Ranking - Abendua 2019

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Uterga
40
2
Urriza
37.33
3
Barrenetxea IV
34

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Garces
40
2
Azpiroz
40
3
Aldabe
38.33

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 12/13 - 15:33 - Oriamendi2010

GALARRETA - 12/12 - 21:07 - Oriamendi2010

GALARRETA - 12/11 - 18:28 - Oriamendi2010

PARTIDUAK

ABENDUA

14

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

Torneo Parejas

Finalaurrekoa

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

ABENDUA

12

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

Torneo Parejas ORONA 2019

Finalaurrekoa

35

Goikoetxea V
Garces

Labaka
Zubiri

28

40

Urriza
Larraņaga

Matxin III
Barrenetxea IV

29

40

Ansa II
Ion

Juanenea
Endika

27

28

Segurola
Agirrezabala

Aldabe
Azpiroz

30

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

Frontoia: Galarreta - Urtea: 2013

Abendua

Galarreta

ABENDUA

31

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Larraņaga

Matxin VI
Labaka

 

22

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

31

Urriza
Endika

Uterga
Ion

 

40

 

 

40

Ezkurra
Barrenetxea IV

Juaristi
San Miguel

 

32

 

 

23

Matxin III
Zubizarreta

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

25

Galarreta

ABENDUA

28

16:00

 

 

21

Matxin VI
Aizpuru III

Segurola
Zubiri

 

35

Torneo Navidad 2013

 

25

Juaristi

Urtasun

 

30

 

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

38

 

 

16

Matxin III
Larraņaga

Juanenea
Olazar

 

30

Galarreta

ABENDUA

26

16:00

 

 

35

Segurola
Zubiri

Ezkurra II
Larraņaga

 

33

 

 

33

Urriza
Olazar

Ezkurra
Ion

 

40

 

 

40

Uterga EzkurraII
Etxeberria III

Azpiroz
Endika

 

35

 

 

17

Juanenea
Aizpuru III

Matxin VI
Saldias

 

30

Galarreta

ABENDUA

24

16:00

 

 

33

Segurola
Labaka

Otaegi
Aizpuru III

 

35

 

 

36

Ezkurra
Barrenetxea IV

Urriza
Agirrezabala

 

40

 

 

40

Urtasun
Etxeberria III

Matxin III
Ion

 

29

 

 

30

Matxin VI
Saldias

Ezkurra II
Zubizarreta

 

27

Galarreta

ABENDUA

21

16:00

 

 

36

Otaegi
Saldias

Ezkurra II
Labaka

 

26

 

 

40

Urriza
Olazar

Juaristi
Etxeberria III

 

36

 

 

30

Ezkurra
Endika

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

25

Juanenea
Zubiri

Uterga EzkurraII
Larraņaga

 

30

Galarreta

ABENDUA

19

16:00

 

 

35

Segurola
Zubizarreta

Ezkurra II
Aizpuru III

 

33

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

40

Juaristi
Barrenetxea IV

Azpiroz
Etxeberria III

 

35

 

 

36

Urtasun
Agirrezabala

Matxin III
Olazar

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Labaka

Matxin VI
Zubiri

 

29

Galarreta

ABENDUA

14

16:00

 

 

15

Segurola
Aizpuru III

Otaegi
Larraņaga

 

35

 

 

28

Urriza
Barrenetxea IV

Aizpuru
Ion

 

40

 

 

25

Ezkurra
Endika

Uterga
Agirrezabala

 

18

 

 

39

Ezkurra II
Olazar

Juanenea
Saldias

 

40

Galarreta

ABENDUA

12

16:00

 

 

16

Otaegi
Zubiri

Ezkurra II
Larraņaga

 

35

 

 

40

Ezkurra
Barrenetxea IV

Urriza
Olazar

 

28

 

 

40

Urtasun
Etxeberria III

Matxin III
Ion

 

30

 

 

29

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

Matxin VI
Agirrezabala

 

30

Galarreta

ABENDUA

07

16:00

 

 

35

Otaegi
Aizpuru III

Segurola
Labaka

 

28

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

34

Juaristi
Barrenetxea IV

Uterga
Ion

 

40

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

40

Urriza
Endika

Azpiroz
Etxeberria III

 

29

 

 

29

Uterga EzkurraII
Larraņaga

Juanenea
Zubizarreta

 

30

Galarreta

ABENDUA

05

16:00

 

 

28

Ezkurra II
Labaka

Matxin VI
Aizpuru III

 

35

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

40

Urriza
Endika

Azpiroz
Etxeberria III

 

28

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

31

Juaristi
Barrenetxea IV

Uterga
Ion

 

40

 

 

30

Matxin III
Saldias

Urtasun
Zubiri

 

28

Azaroa

Galarreta

AZAROA

30

16:00

 

 

22

Otaegi
Larraņaga

Ezkurra II
Aizpuru III

 

35

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Azpiroz
Etxeberria III

 

26

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

34

Juaristi
Barrenetxea IV

Uterga
Ion

 

40

 

 

30

Matxin III
Zubizarreta

Juanenea
Endika

 

21

Galarreta

AZAROA

28

16:00

 

 

35

Matxin VI
Labaka

Segurola
Saldias

 

28

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Urriza
Agirrezabala

 

38

 

 

30

Urtasun
Barrenetxea IV

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

27

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

Juanenea
Zubiri

 

30

Galarreta

AZAROA

23

16:00

 

 

22

Segurola
Labaka

Otaegi
Zubizarreta

 

35

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

40

Juaristi
Barrenetxea IV

Azpiroz
Etxeberria III

 

36

 

 

40

Uterga
Agirrezabala

Matxin III
Ion

 

29

 

 

30

Matxin VI
Saldias

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

 

18

Galarreta

AZAROA

21

16:00

 

 

35

Matxin VI
Labaka

Ezkurra II
Aizpuru III

 

25

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

40

Urriza
Endika

Ezkurra
Agirrezabala

 

23

 

 

40

Uterga
Etxeberria III

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

31

 

 

25

Juanenea
Olazar

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

30

Galarreta

AZAROA

16

16:00

 

 

35

Juanenea
Saldias

Segurola
Zubiri

 

31

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

21

Juaristi
Barrenetxea IV

Urriza
Endika

 

40

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Uterga
Ion

 

28

 

 

30

Urtasun
Aizpuru III

Matxin III
Labaka

 

29

Galarreta

AZAROA

14

16:00

 

 

26

Matxin VI
Labaka

Ezkurra II
Larraņaga

 

35

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
San Miguel

 

32

 

 

31

Juaristi
Etxeberria III

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

28

Urtasun
Saldias

Matxin III
Aizpuru III

 

30

Galarreta

AZAROA

09

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Zubiri

Matxin VI
Zubizarreta

 

27

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

39

Ezkurra
Agirrezabala

Uterga
Ion

 

40

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

40

Urriza
Endika

Azpiroz
Etxeberria III

 

39

 

 

30

Segurola
Saldias

Juanenea
Labaka

 

14

Galarreta

AZAROA

07

16:00

 

 

30

Ezkurra II
Labaka

Segurola
Saldias

 

26

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

40

Juaristi
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII
San Miguel

 

27

 

 

40

Azpiroz
Ion

Urtasun
Etxeberria III

 

38

 

 

30

Matxin III
Zubiri

Juanenea
Olazar

 

26

Galarreta

AZAROA

02

16:00

 

 

35

Juanenea
Aizpuru III

Matxin VI
Larraņaga

 

22

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

29

Ezkurra
Agirrezabala

Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

34

Urriza
Ion

Uterga
San Miguel

 

37

 

 

19

Urtasun
Zubizarreta

Uterga EzkurraII
Endika

 

30

Urria

Galarreta

URRIA

31

16:00

 

 

28

Otaegi
Saldias

Ezkurra II
Labaka

 

35

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

23

Uterga EzkurraII
San Miguel

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

 

 

33

Juaristi
Agirrezabala

Matxin III
Barrenetxea IV

 

40

 

 

23

Segurola
Olazar

Matxin VI
Endika

 

30

Galarreta

URRIA

26

16:00

 

 

35

Matxin VI
Larraņaga

Otaegi
Zubizarreta

 

24

Torneo Parejas ORONA - MPB 2013

 

34

Urriza
Endika

Uterga
Ion

 

40

 

 

40

Juaristi
Olazar

Matxin III
Agirrezabala

 

29

 

 

30

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

Juanenea
Zubiri

 

21

Galarreta

URRIA

24

16:00

 

 

35

Otaegi
Zubiri

Ezkurra II
Aizpuru III

 

18

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Juaristi
San Miguel

 

33

 

 

40

Azpiroz
Endika

Juanenea
Ion

 

19

 

 

30

Segurola
Agirrezabala

Matxin III
Larraņaga

 

27

Galarreta

URRIA

19

16:00

 

 

35

Matxin VI
Aizpuru III

Ezkurra II
Larraņaga

 

29

Torneo VOLVO Promocion 2013

 

31

Uterga EzkurraII
Labaka

Otaegi
Olazar

 

40

 

 

30

Urriza
San Miguel

Uterga - Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Matxin III
Zubiri

Urtasun
Saldias

 

27

Galarreta

URRIA

17

16:00

 

 

22

Ezkurra II
Labaka

Segurola
Saldias

 

35

 

 

40

Urriza
Ion

Uterga
San Miguel

 

39

 

 

40

Urtasun
Etxeberria III

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

38

 

 

28

Matxin III
Endika

Juanenea
Agirrezabala

 

30

Galarreta

URRIA

12

16:00

 

 

13

Segurola
Zubiri

Matxin VI
Larraņaga

 

35

 

 

40

Urriza
Agirrezabala

Juaristi
Etxeberria III

 

39

Torneo VOLVO Promocion 2013

 

35

Uterga EzkurraII
Labaka

Ezkurra II
Saldias

 

25

Torneo VOLVO Promocion 2013

 

35

Otaegi
Olazar

Juanenea
Aizpuru III

 

22

Galarreta

URRIA

10

16:00

Torneo VOLVO Promocion 2013

 

35

Otaegi
Olazar

Ezkurra II
Saldias

 

19

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Azpiroz
San Miguel

 

34

 

 

38

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

Uterga
Endika

 

40

 

 

30

Matxin VI
Zubiri

Juanenea
Larraņaga

 

25

Galarreta

URRIA

05

16:00

Torneo VOLVO Promocion 2013

 

35

Otaegi
Olazar

Segurola
Zubiri

 

28

 

 

40

Uterga EzkurraII
San Miguel

Uterga
Barrenetxea IV

 

35

 

 

29

Urtasun
Etxeberria III

Juaristi
Ion

 

40

Torneo VOLVO Promocion 2013

 

35

Juanenea
Aizpuru III

Matxin VI
Larraņaga

 

26

Galarreta

URRIA

03

16:00

Torneo VOLVO Promocion 2013

 

21

Juanenea
Aizpuru III

Uterga EzkurraII
Labaka

 

35

 

 

35

Azpiroz
Etxeberria III

Uterga EzkurraII
San Miguel

 

30

 

 

40

Uterga
Ion

Matxin III
Barrenetxea IV

 

33

 

 

29

Segurola
Olazar

Ezkurra II
Endika

 

30

Iraila

Galarreta

IRAILA

28

16:00

Torneo VOLVO Promocion 2013

 

30

Segurola
Zubiri

Ezkurra II
Saldias

 

35

 

 

35

Azpiroz
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

27

Otaegi
Etxeberria III

Matxin III
Olazar

 

40

Torneo VOLVO Promocion 2013

 

35

Uterga EzkurraII
Labaka

Matxin VI
Larraņaga

 

27

Galarreta

IRAILA

26

16:00

 

 

27

Segurola
Larraņaga

Otaegi
Zubiri

 

35

 

 

33

Urriza
Agirrezabala

Matxin III
San Miguel

 

40

 

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Urtasun
Ion

 

19

 

 

30

Ezkurra II
Aizpuru III

Matxin VI
Labaka

 

17

Galarreta

IRAILA

21

16:00

 

 

30

Otaegi
Larraņaga

Segurola
Labaka

 

35

 

 

34

Ezkurra
Ion

Matxin III
San Miguel

 

40

 

 

40

Uterga
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

32

 

 

30

Azpiroz
Aizpuru III

Ezkurra II
Olazar

 

24

Galarreta

IRAILA

19

16:00

 

 

33

Segurola
Zubiri

Matxin VI
Labaka

 

35

 

 

26

Urriza
Barrenetxea IV

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Urtasun
Ion

 

33

 

 

30

Endika
Saldias

Juanenea
Olazar

 

29

Galarreta

IRAILA

14

16:00

 

 

35

Otaegi
Olazar

Matxin VI
Larraņaga

 

32

 

 

26

Ezkurra
Barrenetxea IV

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

39

Juaristi
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Etxeberria III

 

40

 

 

25

Juanenea
Aizpuru III

Ezkurra II
Zubiri

 

30

Galarreta

IRAILA

12

16:00

 

 

35

Otaegi
Saldias

Segurola
Labaka

 

31

 

 

26

Urriza
Agirrezabala

Ezkurra
Ion

 

40

 

 

40

Juaristi
Etxeberria III

Urtasun
Barrenetxea IV

 

30

 

 

30

Matxin III
Aizpuru III

Endika
Larraņaga

 

25

Galarreta

IRAILA

07

16:00

 

 

25

Segurola
Saldias

Matxin VI
Aizpuru III

 

35

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2013

 

30

Urriza


San Miguel

 

24

 

 

35

Ezkurra
Agirrezabala

Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

28

Uterga EzkurraII
Labaka

Ezkurra II
Zubiri

 

30

Galarreta

IRAILA

05

16:00

 

 

26

Otaegi
Zubiri

Ezkurra II
Aizpuru III

 

35

 

 

26

Urtasun
Etxeberria III

Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

24

Juanenea
Ion

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Segurola
Olazar

Matxin VI
Saldias

 

28

Galarreta

IRAILA

03

16:00

 

 

32

Matxin VI
Labaka

Ezkurra II
Aizpuru III

 

35

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2013

 

27

Ezkurra


San Miguel

 

30

 

 

40

Uterga EzkurraII
Ion

Matxin III
Agirrezabala

 

36

 

 

30

Endika
Zubiri

Juanenea
Olazar

 

28

Abuztua

Galarreta

ABUZTUA

31

16:00

 

 

35

Otaegi
Saldias

Segurola
Aizpuru III

 

28

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2013

 

30

Urriza

Juaristi

 

18

 

 

39

Matxin III
Etxeberria III

Urtasun
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Juanenea
Larraņaga

Ezkurra II
Zubiri

 

19

Galarreta

ABUZTUA

29

16:00

 

 

32

Ezkurra II
Larraņaga

Segurola
Saldias

 

35

 

 

12

Endika
Ion

Matxin III
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Urtasun
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

27

 

 

25

Otaegi
Olazar

Matxin VI
Zubiri

 

30

Galarreta

ABUZTUA

27

16:00

 

 

35

Matxin VI
Aizpuru III

Segurola
Zubiri

 

33

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2013

 

28

Ezkurra

Urtasun

 

30

 

 

40

Uterga EzkurraII
San Miguel

Juaristi
Ion

 

33

 

 

30

Ezkurra II
Agirrezabala

Juanenea
Olazar

 

22

Galarreta

ABUZTUA

24

16:00

 

 

28

Otaegi
Labaka

Segurola
Aizpuru III

 

35

 

 

40

Urriza
San Miguel


Etxeberria III

 

31

 

 

34

Matxin III
Ion

Urtasun
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Larraņaga

Juanenea
Saldias

 

21

Galarreta

ABUZTUA

22

16:00

 

 

17

Otaegi
Saldias

Ezkurra II
Larraņaga

 

35

 

 

40

Urriza
Ion

Juaristi
San Miguel

 

28

 

 

29

Azpiroz
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Segurola
Olazar

Matxin VI
Zubiri

 

21

Galarreta

ABUZTUA

20

16:00

 

 

10

Segurola
Labaka

Ezkurra II
Aizpuru III

 

35

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2013

 

30


San Miguel

Endika

 

11

 

 

34

Azpiroz
Barrenetxea IV

Matxin III
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Juanenea
Saldias

Matxin VI
Zubiri

 

27

Galarreta

ABUZTUA

17

16:00

 

 

35

Otaegi
Saldias

Segurola
Aizpuru III

 

20

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2013

 

30

Juaristi

Endika

 

28

 

 

37

Urriza
Agirrezabala

Matxin III
San Miguel

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Larraņaga

Matxin VI
Zubiri

 

19

Galarreta

ABUZTUA

15

16:00

 

 

35

Otaegi
Zubiri

Ezkurra II
Labaka

 

27

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2013

 

26

Urriza

Ezkurra

 

30

 

 

40

Urtasun
Ion

Matxin III
Barrenetxea IV

 

26

 

 

30

Matxin VI
Agirrezabala

Juanenea
Olazar

 

11

Galarreta

ABUZTUA

13

16:00

 

 

18

Otaegi
Labaka

Segurola
Larraņaga

 

35

 

 

40

Uterga EzkurraII
San Miguel

Juaristi
Etxeberria III

 

36

 

 

28

Azpiroz
Olazar

Juanenea
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Ezkurra II
Agirrezabala

Matxin III
Saldias

 

28

Galarreta

ABUZTUA

10

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Larraņaga

Segurola
Labaka

 

34

 

 

35

Urriza
Lizaso

Ezkurra
Etxeberria III

 

40

 

 

36

Juanenea
San Miguel

Juaristi
Ion

 

40

 

 

26

Endika
Saldias

Matxin III
Zubiri

 

30

Galarreta

ABUZTUA

08

16:00

 

 

35

Otaegi
Olazar

Matxin VI
Zubiri

 

31

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Azpiroz
San Miguel

 

21

 

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Urtasun
Etxeberria III

 

27

 

 

30

Uterga EzkurraII
Larraņaga

Juanenea
Labaka

 

29

Galarreta

ABUZTUA

06

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Larraņaga

Segurola
Aizpuru III

 

22

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2013

 

30


San Miguel

Juaristi

 

15

 

 

31

Endika
Barrenetxea IV

Matxin III
Ion

 

40

 

 

30

Matxin VI
Saldias

Uterga EzkurraII
Labaka

 

25

Galarreta

ABUZTUA

03

16:00

 

 

35

Segurola
Larraņaga

Otaegi
Aizpuru III

 

29

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2013

 

30

Urriza

Urtasun

 

18

 

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

27

 

 

30

Matxin III
Labaka

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

29

Galarreta

ABUZTUA

01

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Aizpuru III

Otaegi
Saldias

 

34

 

 

40

Azpiroz
Barrenetxea IV

Juanenea
San Miguel

 

34

 

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Endika
Ion

 

37

 

 

27

Segurola
Olazar

Matxin VI
Zubiri

 

30

Uztaila

Galarreta

UZTAILA

30

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Larraņaga

Otaegi
Labaka

 

32

Individual Previa KUTXA 2013

 

14


Ion

Urtasun

 

30

 

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Juaristi
Barrenetxea IV

 

32

 

 

30

Uterga EzkurraII
Saldias

Juanenea
Zubiri

 

26

Galarreta

UZTAILA

27

16:00

 

 

33

Otaegi
Labaka

Segurola
Aizpuru III

 

35

Individual Previa KUTXA 2013

 

30

Juaristi

Endika

 

20

 

 

25

Ezkurra
Olazar

Juanenea
San Miguel

 

40

 

 

22

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

Matxin VI
Ion

 

30

Galarreta

UZTAILA

25

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Saldias

Segurola
Zubiri

 

34

 

 

40

Urriza
Agirrezabala

Matxin III
San Miguel

 

33

 

 

40

Ezkurra
Barrenetxea IV

Juaristi
Etxeberria III

 

31

Individual Previa KUTXA 2013

 

29

Azpiroz

Urtasun

 

30

Galarreta

UZTAILA

23

16:00

 

 

27

Otaegi
Larraņaga

Segurola
Aizpuru III

 

35

 

 

39

Urriza
Barrenetxea IV

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

40

Uterga EzkurraII
Labaka

Juanenea
Saldias

 

34

Individual Previa KUTXA 2013

 

20

Matxin VI

Endika

 

30

Galarreta

UZTAILA

20

16:00

 

 

34

Segurola
Labaka

Ezkurra II
Larraņaga

 

35

 

 

40

Juanenea
San Miguel

Azpiroz
Ion

 

35

 

 

40

Matxin III
Zubiri

Uterga EzkurraII
Olazar

 

25

Individual Previa KUTXA 2013

 

15


Agirrezabala

Urtasun

 

30

Galarreta

UZTAILA

18

16:00

 

 

35

Matxin VI
Saldias

Ezkurra II
Zubiri

 

24

 

 

33

Ezkurra
Ion

Urriza
Agirrezabala

 

40

 

 

27

Uterga EzkurraII
Etxeberria III

Matxin III
Olazar

 

40

Individual Previa KUTXA 2013

 

16


Barrenetxea IV

Endika

 

30

Galarreta

UZTAILA

06

16:00

 

 

35

Segurola
Labaka

Otaegi
Larraņaga

 

27

Torneo San Fermin 2013

 

28

Urriza
Barrenetxea IV

Ezkurra
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Juaristi
Olazar

Azpiroz
Agirrezabala

 

39

 

 

30

Ezkurra II
Zubiri

Matxin VI
Aizpuru III

 

22

Galarreta

UZTAILA

04

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Labaka

Juanenea
Larraņaga

 

18

 

 

40

Urriza
Ion

Juaristi
San Miguel

 

28

 

 

40

Endika
Agirrezabala

Urtasun
Olazar

 

29

Individual Previa KUTXA 2013

 

17

Matxin III

Azpiroz

 

30

Ekaina

Galarreta

EKAINA

29

16:00

 

 

30

Segurola
Aizpuru III

Otaegi
Labaka

 

35

 

 

8


San Miguel

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

30

 

 

40

Juaristi
Ion

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

33

Individual Previa KUTXA 2013

 

27


Zubiri

Matxin VI

 

30

Galarreta

EKAINA

27

16:00

 

 

35

Matxin VI
Larraņaga

Otaegi
Aizpuru III

 

21

 

 

40

Ezkurra
Barrenetxea IV

Juaristi
Etxeberria III

 

38

 

 

36

Azpiroz
Olazar

Urtasun
Ion

 

40

 

 

30

Juanenea
Agirrezabala

Endika
Zubiri

 

26

Galarreta

EKAINA

22

16:00

 

 

35

Otaegi
Labaka

Segurola
Larraņaga

 

31

 

 

40

Urriza
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
San Miguel

 

35

 

 

40

Endika
Etxeberria III

Juaristi
Olazar

 

33

 

 

28

Oņatz

Matxin VI

 

30

Galarreta

EKAINA

20

16:00

 

 

35

Otaegi
Aizpuru III

Segurola
Saldias

 

25

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Azpiroz
San Miguel

 

37

 

 

24

Endika
Lizaso

Urtasun
Ion

 

40

 

 

30

Juanenea
Olazar

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

22

Galarreta

EKAINA

15

16:00

 

 

35

Otaegi
Larraņaga

Segurola
Aizpuru III

 

34

 

 

21

Urriza
Etxeberria III

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

40

Matxin III
Agirrezabala

Azpiroz
Zubizarreta

 

36

 

 

28

Uterga EzkurraII


Zubiri

 

30

Galarreta

EKAINA

13

16:00

 

 

35

Matxin VI
Labaka

Segurola
Saldias

 

25

 

 

40

Urriza
San Miguel

Urtasun
Etxeberria III

 

37

 

 

29

Endika
Ion

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Juanenea
Olazar

Matxin III
Aizpuru III

 

29

Galarreta

EKAINA

11

17:00

 

 

30


Zubiri


Aizpuru III

 

21

 

 

30

Matxin VI

Juanenea

 

26

Galarreta

EKAINA

08

16:00

 

 

32

Segurola
Labaka

Otaegi
Larraņaga

 

35

 

 

40

Uterga EzkurraII
San Miguel

Azpiroz
Etxeberria III

 

39

 

 

39

Matxin III
Agirrezabala

Endika
Olazar

 

40

 

 

26

Matxin VI
Saldias

Juanenea
Zubiri

 

30

Galarreta

EKAINA

06

16:00

 

 

29

Segurola
Aizpuru III

Otaegi
Labaka

 

35

 

 

32

Urriza
Barrenetxea IV

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

32

Oņatz
Ion

Urtasun
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

Juanenea
Olazar

 

25

Galarreta

EKAINA

04

17:00

 

 

30


Aizpuru III

Segurola

 

27

 

 

13


Saldias

Juanenea

 

30

Galarreta

EKAINA

01

16:00

 

 

32

Ezkurra II
Larraņaga

Juanenea
Saldias

 

35

 

 

22

Urriza
Agirrezabala

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

16

 

 

39

Oņatz
Etxeberria III

Juaristi
Olazar

 

40

 

 

30

Matxin III
Zubizarreta

Endika
Zubiri

 

27

Maiatza

Galarreta

MAIATZA

28

17:00

 

 

21


Labaka


Aizpuru III

 

30

 

 

30

Segurola

Otaegi

 

22

 

 

23


Larraņaga


Saldias

 

30

 

 

26

Ezkurra II

Juanenea

 

30

Galarreta

MAIATZA

25

16:00

 

 

25

Segurola
Labaka

Juanenea
Larraņaga

 

35

 

 

40

Urriza
San Miguel

Juaristi
Ion

 

26

 

 

32

Endika
Lizaso

Matxin III
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Otaegi
Zubiri

Matxin VI
Saldias

 

29

Galarreta

MAIATZA

23

16:00

 

 

26

Ezkurra II
Aizpuru III

Matxin VI
Labaka

 

35

 

 

26

Ezkurra
Ion

Zeberio II
Etxeberria III

 

27

 

 

40

Endika
Olazar

Urtasun
Agirrezabala

 

36

 

 

30

Oņatz
Zubiri

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

 

19

Galarreta

MAIATZA

18

16:00

 

 

35

Otaegi
Saldias

Ezkurra II
Aizpuru III

 

30

 

 

37

Ezkurra
Ion

Matxin III
San Miguel

 

40

 

 

25

Azpiroz
Etxeberria III

Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Urtasun
Zubizarreta

Endika
Zubiri

 

13

Galarreta

MAIATZA

16

16:00

 

 

21

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

Matxin VI
Agirrezabala

 

35

 

 

25

Urriza
Barrenetxea IV

Zeberio II
San Miguel

 

40

 

 

40

Urtasun
Lizaso

Matxin III
Ion

 

37

 

 

23

Endika
Labaka

Oņatz
Zubiri

 

30

Galarreta

MAIATZA

11

16:00

 

 

29

Ezkurra II
Zubizarreta

Matxin VI
Zubiri

 

35

 

 

33

Ezkurra
Agirrezabala

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

34

Zeberio II
Ion

Juaristi
Etxeberria III

 

40

 

 

23

Otaegi
Olazar

Uterga EzkurraII
Labaka

 

30

Galarreta

MAIATZA

09

16:00

 

 

35

Otaegi
Agirrezabala

Matxin VI
Olazar

 

25

 

 

32

Urriza
San Miguel

Juaristi
Ion

 

40

 

 

40

Endika
Lizaso

Urtasun
Barrenetxea IV

 

36

 

 

20

Matxin III
Labaka

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

 

30

Galarreta

MAIATZA

04

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Labaka

Otaegi
Aizpuru III

 

30

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Azpiroz
San Miguel

 

33

 

 

32

Endika
Etxeberria III

Juaristi
Ion

 

40

 

 

25

Urtasun
Zubizarreta

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

30

Galarreta

MAIATZA

02

16:00

 

 

31

Matxin VI
Labaka

Otaegi
Aizpuru III

 

35

 

 

40

Ezkurra
San Miguel

Urriza
Etxeberria III

 

32

 

 

32

Zeberio II
Agirrezabala

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

29

Matxin III
Zubiri

Uterga EzkurraII
Olazar

 

30

Apirila

Galarreta

APIRILA

27

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Zubiri

Matxin VI
Labaka

 

19

 

 

31

Zeberio II
Barrenetxea IV

Matxin III
San Miguel

 

40

 

 

40

Endika
Ion

Azpiroz
Agirrezabala

 

31

 

 

30

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

Otaegi
Zubizarreta

 

19

Galarreta

APIRILA

25

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Aizpuru III

Otaegi
Labaka

 

34

 

 

40

Urriza
Lizaso

Juaristi
San Miguel

 

37

 

 

24

Zeberio II
Olazar

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

30

Matxin III
Zubiri

Urtasun
Saldias

 

12

Galarreta

APIRILA

20

16:00

 

 

35

Matxin VI
Labaka

Otaegi
Saldias

 

27

 

 

35

Urriza
Barrenetxea IV

Ezkurra
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Juaristi
Olazar

Azpiroz
Agirrezabala

 

36

 

 

30

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

Endika
Aizpuru III

 

21

Galarreta

APIRILA

18

16:00

 

 

20

Ezkurra II
Saldias

Otaegi
Zubiri

 

35

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Matxin III
San Miguel

 

35

 

 

39

Urtasun
Ion

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Labaka

Matxin VI
Aizpuru III

 

16

Galarreta

APIRILA

13

16:00

 

 

35

Otaegi
Aizpuru III

Ezkurra II
Labaka

 

28

 

 

40

Ezkurra
Olazar

Juaristi
Barrenetxea IV

 

39

 

 

40

Matxin III
Lizaso

Endika
Ion

 

32

 

 

28

Oņatz
Zubizarreta

Matxin VI
Agirrezabala

 

30

Galarreta

APIRILA

11

16:00

 

 

29

Otaegi
Zubiri

Matxin VI
Aizpuru III

 

35

 

 

40

Ezkurra
San Miguel

Urriza
Etxeberria III

 

35

 

 

40

Zeberio II
Agirrezabala

Juaristi
Barrenetxea IV

 

24

 

 

30

Azpiroz
Zubizarreta

Oņatz
Olazar

 

24

Galarreta

APIRILA

06

16:00

 

 

35

Matxin VI
Saldias

Uterga EzkurraII
Labaka

 

34

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Juaristi
Agirrezabala

 

33

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Urtasun
San Miguel

 

30

 

 

27

Oņatz
Zubizarreta

Endika
Zubiri

 

30

Galarreta

APIRILA

04

16:00

 

 

28

Ezkurra II
Labaka

Otaegi
Zubiri

 

35

 

 

40

Ezkurra
Barrenetxea IV

Urriza
Olazar

 

39

 

 

40

Zeberio II
Ion

Oņatz
San Miguel

 

33

 

 

30

Endika
Saldias

Uterga EzkurraII
Urko

 

26

Martxoa

Galarreta

MARTXOA

30

16:00

 

 

35

Matxin VI
Labaka

Otaegi
Saldias

 

34

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Juaristi
Agirrezabala

Urriza
Zubiri

 

32

 

 

25

Ezkurra
Lizaso

Matxin III
San Miguel

 

40

 

 

26

Oņatz
Urko

Uterga EzkurraII
Olazar

 

30

Galarreta

MARTXOA

28

16:00

 

 

24

Ezkurra II
Labaka

Matxin VI
Saldias

 

35

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

39

Urtasun
Lizaso

Matxin III
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Zeberio II
Barrenetxea IV

Juaristi
Ion

 

27

 

 

30

Oņatz
Olazar

Endika
Urko

 

9

Galarreta

MARTXOA

23

16:00

 

 

35

Otaegi
Olazar

Matxin VI
Aizpuru III

 

34

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

37

Ezkurra II
San Miguel

Matxin III
Etxeberria III

 

40

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Endika
Barrenetxea IV

Juaristi
Agirrezabala

 

37

 

 

23

Oņatz
Labaka

Uterga EzkurraII
Saldias

 

30

Galarreta

MARTXOA

21

16:00

 

 

26

Otaegi
Aizpuru III

Matxin VI
Labaka

 

35

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

38

Ezkurra
Saldias

Urriza
Zubiri

 

40

 

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Juaristi
Ion

 

37

 

 

21

Endika
Olazar

Matxin III
Agirrezabala

 

30

Galarreta

MARTXOA

16

16:00

 

 

35

Otaegi
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

33

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

31

Ezkurra
Saldias

Azpiroz
Ion

 

40

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Zeberio II
Urko

Ezkurra II
San Miguel

 

35

 

 

23

Matxin III
Labaka

Oņatz
Aizpuru III

 

30

Galarreta

MARTXOA

14

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Saldias

Ezkurra II
Zubiri

 

22

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

34

Urtasun
Lizaso

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Endika
San Miguel

 

32

 

 

30

Matxin VI
Olazar

Oņatz
Aizpuru III

 

27

Galarreta

MARTXOA

09

16:00

 

 

30

Uterga EzkurraII
Labaka

Matxin VI
Aizpuru III

 

35

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Endika
Barrenetxea IV

 

28

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

22

Zeberio II
Urko

Juaristi
Agirrezabala

 

40

 

 

15

Urtasun
Saldias

Azpiroz
Zubiri

 

30

Galarreta

MARTXOA

07

16:00

 

 

35

Matxin VI
Agirrezabala

Ezkurra II
Olazar

 

34

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

34

Urriza
Zubiri

Urtasun
Lizaso

 

40

 

 

36

Zeberio II
Barrenetxea IV

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Urko

Oņatz
Aizpuru III

 

21

Galarreta

MARTXOA

02

16:00

 

 

25

Uterga EzkurraII
Labaka

Matxin VI
Saldias

 

35

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Endika
Barrenetxea IV

Ezkurra II
San Miguel

 

34

 

 

40

Juaristi
Lizaso

Urtasun
Ion

 

27

 

 

22

Matxin III
Urko

Oņatz
Olazar

 

30

Otsaila

Galarreta

OTSAILA

28

16:00

 

 

29

Oņatz
Zubiri

Matxin VI
Agirrezabala

 

35

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

25

Zeberio II
Urko

Matxin III
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Urtasun
San Miguel

 

36

 

 

30

Azpiroz
Aizpuru III

Endika
Labaka

 

13

Galarreta

OTSAILA

23

16:00

 

 

34

Matxin VI
Zubiri

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

 

35

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

30

Ezkurra
Saldias

Urtasun
Lizaso

 

40

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

39

Matxin III
Etxeberria III

Juaristi
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Oņatz
Urko

Ezkurra II
Olazar

 

24

Galarreta

OTSAILA

21

16:00

 

 

21

Matxin VI
Saldias

Ezkurra II
Aizpuru III

 

35

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

31

Zeberio II
Urko

Endika
Barrenetxea IV

 

40

 

 

27

Ezkurra
Ion

Azpiroz
San Miguel

 

40

 

 

21

Uterga EzkurraII
Zubiri

Matxin III
Labaka

 

30

Galarreta

OTSAILA

16

16:00

 

 

35

Matxin VI
Olazar

Oņatz
Saldias

 

25

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Urriza
Zubiri

Azpiroz
Ion

 

25

2013 ko Sagardoaren Txapelketa

 

40

Juaristi
Agirrezabala

Ezkurra II
San Miguel

 

22

 

 

21

Endika
Labaka

Urtasun
Aizpuru III

 

30

Galarreta

OTSAILA

14

16:00

 

 

35

Matxin III
Labaka

Uterga EzkurraII
Saldias

 

21

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Urriza
Ion

 

29

 

 

29

Juaristi
Agirrezabala

Urtasun
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Azpiroz
Urko

Oņatz
Olazar

 

23

Galarreta

OTSAILA

09

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

Matxin VI
Zubiri

 

26

 

 

31

Urriza
Barrenetxea IV

Endika
San Miguel

 

40

 

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Juaristi
Agirrezabala

 

30

 

 

30

Azpiroz
Saldias

Oņatz
Urko

 

25

Galarreta

OTSAILA

07

16:00

 

 

32

Uterga EzkurraII
Labaka

Ezkurra II
Zubiri

 

35

 

 

40

Ezkurra
Ion

Urtasun
San Miguel

 

39

 

 

37

Juaristi
Olazar

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Endika
Aizpuru III

Matxin III
Saldias

 

25

Galarreta

OTSAILA

02

16:00

 

 

29

Ezkurra II
Olazar

Matxin VI
Agirrezabala

 

35

 

 

40

Urriza
Etxeberria III

Juaristi
San Miguel

 

33

 

 

40

Oņatz
Ion

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

38

 

 

30

Matxin III
Zubiri

Uterga EzkurraII
Urko

 

24

Urtarrila

Galarreta

URTARRILA

31

16:00

 

 

28

Matxin VI
Aizpuru III

Ezkurra II
Labaka

 

35

Torneo II Gala Remonte

 

25

Urriza
Barrenetxea IV

Zeberio II
Etxeberria III

 

20

Torneo II Gala Remonte

 

25

Ezkurra
Ion

Azpiroz
San Miguel

 

24

 

 

25

Urriza
Barrenetxea IV

Ezkurra
Ion

 

22

Galarreta

URTARRILA

26

16:00

 

 

35

Oņatz
Aizpuru III

Uterga EzkurraII
Saldias

 

30

 

 

17

Urriza
Barrenetxea IV

Ezkurra
Ion

 

40

 

 

37

Urtasun
Olazar

Endika
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Urrutia II
Urko

Matxin VI
Zubiri

 

28

Galarreta

URTARRILA

24

16:00

 

 

23

Ezkurra II
Aizpuru III

Matxin VI
Saldias

 

35

 

 

30

Ezkurra
Lizaso

Endika
San Miguel

 

40

 

 

22

Zeberio II
Urko

Juaristi
Agirrezabala

 

40

 

 

21

Matxin III
Labaka

Oņatz
Zubiri

 

30

Galarreta

URTARRILA

19

16:00

 

 

35

Matxin VI
Zubiri

Ezkurra II
Aizpuru III

 

32

 

 

40

Ezkurra
Ion

Matxin III
San Miguel

 

22

 

 

40

Urtasun
Olazar

Azpiroz
Agirrezabala

 

29

 

 

27

Oņatz
Labaka

Uterga EzkurraII
Saldias

 

30

Galarreta

URTARRILA

17

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Urko

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

33

 

 

39

Urriza
Barrenetxea IV

Ezkurra
Ion

 

40

 

 

26

Matxin III
Lizaso

Juaristi
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Endika
Aizpuru III

Azpiroz
Labaka

 

19

Galarreta

URTARRILA

12

16:00

 

 

23

Ezkurra II
Labaka

Matxin VI
Saldias

 

35

 

 

33

Urriza
Ion

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

30

Zeberio II
Zubizarreta

Urtasun
Barrenetxea IV

 

40

 

 

22

Oņatz
Olazar

Matxin III
Urko

 

30

Galarreta

URTARRILA

10

16:00

 

 

35

Matxin VI
Aizpuru III

Otaegi
Labaka

 

21

 

 

24

Ezkurra
Lizaso

Azpiroz
San Miguel

 

40

 

 

40

Juaristi
Agirrezabala

Endika
Barrenetxea IV

 

31

 

 

20

Matxin III
Zubiri

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

 

30

Galarreta

URTARRILA

05

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Aizpuru III

Otaegi
Saldias

 

33

III Master Individual ORIAMENDI

 

30

Urriza


San Miguel

 

18

 

 

38

Ezkurra
Barrenetxea IV

Zeberio II
Ion

 

40

 

 

23

Oņatz
Urko

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

30

Galarreta

URTARRILA

03

16:00

 

 

35

Matxin VI
Saldias

Otaegi
Zubiri

 

32

 

 

34

Urtasun
Etxeberria III

Juaristi
Ion

 

40

 

 

38

Oņatz
Lizaso

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Endika
Zubizarreta

Matxin III
Olazar

 

29

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal