otaegi
Ion

 

33

 

 

28

Segurola
Agirrezabala

Ezkurra II
Aizpuru III

 

30

Galarreta

MARTXOA

12

16:00

 

 

26

Matxin VI
Labaka

Otaegi
Zubiri

 

35

2015 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Uterga
Olazar

 

29

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Azpiroz
Ion

 

31

 

 

30

Matxin III
Larrañaga

Ezkurra II
Aizpuru III

 

23

Galarreta

MARTXOA

07

16:00

 

 

23

Ezkurra II
Labaka

Matxin VI
Aizpuru III

 

35

 

 

40

Ezkurra
Endika

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

39

 

 

40

Uterga
Etxeberria III

Zeberio II
Ion

 

32

 

 

19

Matxin III
Zubiri

Otaegi
Agirrezabala

 

30

Galarreta

MARTXOA

05

16:00

 

 

35

Segurola
Aizpuru III

Otaegi
Zubiri

 

32

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Uterga
Barrenetxea IV

 

38

 

 

40

Azpiroz
Olazar

Matxin III
Ion

 

28

 

 

30

Matxin VI
Endika

Ezkurra II
Agirrezabala

 

28

Otsaila

Galarreta

OTSAILA

28

16:00

 

 

35

Segurola
Larrañaga

Matxin VI
Labaka

 

31

 

 

40

Ezkurra
Endika

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

39

 

 

32

Azpiroz
Etxeberria III

Uterga
Olazar

 

40

 

 

30

Matxin III
Zubiri

Ezkurra II
Aizpuru III

 

28

Galarreta

OTSAILA

26

16:00

 

 

35

Matxin VI
Zubiri

Segurola
Aizpuru III

 

31

 

 

21

Uterga
Ion

Ezkurra
Barrenetxea IV

 

40

 

 

32

Zeberio II
Endika

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Matxin III
Labaka

Ezkurra II
Larrañaga

 

16

Galarreta

OTSAILA

21

16:00

 

 

26


Aizpuru III

Otaegi

 

30

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

30

 

 

35

Azpiroz
Agirrezabala

Matxin III
Ion

 

40

 

 

30

Matxin VI
Larrañaga

Segurola
Zubiri

 

24

Galarreta

OTSAILA

19

16:00

 

 

35

Otaegi
Zubiri

Segurola
Aizpuru III

 

33

 

 

40

Ezkurra
Endika

Azpiroz
Ion

 

39

 

 

40

Zeberio II
Agirrezabala

Matxin III
Etxeberria III

 

39

 

 

38

Ezkurra II
Labaka

Matxin VI
Larrañaga

 

40

Galarreta

OTSAILA

14

16:00

 

 

26

Matxin VI

Otaegi

 

30

 

 

40

Zeberio II
Ion

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

38

 

 

34

Matxin III
Zubiri

Ezkurra II
Aizpuru III

 

40

 

 

19

Uterga EzkurraII
Labaka

Segurola
Larrañaga

 

30

Galarreta

OTSAILA

12

16:00

 

 

25

Segurola

Otaegi

 

30

 

 

35

Ezkurra
Endika

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Matxin VI
Ion

Azpiroz
Aizpuru III

 

39

 

 

29

Matxin III
Labaka

Ezkurra II
Zubiri

 

30

Galarreta

OTSAILA

07

16:00

 

 

35

Segurola
Aizpuru III

Matxin VI
Zubiri

 

33

 

 

40

Ezkurra
Endika

Juaristi
Etxeberria III

 

38

 

 

32

Zeberio II
Barrenetxea IV

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

27

Uterga EzkurraII
Labaka

Otaegi
Larrañaga

 

30

Galarreta

OTSAILA

05

16:00

 

 

33

Matxin III
Labaka

Ezkurra II
Aizpuru III

 

40

Torneo III Gala Remonte

 

24

Azpiroz
Endika

Juaristi
Ion

 

25

Torneo III Gala Remonte

 

25

Ezkurra
Barrenetxea IV

Zeberio II
Etxeberria III

 

20

Urtarrila

Galarreta

URTARRILA

31

16:00

 

 

24

Otaegi

Matxin VI

 

30

 

 

39

Ezkurra
Ion

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Juaristi
Barrenetxea IV

Azpiroz
Endika

 

37

 

 

19

Uterga EzkurraII
Zubiri

Ezkurra II
Larrañaga

 

30

Galarreta

URTARRILA

29

16:00

 

 

30

Segurola


Larrañaga

 

13

 

 

40

Zeberio II
Barrenetxea IV

Azpiroz
Ion

 

39

 

 

28

Ezkurra II
Etxeberria III

Matxin III
Endika

 

40

 

 

28

Matxin VI
Zubiri

Otaegi
Aizpuru III

 

30

Galarreta

URTARRILA

24

16:00

 

 

24

Matxin VI


Aizpuru III

 

30

 

 

40

Zeberio II
Ion

Uterga
Endika

 

32

 

 

40

Matxin III
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII
Etxeberria III

 

22

 

 

30

Otaegi
Zubiri

Segurola
Larrañaga

 

22

Galarreta

URTARRILA

22

16:00

 

 

29

Segurola


Zubiri

 

30

 

 

39

Zeberio II
Barrenetxea IV

Uterga
Endika

 

40

 

 

38

Ezkurra II
Etxeberria III

Uterga EzkurraII
Ion

 

40

 

 

30

Otaegi
Aizpuru III

Matxin VI
Larrañaga

 

20

Galarreta

URTARRILA

17

16:00

 

 

22

Matxin VI
Larrañaga

Segurola
Zubiri

 

35

 

 

38

Uterga
Endika

Zeberio II
Etxeberria III

 

40

 

 

33

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

Ezkurra II
Ion

 

40

 

 

19

Matxin III
Aizpuru III

Otaegi
Olazar

 

14

Galarreta

URTARRILA

15

16:00

 

 

30

Otaegi


Larrañaga

 

09

 

 

40

Zeberio II
Endika

Juaristi
Barrenetxea IV

 

34

 

 

40

Ezkurra II
Etxeberria III

Matxin III
Olazar

 

30

 

 

30

Matxin VI
Zubiri

Segurola
Aizpuru III

 

23

Galarreta

URTARRILA

10

16:00

 

 

19

Segurola


Aizpuru III

 

30

IVMaster Individual ORIAMENDI

 

30

Uterga


Endika

 

24

 

 

40

Zeberio II
Barrenetxea IV

Juaristi
Ion

 

22

 

 

20

Uterga EzkurraII
Zubiri

Otaegi
Olazar

 

30

Galarreta

URTARRILA

08

16:00

 

 

30

Matxin IV


Zubiri

 

24

 

 

40

Zeberio II
Olazar

Matxin III
Ion

 

25

 

 

40

Uterga EzkurraII
Etxeberria III

Ezkurra II
Barrenetxea IV

 

32

 

 

30

Segurola
Larrañaga

Otaegi
Aizpuru III

 

24

Galarreta

URTARRILA

05

16:00

 

 

29

Matxin III
Aizpuru III

Otaegi
Olazar

 

35

IVMaster Individual ORIAMENDI

 

30


Endika


Barrenetxea IV

 

21

 

 

37

Zeberio II
Ion

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Ezkurra II
Larrañaga

Matxin VI
Zubiri

 

16

Galarreta

URTARRILA

03

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Zubiri

Matxin VI
Aizpuru III

 

24

IVMaster Individual ORIAMENDI

 

19

Azpiroz


Barrenetxea IV

 

30

 

 

40

Uterga
Endika

Juaristi
Etxeberria III

 

27

 

 

30

Segurola
Olazar

Matxin III
Larrañaga

 

26

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal