Ranking - Uztaila 2019

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Agirrezabala
40
2
Endika
40
3
Barrenetxea IV
37.33

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Otaegi
40
2
Labaka
40
3
Ansa II
38

AZKEN ALBISTEAK

LABRIT - 07/13 - 09:21 - Fundación Remonte Euskal Jai Berri

EUSKAL JAI - 07/11 - 20:01 - Oriamendi2010

PARTIDUAK

UZTAILA

18

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

UZTAILA

11

16:30

Euskal Jai

Euskal Jai 16:30

 

 

33

Goikoetxea V
Garces

Azpiroz
Labaka

40

40

Ezkurra II
Endika

Ansa II
Barrenetxea IV

38

38

Urriza
Etxeberria III

Uterga
Ion

40

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

Frontoia: Galarreta - Urtea: 2014

Abendua

Galarreta

ABENDUA

31

16:00

 

 

27

Uterga EzkurraII
Zubiri

Otaegi
Olazar

 

35

IVMaster Individual ORIAMENDI

 

30


Endika


Ion

 

23

 

 

40

Zeberio II
Barrenetxea IV

Juaristi
Etxeberria III

 

33

 

 

30

Matxin VI
Larrañaga

Segurola
Aizpuru III

 

26

Galarreta

ABENDUA

27

16:00

 

 

35

Matxin VI
Larrañaga

Segurola
Zubiri

 

29

 

 

27

Ezkurra II
San Miguel

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

35

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

23

Matxin III
Aizpuru III

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

30

Galarreta

ABENDUA

24

16:00

 

 

19

Otaegi
Zubiri

Segurola
Larrañaga

 

30

 

 

26

Ezkurra
Barrenetxea IV

Matxin III
San Miguel

 

40

 

 

32

Juaristi
Ion

Azpiroz
Etxeberria III

 

35

 

 

25

Ezkurra II
Agirrezabala

Matxin VI
Endika

 

30

Galarreta

ABENDUA

20

16:00

 

 

35

Otaegi
Aizpuru III

Segurola
Zubiri

 

23

Torneo Parejas ORONA 2014

 

35

Ezkurra II
San Miguel

Ezkurra
Ion

 

40

 

 

40

Zeberio II
Barrenetxea IV

Uterga
Endika

 

39

 

 

26

Matxin III
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Olazar

 

30

Galarreta

ABENDUA

18

16:00

 

 

34

Matxin IV
Aizpuru III

Uterga EzkurraII
Larrañaga

 

35

 

 

37

Zeberio II
Etxeberria III

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Juaristi
Endika

Uterga
Agirrezabala

 

34

 

 

20

Matxin III
Zubiri

Segurola
Olazar

 

30

Galarreta

ABENDUA

13

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Larrañaga

Otaegi
Olazar

 

24

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra
Ion

Uterga
Endika

 

35

 

 

25

Matxin VI
San Miguel

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Matxin III
Aizpuru III

Ezkurra II
Agirrezabala

 

24

Galarreta

ABENDUA

11

16:00

 

 

35

Matxin VI
Larrañaga

Otaegi
Zubiri

 

25

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra II
San Miguel

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

34

 

 

40

Juaristi
Etxeberria III

Azpiroz
Endika

 

27

 

 

29

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

Segurola
Olazar

 

30

Galarreta

ABENDUA

06

16:00

 

 

25

Segurola
Agirrezabala

Otaegi
Olazar

 

35

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra II
San Miguel

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

36

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra
Ion

Uterga
Endika

 

28

 

 

30

Matxin III

Uterga EzkurraII

 

21

Galarreta

ABENDUA

04

16:00

 

 

32

Matxin VI
Agirrezabala

Segurola
Olazar

 

35

Torneo Parejas ORONA 2014

 

31

Ezkurra
Ion

Uterga
Endika

 

40

 

 

24

Juaristi
Barrenetxea IV

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

 

 

27

Matxin III
Larrañaga

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

30

Azaroa

Galarreta

AZAROA

29

16:00

 

 

35

Matxin VI
Larrañaga

Segurola
Aizpuru III

 

30

 

40

Ezkurra
Endika

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

22

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
Ion

 

25

 

 

20

Otaegi
Agirrezabala

Ezkurra II
Zubiri

 

30

Galarreta

AZAROA

27

16:00

 

 

35

Segurola
Zubiri

Otaegi
Larrañaga

 

13

 

 

40

Ezkurra
Ion

Matxin III
San Miguel

 

36

 

 

36

Azpiroz
Olazar

Juaristi
Endika

 

40

 

 

27

Matxin VI
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

 

30

Galarreta

AZAROA

22

16:00

 

 

33

Otaegi
Olazar

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

35

Torneo Parejas ORONA 2014

 

38

Azpiroz
Etxeberria III

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

40

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra
Ion

Uterga
Endika

 

25

 

 

30

Ezkurra II
Larrañaga

Matxin VI
Aizpuru III

 

19

Galarreta

AZAROA

20

16:00

 

 

35

Matxin VI
Zubiri

Segurola
Aizpuru III

 

27

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Ezkurra II
San Miguel

 

39

 

 

40

Zeberio II
Ion

Juaristi
Barrenetxea IV

 

31

 

 

30

Matxin III
Olazar

Uterga EzkurraII
Endika

 

28

Galarreta

AZAROA

15

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Larrañaga

Segurola
Aizpuru III

 

21

Torneo Parejas ORONA 2014

 

21

Urriza
Agirrezabala

Ezkurra
Ion

 

40

Torneo Parejas ORONA 2014

 

26

Azpiroz
Etxeberria III

Uterga
Endika

 

40

 

 

30

Otaegi
Olazar

Ezkurra II
Zubiri

 

20

Galarreta

AZAROA

13

16:00

 

 

35

Matxin VI
Larrañaga

Otaegi
Zubiri

 

29

Torneo Parejas ORONA 2014

 

39

Zeberio II
Barrenetxea IV

Ezkurra II
San Miguel

 

40

 

 

40

Ezkurra
Endika

Juaristi
Etxeberria III

 

28

 

 

16

Matxin III
Aizpuru III

Uterga EzkurraII
Olazar

 

30

Galarreta

AZAROA

08

16:00

 

 

30

Matxin VI
Zubiri

Uterga EzkurraII
Larrañaga

 

35

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra
Ion

Ezkurra II
San Miguel

 

37

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Uterga
Endika

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

36

 

 

14

Otaegi
Agirrezabala

Segurola
Olazar

 

30

Galarreta

AZAROA

06

16:00

 

 

30

Matxin VI
Larrañaga

Segurola
Zubiri

 

35

Torneo Parejas ORONA 2014

 

31

Urriza
Agirrezabala

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

 

 

29

Juaristi
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

18

Ezkurra II
Olazar

Matxin III
Aizpuru III

 

30

Galarreta

AZAROA

01

16:00

 

 

23

Uterga EzkurraII
Larrañaga

Matxin VI
Aizpuru III

 

35

Torneo Parejas ORONA 2014

 

21

Urriza
Agirrezabala

Uterga
Endika

 

40

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra II
San Miguel

Azpiroz
Etxeberria III

 

29

 

 

30

Matxin III
Zubiri

Juanenea
Olazar

 

21

Urria

Galarreta

URRIA

30

16:00

 

 

21

Juanenea
Zubiri

Segurola
Olazar

 

35

Torneo Parejas ORONA 2014

 

33

Ezkurra
Ion

Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

34

Urriza
San Miguel

Uterga - Etxeberria iv
Endika

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

Matxin VI
Agirrezabala

 

26

Galarreta

URRIA

25

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Zubiri

Juanenea
Aizpuru III

 

28

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra
Ion

Azpiroz
Etxeberria III

 

37

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Ezkurra II
San Miguel

Uterga
Endika

 

36

 

 

23

Segurola
Olazar

Otaegi
Agirrezabala

 

30

Galarreta

URRIA

23

16:00

 

 

35

Otaegi
Zubiri

Matxin VI
Larrañaga

 

24

Torneo Parejas ORONA 2014

 

40

Urriza
Agirrezabala

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

30

 

 

29

Ezkurra
Ion

Juaristi
Etxeberria III

 

40

 

 

28

Matxin III
Aizpuru III

Uterga EzkurraII
Olazar

 

30

Galarreta

URRIA

18

16:00

 

 

29

Segurola
Olazar

Juanenea
Zubiri

 

35

 

 

31

Uterga
Ion

Matxin III
San Miguel

 

40

 

 

29

Ezkurra
Barrenetxea IV

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

 

 

24

Otaegi
Agirrezabala

Ezkurra II
Aizpuru III

 

30

Galarreta

URRIA

16

16:00

 

 

32

Segurola
Aizpuru III

Matxin VI
Larrañaga

 

35

 

 

40

Zeberio II
San Miguel

Urriza
Barrenetxea IV

 

38

 

 

34

Uterga
Etxeberria III

Juaristi
Ion

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

Ezkurra II
Endika

 

27

Galarreta

URRIA

11

16:00

 

 

27

Matxin VI
Larrañaga

Otaegi
Zubiri

 

35

 

 

33

Uterga
Barrenetxea IV

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

34

Zeberio II
Olazar

Juaristi
Agirrezabala

 

40

 

 

20

Juanenea
Endika

Matxin III
Aizpuru III

 

30

Galarreta

URRIA

09

16:00

 

 

35

Otaegi
Aizpuru III

Segurola
Zubiri

 

13

 

 

40

Uterga
Ion

Uterga EzkurraII
San Miguel

 

31

 

 

23

Juaristi
Etxeberria III

Azpiroz
Endika

 

40

 

 

30

Ezkurra II
Agirrezabala

Juanenea
Olazar

 

29

Galarreta

URRIA

04

16:00

 

 

22

Segurola
Aizpuru III

Matxin VI
Larrañaga

 

35

 

 

40

Juanenea
San Miguel

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

33

 

 

38

Zeberio II
Endika

Matxin III
Ion

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

Ezkurra II
Olazar

 

26

Galarreta

URRIA

02

16:00

 

 

29

Otaegi


Larrañaga

 

30

 

 

39

Juaristi
Ion

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Uterga
Agirrezabala

Zeberio II
Etxeberria III

 

39

 

 

24

Matxin III
Aizpuru III

Juanenea
Olazar

 

30

Iraila

Galarreta

IRAILA

27

16:00

 

 

30

Juanenea

Matxin VI

 

18

 

 

40

Uterga
Ion

Ezkurra II
San Miguel

 

32

 

 

37

Juaristi
Endika

Azpiroz
Olazar

 

40

 

 

30

Segurola
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

 

21

Galarreta

IRAILA

25

16:00

 

 

25

Otaegi
Zubiri

Segurola
Aizpuru III

 

35

 

 

40

Ezkurra II
San Miguel

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

30

 

 

33

Uterga
Etxeberria III

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

29

Uterga EzkurraII
Endika

Matxin III
Olazar

 

30

Galarreta

IRAILA

20

16:00

 

 

35

Segurola
Zubiri

Matxin VI
Larrañaga

 

32

 

 

32

Urriza
Agirrezabala

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

33

Zeberio II
Endika

Juaristi
Etxeberria III

 

40

 

 

21

Otaegi
Aizpuru III

Juanenea
Labaka

 

30

Galarreta

IRAILA

18

16:00

 

 

33

Otaegi
Larrañaga

Matxin VI
Labaka

 

35

 

 

39

Urriza
Ion

Zeberio II
San Miguel

 

40

 

 

40

Uterga
Etxeberria III

Juaristi
Barrenetxea IV

 

38

 

 

19

Matxin III
Zubiri

Ezkurra II
Endika

 

30

Galarreta

IRAILA

13

16:00

 

 

35

Matxin VI
Larrañaga

Juanenea
Labaka

 

28

 

 

30

Uterga

Azpiroz

 

17

 

 

37

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
Ion

 

40

 

 

22

Segurola
Olazar

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

 

35

Galarreta

IRAILA

11

16:00

 

 

35

Otaegi
Aizpuru III

Matxin VI
Larrañaga

 

28

 

 

40

Urriza
Ion

Juaristi
San Miguel

 

30

 

 

40

Uterga
Agirrezabala

Azpiroz
Etxeberria III

 

36

 

 

30

Matxin III
Labaka

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

23

Galarreta

IRAILA

06

16:00

 

 

31

Juanenea
Larrañaga

Matxin VI
Zubiri

 

35

32º Torneo Individual Kutxabank 2014

 

19

Urriza


San Miguel

 

30

 

 

40

Zeberio II
Ion

Uterga
Endika

 

29

 

 

30

Segurola
Agirrezabala

Ezkurra II
Aizpuru III

 

27

Galarreta

IRAILA

04

16:00

 

 

24

Juanenea
Labaka

Otaegi
Zubiri

 

35

 

 

40

Zeberio II
Endika

Azpiroz
Etxeberria III

 

38

 

 

29

Juaristi
Olazar

Matxin III
Ion

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Larrañaga

Ezkurra II
Aizpuru III

 

23

Abuztua

Galarreta

ABUZTUA

30

16:00

 

 

35

Matxin VI
Larrañaga

Segurola
Zubiri

 

30

32º Torneo Individual Kutxabank 2014

 

30

Urriza

Uterga

 

29

 

 

40

Zeberio II
Barrenetxea IV

Azpiroz
Ion

 

33

 

 

35

Otaegi
Agirrezabala

Juanenea
Aizpuru III

 

29

Galarreta

ABUZTUA

28

16:00

 

 

35

Segurola
Aizpuru III

Otaegi
Zubiri

 

18

 

 

30


Endika


Barrenetxea IV

 

29

 

 

28

Zeberio II
Ion

Ezkurra II
San Miguel

 

40

 

 

34

Matxin VI
Olazar

Juanenea
Agirrezabala

 

35

Galarreta

ABUZTUA

26

16:00

 

 

25

Matxin VI
Larrañaga

Otaegi
Aizpuru III

 

35

32º Torneo Individual Kutxabank 2014

 

30


San Miguel

Azpiroz

 

20

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

33

 

 

35

Segurola
Endika

Ezkurra II
Zubiri

 

31

Galarreta

ABUZTUA

23

16:00

 

 

35

Juanenea
Labaka

Segurola
Zubiri

 

26

 

 

40

Zeberio II
Barrenetxea IV

Uterga
Endika

 

37

 

 

40

Ezkurra II
Ion

Uterga EzkurraII
Olazar

 

36

 

 

30

Otaegi
Agirrezabala

Matxin VI
Aizpuru III

 

23

Galarreta

ABUZTUA

21

16:00

 

 

21

Segurola
Zubiri

Otaegi
Aizpuru III

 

35

 

 

24

Zeberio II
Etxeberria III

Uterga
Agirrezabala

 

40

 

 

40

Matxin III
Ion

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

32

 

 

30

Matxin VI
Endika

Juanenea
Olazar

 

28

Galarreta

ABUZTUA

19

16:00

 

 

33

Segurola
Agirrezabala

Matxin VI
Zubiri

 

35

 

 

40

Ezkurra II
Ion

Juanenea
Barrenetxea IV

 

31

 

 

31

Uterga EzkurraII
Etxeberria III

Uterga
Aizpuru III

 

40

 

 

30

Matxin III
Labaka

Otaegi
Olazar

 

15

Galarreta

ABUZTUA

16

16:00

 

 

35

Otaegi
Aizpuru III

Segurola
Larrañaga

 

30

32º Torneo Individual Kutxabank 2014

 

15


Endika

Azpiroz

 

30

 

 

24

Uterga
Etxeberria III

Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

33

Matxin III
Zubiri

Ezkurra II
Olazar

 

35

Galarreta

ABUZTUA

14

16:00

 

 

33

Matxin VI
Larrañaga

Ezkurra II
Labaka

 

35

32º Torneo Individual Kutxabank 2014

 

30

Uterga


Barrenetxea IV

 

22

 

 

18

Urriza
Ion

Zeberio II
San Miguel

 

26

 

 

40

Matxin III
Aizpuru III

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

35

Galarreta

ABUZTUA

12

16:00

 

 

35

Otaegi
Aizpuru III

Segurola
Labaka

 

19

 

 

35

Urriza
Etxeberria III

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

40

Zeberio II
Endika

Juaristi
Agirrezabala

 

27

 

 

14

Uterga EzkurraII
Zubiri

Ezkurra II
Olazar

 

30

Galarreta

ABUZTUA

09

16:00

 

 

22

Otaegi
Larrañaga

Segurola
Labaka

 

35

32º Torneo Individual Kutxabank 2014

 

30

Azpiroz


Ion

 

22

 

 

34

Urriza
Barrenetxea IV

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

28

Ezkurra II
Agirrezabala

Matxin VI
Endika

 

35

Galarreta

ABUZTUA

07

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Labaka

Segurola
Aizpuru III

 

28

 

 

28

Ezkurra
Barrenetxea IV

Matxin III
San Miguel

 

40

 

 

28

Zeberio II
Etxeberria III

Uterga
Endika

 

40

 

 

25

Matxin VI
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

30

Galarreta

ABUZTUA

05

16:00

 

 

35

Matxin IV
Labaka

Otaegi
Zubiri

 

21

 

 

31

Urriza
Endika

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

40

Juaristi
Agirrezabala

Matxin III
Etxeberria III

 

32

 

 

30

Ezkurra II
Aizpuru III

Juanenea
Larrañaga

 

25

Galarreta

ABUZTUA

02

16:00

 

 

35

Segurola
Zubiri

Juanenea
Aizpuru III

 

30

32º Torneo Individual Kutxabank 2014

 

23

Zeberio II


Endika

 

30

 

 

40

Uterga
Etxeberria III

Juaristi
Barrenetxea IV

 

36

 

 

35

Matxin III
Labaka

Uterga EzkurraII
Larrañaga

 

34

Uztaila

Galarreta

UZTAILA

31

16:00

 

 

26

Otaegi
Aizpuru III

Segurola
Larrañaga

 

35

 

 

39

Urriza
Ion

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

30


Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII

 

25

 

 

17

Matxin VI
Agirrezabala

Juanenea
Olazar

 

35

Galarreta

UZTAILA

26

16:00

 

 

34

Segurola
Labaka

Otaegi
Larrañaga

 

35

 

 

33

Zeberio II
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII
San Miguel

 

40

 

 

30


Ion

Matxin III

 

25

 

 

21

Juanenea
Aizpuru III

Matxin VI
Zubiri

 

35

Galarreta

UZTAILA

24

16:00

 

 

35

Matxin VI
Zubiri

Ezkurra II
Aizpuru III

 

30

 

 

20

Urriza
Barrenetxea IV

Azpiroz
San Miguel

 

40

 

 

30


Endika

Segurola

 

24

 

 

34

Uterga EzkurraII
Labaka

Otaegi
Olazar

 

35

Galarreta

UZTAILA

19

16:00

 

 

35

Matxin VI
Labaka

Otaegi
Larrañaga

 

31

 

 

40

Zeberio II
Barrenetxea IV

Juaristi
Ion

 

36

 

 

30

Azpiroz


Aizpuru III

 

16

 

 

35

Matxin III
Zubiri

Juanenea
Olazar

 

34

Galarreta

UZTAILA

17

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Labaka

Segurola
Larrañaga

 

31

 

 

40

Urriza
Ion

Zeberio II
San Miguel

 

35

 

 

39

Juaristi
Agirrezabala

Azpiroz
Olazar

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

Juanenea
Zubiri

 

17

Galarreta

UZTAILA

05

16:00

 

 

35

Matxin VI
Labaka

Segurola
Aizpuru III

 

26

 

 

40

Ezkurra
Ion

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

35

 

 

31

Zeberio II
Endika

Juaristi
Olazar

 

40

 

 

30

Matxin III
Zubiri

Ezkurra II
Agirrezabala

 

25

Galarreta

UZTAILA

03

16:00

 

 

24

Uterga EzkurraII
Labaka

Ezkurra II
Larrañaga

 

35

 

 

39

Urriza
San Miguel

Aizpuru
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Ezkurra
Endika

Zeberio II
Ion

 

31

 

 

30

Otaegi
Agirrezabala

Segurola
Olazar

 

28

Ekaina

Galarreta

EKAINA

28

16:00

 

 

35

Otaegi
Aizpuru III

Segurola
Larrañaga

 

28

 

 

34

Uterga
Ion

Zeberio II
San Miguel

 

40

 

 

26

Juaristi
Agirrezabala

Azpiroz
Endika

 

40

 

 

29

Matxin III
Labaka

Ezkurra II
Zubiri

 

30

Galarreta

EKAINA

26

16:00

 

 

29

Matxin VI
Labaka

Otaegi
Larrañaga

 

35

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Azpiroz
San Miguel

 

36

 

 

27

Ezkurra
Olazar

Uterga
Endika

 

40

 

 

28

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

Juanenea
Zubiri

 

30

Galarreta

EKAINA

21

16:00

 

 

20

Segurola
Zubiri

Matxin VI
Aizpuru III

 

35

 

 

32

Ezkurra
Barrenetxea IV

Urriza
Endika

 

40

 

 

29

Juaristi
Agirrezabala

Matxin III
Ion

 

40

 

 

26

Uterga EzkurraII
Labaka

Ezkurra II
Larrañaga

 

30

Galarreta

EKAINA

19

16:00

 

 

35

Juanenea
Labaka

Otaegi
Zubiri

 

31

 

 

40

Urriza
Endika

Uterga
Ion

 

33

 

 

26

Zeberio II
Agirrezabala

Azpiroz
Olazar

 

40

 

 

14

Urtasun
Larrañaga

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

 

30

Galarreta

EKAINA

14

16:00

 

 

35

Juanenea
Larrañaga

Matxin VI
Zubiri

 

22

 

 

34

Ezkurra
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

25

Zeberio II
Agirrezabala

Juaristi
Endika

 

40

 

 

30

Matxin III
Labaka

Segurola
Olazar

 

29

Galarreta

EKAINA

12

16:00

 

 

35

Otaegi
Larrañaga

Ezkurra II
Labaka

 

28

 

 

37

Urriza
Barrenetxea IV

Azpiroz
San Miguel

 

40

 

 

33

Ezkurra
Agirrezabala

Juaristi
Ion

 

40

 

 

29

Urtasun
Aizpuru III

Juanenea
Zubiri

 

30

Galarreta

EKAINA

07

16:00

 

 

29

Ezkurra II
Aizpuru III

Matxin VI
Larrañaga

 

34

 

 

40

Zeberio II
Barrenetxea IV

Uterga
Agirrezabala

 

34

 

 

40

Uterga EzkurraII
San Miguel

Juaristi
Ion

 

36

 

 

21

Juanenea
Zubiri

Segurola
Endika

 

30

Galarreta

EKAINA

05

16:00

 

 

35

Otaegi
Zubiri

Segurola
Larrañaga

 

28

 

 

29

Zeberio II
Ion

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Urriza
Endika

Uterga EzkurraII
San Miguel

 

31

 

 

23

Ezkurra II
Labaka

Matxin VI
Aizpuru III

 

30

Maiatza

Galarreta

MAIATZA

31

16:00

 

 

23

Otaegi
Larrañaga

Segurola
Aizpuru III

 

35

 

 

40

Ezkurra
Ion

Juaristi
Barrenetxea IV

 

31

 

 

37

Juanenea
San Miguel

Uterga
Endika

 

40

 

 

26

Uterga EzkurraII
Labaka

Matxin VI
Zubiri

 

30

Galarreta

MAIATZA

29

16:00

 

 

35

Matxin VI
Labaka

Otaegi
Aizpuru III

 

27

 

 

40

Urriza
Ion

Azpiroz
San Miguel

 

38

 

 

40

Uterga
Endika

Matxin III
Barrenetxea IV

 

29

 

 

13

Juanenea
Larrañaga

Ezkurra II
Zubiri

 

30

Galarreta

MAIATZA

24

12:00

 

 

25

Azpiroz
Agirrezabala

Matxin III
Ion

 

13

 

 

16

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

Juaristi
Endika

 

25

 

 

22

Azpiroz
Agirrezabala

Juaristi
Endika

 

25

Galarreta

MAIATZA

22

16:00

 

 

35

Juanenea
Larrañaga

Ezkurra II
Aizpuru III

 

26

 

 

30

Urriza
Barrenetxea IV

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

27

Urtasun
Agirrezabala

Matxin III
Endika

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Labaka

Segurola
Zubiri

 

25

Galarreta

MAIATZA

17

16:00

 

 

30

Juanenea
Labaka

Otaegi
Larrañaga

 

35

 

 

40

Matxin III
San Miguel

Juaristi
Barrenetxea IV

 

32

 

 

34

Uterga
Endika

Azpiroz
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Matxin VI
Aizpuru III

Segurola
Zubiri

 

25

Galarreta

MAIATZA

15

16:00

 

 

24

Matxin VI

Ezkurra II

 

30

 

 

35

Juaristi
Endika

Matxin III
Ion

 

40

 

 

40

Azpiroz
Zubiri

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

32

 

 

30

Segurola
Larrañaga

Otaegi
Aizpuru III

 

22

Galarreta

MAIATZA

10

16:00

 

 

34

Segurola
Aizpuru III

Ezkurra II
Labaka

 

35

 

 

36

Urriza
Ion

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

40

Uterga EzkurraII
Endika

Juanenea
Agirrezabala

 

26

 

 

23

Otaegi
Zubiri

Matxin VI
Larrañaga

 

30

Galarreta

MAIATZA

08

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Labaka

Otaegi
Larrañaga

 

32

 

 

28

Urriza
Agirrezabala

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

20

Azpiroz
Endika

Matxin III
Ion

 

40

 

 

25

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

Juanenea
Zubiri

 

30

Galarreta

MAIATZA

03

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Aizpuru III

Matxin VI
Larrañaga

 

25

 

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Azpiroz
Ion

 

35

 

 

40

Juaristi
Endika

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

36

 

 

30

Matxin III
Labaka

Juanenea
Zubiri

 

28

Galarreta

MAIATZA

01

16:00

 

 

35

Otaegi
Zubiri

Segurola
Larrañaga

 

22

 

 

39

Ezkurra
Ion

Urriza
Endika

 

40

 

 

40

Uterga
Agirrezabala

Urtasun
Barrenetxea IV

 

38

 

 

30

Uterga EzkurraII
Labaka

Juanenea
Aizpuru III

 

26

Apirila

Galarreta

APIRILA

26

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Larrañaga

Segurola
Saldias

 

24

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

34

Matxin III
Etxeberria III

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

30

Urriza
Endika

Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Juanenea
Aizpuru III

Matxin VI
Zubiri

 

28

Galarreta

APIRILA

24

16:00

 

 

32

Ezkurra II
Larrañaga

Juanenea
Aizpuru III

 

35

 

 

40

Urriza
Endika

Uterga
Etxeberria III

 

28

 

 

36

Ezkurra
Agirrezabala

Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

21

Uterga EzkurraII
Saldias

Urtasun
Zubiri

 

30

Galarreta

APIRILA

19

16:00

 

 

35

Segurola
Saldias

Ezkurra II
Labaka

 

29

 

 

40

Uterga
Ion

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

39

 

 

40

Matxin III
Endika

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

26

 

 

22

Juanenea
Aizpuru III

Matxin VI
Zubiri

 

30

Galarreta

APIRILA

17

16:00

 

 

27

Matxin VI
Aizpuru III

Segurola
Zubiri

 

35

 

 

32

Ezkurra
Barrenetxea IV

Azpiroz
San Miguel

 

40

 

 

40

Matxin III
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Ion

 

38

 

 

16

Ezkurra II
Larrañaga

Juanenea
Saldias

 

30

Galarreta

APIRILA

12

16:00

 

 

11

Otaegi
Larrañaga

Segurola
Aizpuru III

 

18

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

33

Uterga
Olazar

Matxin III
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Juaristi
Ion

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

39

 

 

19

Matxin VI
Saldias

Uterga EzkurraII
Labaka

 

30

Galarreta

APIRILA

10

16:00

 

 

25

Juanenea
Labaka

Segurola
Larrañaga

 

35

 

 

31

Urriza
Agirrezabala

Azpiroz
San Miguel

 

40

 

 

35

Ezkurra
Ion

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Urtasun
Endika

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

14

Galarreta

APIRILA

05

16:00

 

 

35

Otaegi
Saldias

Segurola
Larrañaga

 

27

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

27

Juaristi
Agirrezabala

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

40

Ezkurra
Barrenetxea IV

Urriza
Olazar

 

39

 

 

25

Matxin III
Aizpuru III

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

30

Galarreta

APIRILA

03

16:00

 

 

24

Matxin VI
Labaka

Otaegi
Aizpuru III

 

35

 

 

39

Urriza
Barrenetxea IV

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

20

Urtasun
Etxeberria III

Juaristi
Endika

 

40

 

 

30

Juanenea
Agirrezabala

Ezkurra II
Olazar

 

24

Martxoa

Galarreta

MARTXOA

29

16:00

 

 

35

Otaegi
Zubiri

Segurola
Aizpuru III

 

23

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

38

Ezkurra
Endika

Azpiroz
Ion

 

40

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Juanenea
San Miguel

 

38

 

 

30

Uterga EzkurraII
Labaka

Matxin VI
Larrañaga

 

28

Galarreta

MARTXOA

27

16:00

 

 

28

Juanenea
Zubiri

Ezkurra II
Saldias

 

35

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Juaristi
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

33

 

 

37

Ezkurra
Ion

Urriza
Olazar

 

40

 

 

30

Azpiroz
Aizpuru III

Urtasun
Endika

 

22

Galarreta

MARTXOA

22

16:00

 

 

24

Matxin VI
Labaka

Otaegi
Larrañaga

 

35

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

26

Juanenea
San Miguel

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

40

 

 

34

Urriza
Endika

Juaristi
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Matxin III
Zubiri

Segurola
Agirrezabala

 

24

Galarreta

MARTXOA

20

16:00

 

 

35

Otaegi
Saldias

Segurola
Labaka

 

16

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

27

Azpiroz
Ion

Uterga
Olazar

 

40

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Matxin III
San Miguel

 

27

 

 

28

Matxin VI
Larrañaga

Ezkurra II
Aizpuru III

 

30

Galarreta

MARTXOA

15

16:00

 

 

30

Ezkurra II
Labaka

Matxin VI
Aizpuru III

 

35

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Ezkurra
Endika

Urriza
Zubiri

 

25

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

35

Matxin III
Etxeberria III

Juaristi
Agirrezabala

 

40

 

 

29

Uterga EzkurraII
Larrañaga

Segurola
Olazar

 

30

Galarreta

MARTXOA

13

16:00

 

 

35

Segurola
Larrañaga

Otaegi
Aizpuru III

 

17

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

37

Urriza
Zubiri

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

40

Uterga
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII
San Miguel

 

32

 

 

30

Juanenea
Olazar

Ezkurra II
Endika

 

24

Galarreta

MARTXOA

08

16:00

 

 

31

Segurola
Labaka

Otaegi
Aizpuru III

 

35

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

30

Ezkurra
Endika

Uterga
Olazar

 

40

 

 

40

Azpiroz
Zubizarreta

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

29

 

 

26

Ezkurra II
Larrañaga

Juanenea
Zubiri

 

30

Galarreta

MARTXOA

06

16:00

 

 

35

Otaegi
Larrañaga

Segurola
Aizpuru III

 

25

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

34

 

 

40

Urriza
Ion

Juaristi
San Miguel

 

36

 

 

23

Matxin VI
Agirrezabala

Ezkurra II
Olazar

 

30

Galarreta

MARTXOA

01

16:00

 

 

31

Segurola
Aizpuru III

Matxin VI
Labaka

 

35

2014 Ko Sagardoaren Txapelketa

 

28

Juanenea
San Miguel

Juaristi
Agirrezabala

 

40

 

 

40

Azpiroz
Endika

Matxin III
Barrenetxea IV

 

39

 

 

24

Otaegi
Zubiri

Ezkurra II
Larrañaga

 

30

Otsaila

Galarreta

OTSAILA

27

16:00

 

 

35

Matxin VI
Labaka

Otaegi
Larrañaga

 

32

 

 

35

Ezkurra
Olazar

Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

33

Uterga
Etxeberria III

Uterga EzkurraII
San Miguel

 

40

 

 

28

Matxin III
Aizpuru III

Juanenea
Endika

 

30

Galarreta

OTSAILA

22

16:00

 

 

35

Otaegi
Aizpuru III

Segurola
Labaka

 

20

 

 

36

Ezkurra
Endika

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Juaristi
Olazar

Matxin III
Barrenetxea IV

 

27

 

 

30

Ezkurra II
Zubiri

Juanenea
Zubizarreta

 

11

Galarreta

OTSAILA

20

16:00

 

 

35

Otaegi
Zubizarreta

Matxin VI
Labaka

 

32

 

 

38

Urriza
Olazar

Ezkurra
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Uterga
Agirrezabala

 

18

 

 

30

Juanenea
Aizpuru III

Segurola
Larrañaga

 

18

Galarreta

OTSAILA

15

16:00

 

 

28

Segurola
Zubizarreta

Ezkurra II
Larrañaga

 

35

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Uterga
San Miguel

 

39

 

 

40

Matxin III
Endika

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

29

 

 

30

Otaegi
Olazar

Matxin VI
Zubiri

 

19

Galarreta

OTSAILA

13

16:00

 

 

27

Juanenea
Labaka

Ezkurra II
Aizpuru III

 

35

 

 

40

Urriza
Agirrezabala

Uterga
Etxeberria III

 

31

 

 

40

Uterga EzkurraII
San Miguel

Juaristi
Barrenetxea IV

 

30

 

 

30

Azpiroz
Larrañaga

Matxin III
Zubiri

 

21

Galarreta

OTSAILA

08

16:00

 

 

32

Otaegi
Larrañaga

Segurola
Aizpuru III

 

35

 

 

33

Urriza
Olazar

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

36

Juaristi
Endika

Uterga EzkurraII
Etxeberria III

 

40

 

 

29

Juanenea
Zubizarreta

Matxin VI
Zubiri

 

30

Galarreta

OTSAILA

06

16:00

 

 

35

Segurola
Zubizarreta

Ezkurra II
Labaka

 

33

 

 

40

Urriza
Etxeberria III

Juaristi
San Miguel

 

31

 

 

40

Uterga
Endika

Azpiroz
Agirrezabala

 

28

 

 

30

Uterga EzkurraII
Zubiri

Matxin VI
Olazar

 

29

Galarreta

OTSAILA

01

16:00

 

 

35

Segurola
Zubiri

Matxin VI
Larrañaga

 

29

 

 

34

Ezkurra
Etxeberria III

Azpiroz
San Miguel

 

40

 

 

25

Juanenea
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Endika

 

40

 

 

30

Otaegi
Olazar

Ezkurra II
Zubizarreta

 

28

Urtarrila

Galarreta

URTARRILA

30

16:00

 

 

24

Uterga EzkurraII
Etxeberria III

Juaristi
Endika

 

40

Torneo III Gala de Remonte

 

19

Uterga
Barrenetxea IV

Matxin III
San Miguel

 

25

Torneo III Gala de Remonte

 

18

Ezkurra
Ion

Urriza
Agirrezabala

 

25

 

 

22

Matxin III
San Miguel

Urriza
Agirrezabala

 

25

Galarreta

URTARRILA

25

16:00

 

 

35

Otaegi
Larrañaga

Segurola
Labaka

 

24

 

 

40

Ezkurra
San Miguel

Urriza
Etxeberria III

 

21

 

 

40

Juaristi
Olazar

Matxin III
Barrenetxea IV

 

27

 

PART.

Juanenea
Zubiri

Ezkurra II
Zubizarreta

TANT.

30

Galarreta

URTARRILA

23

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Larrañaga

Matxin VI
Labaka

 

19

 

 

37

Urriza
Barrenetxea IV

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

40

Ezkurra
Endika

Juaristi
Ion

 

32

 

 

18

Azpiroz
Zubiri

Uterga EzkurraII
Olazar

 

30

Galarreta

URTARRILA

18

16:00

 

 

35

Otaegi
Larrañaga

Segurola
Aizpuru III

 

34

Torneo Navidad 2013

 

30

Urriza


San Miguel

 

28

 

 

40

Uterga
Ion

Ezkurra
Agirrezabala

 

26

 

 

30

Matxin VI
Olazar

Juanenea
Endika

 

20

Galarreta

URTARRILA

16

16:00

 

 

28

Ezkurra II
Labaka

Otaegi
Zubiri

 

35

 

 

40

Juaristi
Etxeberria III

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

27

 

 

40

Uterga
Agirrezabala

Matxin III
Ion

 

31

 

 

30

Uterga EzkurraII
Larrañaga

Matxin VI
Zubizarreta

 

23

Galarreta

URTARRILA

11

16:00

 

 

28

Otaegi
Labaka

Segurola
Aizpuru III

 

35

Torneo Navidad 2013

 

30


San Miguel

Urtasun

 

25

 

 

40

Ezkurra
Endika

Azpiroz
Etxeberria III

 

31

 

 

30

Matxin VI
Zubizarreta

Ezkurra II
Zubiri

 

23

Galarreta

URTARRILA

09

16:00

 

 

35

Segurola
Larrañaga

Matxin VI
Labaka

 

34

 

 

27

Ezkurra
Barrenetxea IV

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

29

Juaristi
Agirrezabala

Matxin III
Ion

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

Ezkurra II
Zubizarreta

 

18

Galarreta

URTARRILA

04

16:00

 

 

35

Otaegi
Zubizarreta

Matxin VI
Aizpuru III

 

19

 

 

37

Ezkurra
Ion

Urriza
Agirrezabala

 

40

 

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

37

 

 

26

Segurola
Zubiri

Ezkurra II
Larrañaga

 

30

Galarreta

URTARRILA

02

16:00

 

 

35

Otaegi
Aizpuru III

Segurola
Labaka

 

28

 

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Uterga
Etxeberria III

 

26

 

 

32

Azpiroz
Endika

Matxin III
Olazar

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

Juanenea
Zubiri

 

6

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal