Ranking - Abendua 2019

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Barrenetxea IV
40
2
Uterga
40
3
Urriza
36

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Juanenea
40
2
Garces
40
3
Azpiroz
40

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 12/11 - 18:28 - Oriamendi2010

GALARRETA - 12/07 - 18:39 - Oriamendi2010

PARTIDUAK

ABENDUA

12

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

Torneo Parejas

Finalaurrekoa

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

ABENDUA

07

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

Torneo Parejas ORONA 2019

Finalaurrekoa

21

Urrutia II
Agirrezabala

Aldabe
Arruarte

35

40

Juanenea
Barrenetxea IV

Matxin III
Endika

18

40

Urriza
Larraņaga

Ansa II
Ion

34

26

Segurola
Labaka

Goikoetxea V
Zubiri

30

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

Frontoia: Galarreta - Urtea: 2012

Abendua

Galarreta

ABENDUA

31

16:00

 

 

28

Otaegi
Labaka

Ezkurra II
Aizpuru III

 

35

III Master Individual ORIAMENDI

 

30

Urriza

Ezkurra

 

28

 

 

40

Juaristi
Barrenetxea IV

Urtasun
Ion

 

32

 

 

30

Matxin III
Urko

Uterga EzkurraII
Arruarte

 

26

Galarreta

ABENDUA

29

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

Matxin VI
Zubiri

 

22

III Master Individual ORIAMENDI

 

24

Zeberio II


San Miguel

 

30

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Urriza
Lizaso

 

33

 

 

30

Azpiroz
Zubizarreta

Oņatz
Agirrezabala

 

17

Galarreta

ABENDUA

27

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Saldias

Otaegi
Zubiri

 

31

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Zeberio II
Ion

 

30

 

 

40

Oņatz
Lizaso

Endika
Arruarte

 

26

 

 

29

Azpiroz
Urko

Matxin III
Olazar

 

30

Galarreta

ABENDUA

24

16:00

 

 

28

Otaegi
Labaka

Matxin VI
Aizpuru III

 

35

 

 

40

Ezkurra
Ion

Zeberio II
Etxeberria III

 

31

 

 

40

Urtasun
Lizaso

Juaristi
Barrenetxea IV

 

37

 

 

30

Matxin III
Saldias

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

 

27

Galarreta

ABENDUA

22

16:00

 

 

33

Urrutia II
Zubizarreta

Matxin VI
Labaka

 

35

Torneo Parejas ORONA 2012

 

31

Ezkurra
Olazar

Urriza
Barrenetxea IV

 

40

 

 

38

Zeberio II
Arruarte

Juaristi
Lizaso

 

40

 

 

30

Matxin III
Urko

Oņatz
Agirrezabala

 

19

Galarreta

ABENDUA

20

16:00

 

 

25

Urrutia II
Zubiri

Otaegi
Aizpuru III

 

35

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Azpiroz
San Miguel

 

32

 

 

40

Urtasun
Ion

Juaristi
Arruarte

 

29

 

 

22

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

Matxin III
Urko

 

30

Galarreta

ABENDUA

15

16:00

 

 

35

Matxin VI
Labaka

Urrutia II
Zubiri

 

19

Torneo Parejas ORONA 2012

 

27

Endika
Etxeberria III

Urriza
Barrenetxea IV

 

40

Torneo Parejas ORONA 2012

 

36

Oņatz
San Miguel

Ezkurra
Olazar

 

40

 

 

20

Ezkurra II
Zubizarreta

Otaegi
Agirrezabala

 

30

Galarreta

ABENDUA

13

16:00

 

 

35

Matxin VI
Aizpuru III

Otaegi
Saldias

 

34

 

 

27

Zeberio II
Urko

Juaristi
Lizaso

 

40

 

 

40

Matxin III
Arruarte

Urtasun
Agirrezabala

 

38

 

 

30

Uterga EzkurraII
Zubiri

Ezkurra II
Zubizarreta

 

20

Galarreta

ABENDUA

08

16:00

 

 

25

Urrutia II
Aizpuru III

Otaegi
Labaka

 

35

Torneo Parejas ORONA 2012

 

40

Zeberio II
Arruarte

Oņatz
San Miguel

 

38

Torneo Parejas ORONA 2012

 

39

Urriza
Barrenetxea IV

Endika
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Matxin VI
Urko

Ezkurra II
Zubizarreta

 

24

Galarreta

ABENDUA

06

16:00

 

 

29

Matxin VI
Labaka

Otaegi
Zubiri

 

35

Torneo Parejas ORONA 2012

 

40

Ezkurra
Olazar

Juaristi
Ion

 

35

 

 

40

Urtasun
Lizaso

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

24

 

 

17

Ezkurra II
Urko

Matxin III
Saldias

 

30

Galarreta

ABENDUA

01

16:00

 

 

14

Otaegi
Saldias

Urrutia II
Zubiri

 

35

Torneo Parejas ORONA 2012

 

38

Zeberio II
Agirrezabala

Juaristi
Ion

 

40

 

 

40

Urriza
Etxeberria III

Endika
San Miguel

 

29

 

 

17

Azpiroz
Zubizarreta

Matxin III
Olazar

 

30

Azaroa

Galarreta

AZAROA

29

16:00

 

 

35

Matxin III
Aizpuru III

Matxin VI
Urko

 

34

Torneo Parejas ORONA 2012

 

40

Ezkurra
Olazar

Endika
Etxeberria III

 

35

 

 

40

Azpiroz
Lizaso

Urtasun
Ion

 

22

 

 

29

Oņatz
Labaka

Ezkurra II
Zubizarreta

 

30

Galarreta

AZAROA

24

16:00

 

 

35

Urrutia II
Zubizarreta

Otaegi
Aizpuru III

 

19

Torneo Parejas ORONA 2012

 

27

Zeberio II
Agirrezabala

Urriza
Barrenetxea IV

 

40

Torneo Parejas ORONA 2012

 

35

Oņatz
San Miguel

Juaristi
Ion

 

40

 

 

30

Endika
Labaka

Azpiroz
Saldias

 

15

Galarreta

AZAROA

22

16:00

 

 

33

Matxin III
Zubiri

Ezkurra II
Agirrezabala

 

35

Torneo Parejas ORONA 2012

 

40

Uterga
Etxeberria III

Juaristi
Ion

 

38

 

 

40

Ezkurra
Lizaso

Urriza
Barrenetxea IV

 

39

 

 

20

Urtasun
Olazar

Endika
Urko

 

30

Galarreta

AZAROA

17

16:00

 

 

23

Urrutia II
Saldias

Matxin VI
Labaka

 

35

Torneo Parejas ORONA 2012

 

30

Ezkurra
Olazar

Zeberio II
Arruarte

 

40

Torneo Parejas ORONA 2012

 

40

Oņatz
San Miguel

Urriza
Barrenetxea IV

 

19

 

 

30

Endika
Aizpuru III

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

 

8

Galarreta

AZAROA

15

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Saldias

Otaegi
Zubiri

 

24

Torneo Parejas ORONA 2012

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Juaristi
Ion

 

30

 

 

19

Zeberio II
Etxeberria III

Azpiroz
San Miguel

 

40

 

 

28

Urtasun
Urko

Matxin III
Agirrezabala

 

30

Galarreta

AZAROA

10

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Zubiri

Matxin VI
Saldias

 

27

Torneo Parejas ORONA 2012

 

31

Ezkurra
Olazar

Oņatz
San Miguel

 

40

Torneo Parejas ORONA 2012

 

35

Zeberio II
Arruarte

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

23

Matxin III
Zubizarreta

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

30

Galarreta

AZAROA

08

16:00

 

 

23

Urrutia II
Labaka

Otaegi
Aizpuru III

 

35

 

 

40

Urriza
Ion

Endika
San Miguel

 

34

 

 

36

Uterga
Lizaso

Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

24

Urtasun
Zubizarreta

Azpiroz
Urko

 

30

Galarreta

AZAROA

03

16:00

 

 

35

Urrutia II
Zubiri

Matxin VI
Labaka

 

25

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2012

 

40

Endika
Aizpuru III

Ezkurra II
Olazar

 

27

 

 

38

Urriza
San Miguel

Aizpuru
Ion

 

40

 

 

17

Oņatz
Zubizarreta

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

30

Galarreta

AZAROA

01

16:00

 

 

35

Matxin VI
Saldias

Otaegi
Zubiri

 

26

 

 

39

Ezkurra
Arruarte

Zeberio II
Lizaso

 

40

 

 

36

Urtasun
Etxeberria III

Juaristi
Barrenetxea IV

 

40

 

 

28

Matxin III
Agirrezabala

Azpiroz
Urko

 

30

Urria

Galarreta

URRIA

27

16:00

 

 

23

Otaegi
Aizpuru III

Urrutia II
Labaka

 

35

 

 

32

Zeberio II
Etxeberria III

Urriza
Ion

 

40

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2012

 

30

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

Ezkurra II
Olazar

 

40

 

 

25

Endika
Urko

Oņatz
Arruarte

 

30

Galarreta

URRIA

25

16:00

 

 

30

Otaegi
Saldias

Matxin VI
Zubiri

 

35

 

 

40

Ezkurra
Ion

Endika
San Miguel

 

37

 

 

40

Juaristi
Barrenetxea IV

Uterga
Agirrezabala

 

31

 

 

23

Matxin III
Aizpuru III

Oņatz
Labaka

 

30

Galarreta

URRIA

20

16:00

 

 

26

Urrutia II
Saldias

Ezkurra II
Labaka

 

35

 

 

40

Ezkurra
Arruarte

Urriza
Olazar

 

36

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2012

 

35

Otaegi
Barrenetxea IV

Endika
Aizpuru III

 

40

 

 

30

Azpiroz
Zubizarreta

Oņatz
Agirrezabala

 

19

Galarreta

URRIA

18

16:00

 

 

34

Matxin VI
Labaka

Ezkurra II
Saldias

 

35

 

 

21

Urriza
Etxeberria III

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

40

Zeberio II
Agirrezabala

Juaristi
Ion

 

36

 

 

19

Matxin III
Arruarte

Azpiroz
Olazar

 

30

Galarreta

URRIA

13

16:00

 

 

35

Urrutia II
Saldias

Ezkurra II
Aizpuru III

 

34

 

 

40

Ezkurra
Ion

Zeberio II
Etxeberria III

 

38

 

 

40

Juaristi
Zubizarreta

Endika
Barrenetxea IV

 

38

 

 

30

Oņatz
Zubiri

Otaegi
Agirrezabala

 

23

Galarreta

URRIA

12

16:00

 

 

35

Matxin III
Saldias

Azpiroz
Labaka

 

26

 

 

27

Ezkurra
Barrenetxea IV

Oņatz
San Miguel

 

40

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2012

 

33

Matxin VI
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

 

35

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2012

 

22

Urrutia II
Arruarte

Ezkurra II
Olazar

 

35

Galarreta

URRIA

11

16:00

 

 

35

Urrutia II
Zubiri

Matxin VI
Aizpuru III

 

28

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Endika
San Miguel

 

34

 

 

40

Juaristi
Arruarte

Azpiroz
Ion

 

28

 

 

27

Matxin III
Agirrezabala

Oņatz
Olazar

 

30

Galarreta

URRIA

06

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Labaka

Ezkurra II
Zubizarreta

 

23

 

 

29

Ezkurra
Ion

Juaristi
San Miguel

 

40

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2012

 

30

Oņatz
Zubiri

Otaegi
Barrenetxea IV

 

35

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2012

 

32

Azpiroz
Saldias

Endika
Aizpuru III

 

35

Galarreta

URRIA

04

16:00

 

 

32

Matxin VI
Zubiri

Otaegi
Saldias

 

35

 

 

16

Ezkurra
Arruarte

Endika
San Miguel

 

40

 

 

35

Zeberio II
Barrenetxea IV

Uterga
Ion

 

40

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2012

 

35

Ezkurra II
Olazar

Matxin III
Labaka

 

26

Iraila

Galarreta

IRAILA

29

16:00

 

 

35

Otaegi
Labaka

Ezkurra II
Saldias

 

27

 

 

34

Ezkurra
Zubizarreta

Zeberio II
Barrenetxea IV

 

40

 

 

39

Uterga EzkurraII
San Miguel

Uterga
Ion

 

40

 

 

26

Juaristi
Aizpuru III

Azpiroz
Zubiri

 

30

Galarreta

IRAILA

27

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Zubiri

Matxin VI
Labaka

 

21

 

 

40

Urriza
Ion

Uterga
San Miguel

 

37

 

 

40

Juaristi
Zubizarreta

Azpiroz
Olazar

 

33

 

 

30

Oņatz
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Arruarte

 

27

Galarreta

IRAILA

22

16:00

 

 

25

Matxin VI
Zubiri

Otaegi
Saldias

 

35

 

 

40

Juaristi
Barrenetxea IV

Oņatz
Etxeberria III

 

27

 

 

25

Uterga EzkurraII
Ion

Endika
Zubizarreta

 

40

 

 

21

Matxin III
Aizpuru III

Azpiroz
Labaka

 

30

Galarreta

IRAILA

20

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Saldias

Urrutia II
Aizpuru III

 

33

 

 

31

Urriza
Barrenetxea IV

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

35

Juaristi
Arruarte

Endika
Ion

 

40

 

 

25

Otaegi
Agirrezabala

Oņatz
Zubiri

 

30

Galarreta

IRAILA

15

16:00

 

 

35

Matxin III
Labaka

Endika
Aizpuru III

 

32

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Zeberio II
Agirrezabala

 

34

 

 

37

Uterga EzkurraII
San Miguel

Juaristi
Etxeberria III

 

40

 

 

21

Otaegi
Arruarte

Oņatz
Zubizarreta

 

30

Galarreta

IRAILA

13

16:00

 

 

34

Matxin VI
Saldias

Otaegi
Zubiri

 

35

 

 

40

Urriza
Etxeberria III

Uterga
San Miguel

 

39

 

 

40

Zeberio II
Barrenetxea IV

Juaristi
Ion

 

32

 

 

30

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

Matxin III
Zubizarreta

 

23

Galarreta

IRAILA

08

16:00

 

 

26

Ezkurra II
Labaka

Urrutia II
Aizpuru III

 

35

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2012

 

30

Urriza

Zeberio II

 

28

 

 

40

Oņatz
San Miguel

Juaristi
Urrutia I

 

33

 

 

29

Otaegi
Arruarte

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

IRAILA

06

16:00

 

 

21

Otaegi
Saldias

Urrutia II
Zubiri

 

35

 

 

40

Azpiroz
Urrutia I

Endika
Etxeberria III

 

33

 

 

40

Oņatz
Agirrezabala

Matxin III
Barrenetxea IV

 

34

 

 

30

Matxin VI
Olazar

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

 

29

Galarreta

IRAILA

04

16:00

 

 

23

Urrutia II
Labaka

Matxin VI
Aizpuru III

 

35

 

 

40

Oņatz
San Miguel

Juaristi
Ion

 

38

 

 

37

Uterga EzkurraII
Etxeberria III

Endika
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Matxin III
Zubiri

Otaegi
Olazar

 

23

Galarreta

IRAILA

01

16:00

 

 

33

Uterga EzkurraII
Saldias

Otaegi
Zubizarreta

 

35

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2012

 

30

Urriza


San Miguel

 

22

 

 

31

Matxin III
Ion

Azpiroz
Urrutia I

 

40

 

 

22


Barrenetxea IV


Agirrezabala

 

30

Abuztua

Galarreta

ABUZTUA

30

16:00

 

 

17

Otaegi
Saldias

Matxin VI
Zubiri

 

35

 

 

40

Ezkurra
Olazar

Uterga
Urrutia I

 

33

 

 

24

Azpiroz
Etxeberria III

Endika
Ion

 

40

 

 

30

Matxin III
Agirrezabala

Uterga EzkurraII
Arruarte

 

24

Galarreta

ABUZTUA

28

16:00

 

 

35

Urrutia II
Aizpuru III

Ezkurra II
Labaka

 

34

 

 

40

Azpiroz
San Miguel

Juaristi
Urrutia I

 

29

 

 

40

Endika
Olazar

Uterga
Barrenetxea IV

 

38

 

 

28

Otaegi
Arruarte

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

 

30

Galarreta

ABUZTUA

25

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Aizpuru III

Matxin VI
Labaka

 

26

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2012

 

26

Ezkurra

Zeberio II

 

30

 

 

40

Urriza
Urrutia I

Juaristi
San Miguel

 

29

 

 

18

Oņatz
Agirrezabala

Matxin III
Zubizarreta

 

30

Galarreta

ABUZTUA

23

16:00

 

 

35

Matxin VI
Aizpuru III

Ezkurra II
Labaka

 

24

 

 

40

Urriza
Ion

Endika
San Miguel

 

35

 

 

40

Juaristi
Barrenetxea IV

Azpiroz
Arruarte

 

39

 

 

17

Matxin III
Zubiri

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

 

30

Galarreta

ABUZTUA

21

16:00

 

 

34

Ezkurra II
Saldias

Urrutia II
Labaka

 

35

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2012

 

25


Urrutia I

Zeberio II

 

30

 

 

33

Endika
Etxeberria III

Uterga
Arruarte

 

40

 

 

30

Oņatz
Zubizarreta

Otaegi
Olazar

 

27

Galarreta

ABUZTUA

18

16:00

 

 

25

Matxin VI
Aizpuru III

Ezkurra II
Zubiri

 

35

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2012

 

24


Urrutia I


San Miguel

 

30

 

 

40

Ezkurra
Barrenetxea IV

Juaristi
Ion

 

30

 

 

25

Azpiroz
Labaka

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

 

30

Galarreta

ABUZTUA

16

16:00

 

 

32

Urrutia II
Aizpuru III

Otaegi
Labaka

 

35

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2012

 

28

Zeberio II


San Miguel

 

30

 

 

36

Uterga
Etxeberria III

Juaristi
Ion

 

40

 

 

30

Matxin III
Barrenetxea IV

Oņatz
Olazar

 

27

Galarreta

ABUZTUA

14

16:00

 

 

25

Matxin VI
Labaka

Otaegi
Saldias

 

35

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2012

 

30


Urrutia I

Juaristi

 

24

 

 

36

Urriza
Etxeberria III

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

30

Endika
Zubizarreta

Oņatz
Barrenetxea IV

 

20

Galarreta

ABUZTUA

11

16:00

 

 

16

Ezkurra II
Zubizarreta

Matxin VI
Zubiri

 

35

 

 

40

Ezkurra
Ion

Urriza
Urrutia I

 

37

 

 

40

Azpiroz
San Miguel

Uterga
Etxeberria III

 

31

 

 

19

Oņatz
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII
Olazar

 

30

Galarreta

ABUZTUA

09

16:00

 

 

35

Otaegi
Saldias

Urrutia II
Labaka

 

34

 

 

29

Ezkurra
Ion

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

30

Endika
Etxeberria III

Juaristi
Arruarte

 

40

 

 

18

Uterga EzkurraII
Olazar

Matxin III
Zubizarreta

 

30

Galarreta

ABUZTUA

07

16:00

 

 

29

Matxin VI
Aizpuru III

Urrutia II
Labaka

 

35

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2012

 

30


San Miguel

Juaristi

 

20

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Urriza
Ion

 

39

 

 

24

Ezkurra II
Olazar

Otaegi
Arruarte

 

30

Galarreta

ABUZTUA

04

16:00

 

 

24

Ezkurra II
Aizpuru III

Otaegi
Labaka

 

35

TORNEO INDIVIDUAL KUTXA 2012

 

22

Zeberio II

Juaristi

 

30

 

 

34

Ezkurra
Barrenetxea IV

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

16

Matxin III
Zubiri

Azpiroz
Saldias

 

30

Galarreta

ABUZTUA

02

16:00

 

 

31

Uterga EzkurraII
Labaka

Otaegi
Zubizarreta

 

35

 

 

40

Ezkurra
Olazar

Urriza
Arruarte

 

37

 

 

40

Azpiroz
San Miguel

Juaristi
Etxeberria III

 

39

 

 

23

Matxin III
Saldias

Endika
Zubiri

 

30

Uztaila

Galarreta

UZTAILA

31

16:00

 

 

35

Urrutia II
Aizpuru III

Ezkurra II
Labaka

 

11

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Uterga
San Miguel

 

34

 

 

40

Endika
Ion

Juaristi
Barrenetxea IV

 

30

 

 

26

Matxin VI
Olazar

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

 

30

Galarreta

UZTAILA

28

16:00

 

 

28

Urrutia II
Labaka

Otaegi
Zubiri

 

35

Previa KUTXA 2012

 

30

Juaristi


Arruarte

 

12

 

 

25

Ezkurra
Ion

Urriza
Etxeberria III

 

40

 

 

25

Azpiroz
Zubizarreta

Oņatz
Barrenetxea IV

 

20

Galarreta

UZTAILA

26

16:00

 

 

35

Ezkurra II
Zubiri

Otaegi
Saldias

 

27

 

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Zeberio II
Arruarte

 

29

 

 

40

Juaristi
Barrenetxea IV

Azpiroz
Ion

 

34

 

 

29

Matxin III
Aizpuru III

Matxin VI
Zubizarreta

 

30

Galarreta

UZTAILA

21

16:00

 

 

21

Urrutia II
Saldias

Matxin VI
Zubiri

 

35

 

 

40

Zeberio II
Agirrezabala

Urriza
Barrenetxea IV

 

27

 

 

40

Oņatz
Arruarte

Matxin III
Olazar

 

35

 

 

22

Ezkurra II
Aizpuru III

Otaegi
Labaka

 

30

Galarreta

UZTAILA

19

16:00

 

 

30

Ezkurra II
Saldias

Otaegi
Zubiri

 

35

 

 

39

Zeberio II
Etxeberria III

Urriza
Ion

 

40

 

 

40

Juaristi
Barrenetxea IV

Uterga
Agirrezabala

 

37

Previa KUTXA 2012

 

30


Arruarte

Matxin III

 

22

Galarreta

UZTAILA

14

16:00

 

 

16

Otaegi
Aizpuru III

Ezkurra II
Labaka

 

35

 

 

39

Zeberio II
Barrenetxea IV

Uterga
Ion

 

40

Previa KUTXA 2012

 

30

Juaristi

Azpiroz

 

17

 

 

30

Urrutia II
Zubizarreta

Matxin VI
Saldias

 

28

Galarreta

UZTAILA

12

16:00

 

 

35

Matxin III
Zubiri

Oņatz
Saldias

 

28

 

 

31

Zeberio II
Etxeberria III

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

40

Urtasun
Barrenetxea IV

Endika
Olazar

 

35

Previa KUTXA 2012

 

23


Agirrezabala


Arruarte

 

30

Ekaina

Galarreta

EKAINA

30

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Saldias

Urrutia II
Zubiri

 

22

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
San Miguel

 

38

 

 

36

Urtasun
Agirrezabala

Endika
Ion

 

40

 

 

30

Zulaika
Olazar

Matxin VI
Arruarte

 

28

Galarreta

EKAINA

28

16:00

 

 

24

Juanmartiņena
Zubizarreta

Zulaika
Saldias

 

35

 

 

38

Urriza
Ion

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

40

Azpiroz
Barrenetxea IV

Oņatz
Arruarte

 

34

Previa KUTXA 2012

 

30

Juaristi


 

23

Galarreta

EKAINA

23

16:00

 

 

33

Matxin VI
Zubiri

Urrutia II
Saldias

 

35

 

 

40

Urriza
Zubizarreta

Uterga
Ion

 

39

 

 

30

Azpiroz
Olazar

Oņatz
Arruarte

 

40

Previa KUTXA 2012

 

30

Matxin III


Barrenetxea IV

 

23

Galarreta

EKAINA

21

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Zubiri

Urrutia II
Saldias

 

31

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Urtasun
San Miguel

 

30

 

 

21

Juaristi
Barrenetxea IV

Uterga
Olazar

 

40

Previa KUTXA 2012

 

29


Ion


Arruarte

 

30

Galarreta

EKAINA

16

16:00

Previa KUTXA 2012

 

14

Azpiroz

Endika

 

30

 

 

40

Zeberio II
Arruarte

Juaristi
Etxeberria III

 

26

 

 

39

Urtasun
Barrenetxea IV

Matxin III
Olazar

 

40

 

 

30

Matxin VI
Zubiri

Juanmartiņena
Saldias

 

17

Galarreta

EKAINA

14

16:00

Previa KUTXA 2012

 

28


Olazar

Azpiroz

 

30

 

 

28

Urriza
Etxeberria III

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

39

Uterga
Agirrezabala

Matxin III
Ion

 

40

 

 

18

Uterga EzkurraII
Arruarte

Oņatz
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

EKAINA

09

16:00

Previa KUTXA 2012

 

28

Oņatz


Arruarte

 

30

 

 

15

Ezkurra
Olazar

Azpiroz
San Miguel

 

14

 

 

18

Juaristi
Zubizarreta

Urtasun
Urko

 

8

 

 

22

Matxin VI
Zubiri

Zulaika
Saldias

 

30

Galarreta

EKAINA

07

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Zubiri

Urrutia II
Saldias

 

20

 

 

40

Ezkurra
Ion

Uterga
San Miguel

 

24

 

 

28

Zeberio II
Olazar

Urriza
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Azpiroz
Urko

Endika
Zubizarreta

 

24

Galarreta

EKAINA

02

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Zubiri

Juanmartiņena
Zubizarreta

 

21

 

 

34

Zeberio II
Etxeberria III

Urriza
Ion

 

40

 

 

40

Juaristi
Olazar

Urtasun
Arruarte

 

34

 

 

30

Azpiroz
Urko

Oņatz
Agirrezabala

 

24

Maiatza

Galarreta

MAIATZA

31

16:00

 

 

32

Urrutia II
Zubiri

Juanmartiņena
Saldias

 

35

 

 

37

Ezkurra
Etxeberria III

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

37

Endika
Ion

Urtasun
Arruarte

 

40

 

 

30

Azpiroz
Zubizarreta

Zulaika
Olazar

 

17

Galarreta

MAIATZA

26

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Zubizarreta

Matxin VI
Zubiri

 

22

TORNEO PRIMAVERA 2012

 

39

Oņatz
San Miguel

Uterga
Ion

 

40

 

 

39

Zeberio II
Agirrezabala

Juaristi
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Urrutia II
Urko

Uterga EzkurraII
Saldias

 

21

Galarreta

MAIATZA

24

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Agirrezabala

Matxin VI
Saldias

 

18

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Urriza
Ion

 

36

 

 

32

Uterga
Olazar

Urtasun
Arruarte

 

40

 

 

21

Azpiroz
Urko

Endika
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

MAIATZA

19

16:00

 

 

30

Urrutia II


Saldias

 

28

 

 

40

Zeberio II
Barrenetxea IV

Urriza
Zubizarreta

 

39

 

 

40

Juaristi
Olazar

Endika
Ion

 

38

 

 

30

Juanmartiņena
Urko

Zulaika
Zubiri

 

25

Galarreta

MAIATZA

17

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Zubizarreta

Urrutia II
Saldias

 

33

 

 

29

Zeberio II
Etxeberria III

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

40

Oņatz
Ion

Azpiroz
Arruarte

 

33

 

 

23

Azpiroz
Urko

Matxin III
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

MAIATZA

12

16:00

 

 

21

Matxin VI

Urrutia II

 

30

TORNEO PRIMAVERA 2012

 

40

Oņatz
San Miguel

Urtasun
Arruarte

 

29

 

 

37

Urriza
Zubiri

Juaristi
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Azpiroz
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII
Olazar

 

17

Galarreta

MAIATZA

10

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Urko

Urrutia II
Zubiri

 

27

 

 

33

Urriza
Ion

Urtasun
San Miguel

 

40

 

 

40

Juaristi
Olazar

Uterga
Agirrezabala

 

35

 

 

30

Matxin III
Zubizarreta

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

27

Galarreta

MAIATZA

05

16:00

 

 

27

Matxin III

Uterga EzkurraII

 

30

TORNEO PRIMAVERA 2012

 

34

Azpiroz
Etxeberria III

Uterga
Ion

 

40

 

 

40

Zeberio II
Urko

Urriza
Barrenetxea IV

 

33

 

 

15

Azpiroz
Saldias

Zulaika
Olazar

 

30

Galarreta

MAIATZA

03

16:00

 

 

35

Matxin VI
Zubiri

Zulaika
Saldias

 

31

 

 

35

Zeberio II
Olazar

Urriza
Agirrezabala

 

40

 

 

40

Azpiroz
San Miguel

Juaristi
Etxeberria III

 

18

 

 

30

Uterga EzkurraII
Arruarte

Oņatz
Barrenetxea IV

 

25

Apirila

Galarreta

APIRILA

28

16:00

 

 

28

Juanmartiņena
Agirrezabala

Urrutia II
Zubiri

 

35

TORNEO PRIMAVERA 2012

 

39

Zeberio II
Barrenetxea IV

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

TORNEO PRIMAVERA 2012

 

36

Urriza
Olazar

Uterga
Ion

 

40

 

 

30

Azpiroz
Saldias

Matxin VI
Urko

 

16

Galarreta

APIRILA

26

16:00

 

 

35

Zulaika
Zubiri

Urrutia II
Zubizarreta

 

26

TORNEO PRIMAVERA 2012

 

40

Oņatz
San Miguel

Uterga
Ion

 

39

TORNEO PRIMAVERA 2012

 

38

Urtasun
Arruarte

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

 

 

18

Matxin III
Saldias

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

30

Galarreta

APIRILA

21

16:00

 

 

31

Matxin VI
Zubiri

Zulaika
Saldias

 

35

TORNEO PRIMAVERA 2012

 

40

Oņatz
San Miguel

Urriza
Olazar

 

31

TORNEO PRIMAVERA 2012

 

37

Zeberio II
Barrenetxea IV

Urtasun
Arruarte

 

40

 

 

30

Matxin III
Zubizarreta

Azpiroz
Agirrezabala

 

24

Galarreta

APIRILA

19

16:00

 

 

26

Juanmartiņena
Zubizarreta

Urrutia II
Saldias

 

35

 

 

40

Zeberio II
Arruarte

Juaristi
Etxeberria III

 

32

 

 

12

Endika
Lizaso

Azpiroz
Ion

 

14

 

 

15

Uterga EzkurraII
Urko

Matxin VI
Olazar

 

30

Galarreta

APIRILA

14

16:00

 

 

24

Zulaika
Zubiri

Matxin VI
Saldias

 

35

 

 

39

Urriza
Ion

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

30

Urtasun
Barrenetxea IV

Matxin III
Arruarte

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Olazar

Oņatz
Urko

 

27

Galarreta

APIRILA

12

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Arruarte

Urrutia II
Zubizarreta

 

30

 

 

35

Zeberio II
Lizaso

Urriza
Ion

 

40

 

 

32

Endika
San Miguel

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

17

Oņatz
Olazar

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

APIRILA

07

16:00

 

 

35

Urrutia II
Olazar

Matxin VI
Zubizarreta

 

21

 

 

40

Zeberio II
Lizaso

Uterga
San Miguel

 

29

 

 

33

Uterga EzkurraII
Etxeberria III

Urtasun
Arruarte

 

40

 

 

30

Matxin III
Saldias

Zulaika
Urko

 

24

Galarreta

APIRILA

05

16:00

 

 

30

Zulaika
Zubiri

Juanmartiņena
Urko

 

35

 

 

40

Oņatz
San Miguel

Urriza
Barrenetxea IV

 

21

 

 

40

Endika
Etxeberria III

Urtasun
Ion

 

35

 

 

27

Azpiroz
Olazar

Azpiroz
Arruarte

 

30

Martxoa

Galarreta

MARTXOA

31

16:00

 

 

28

Matxin VI
Saldias

Urrutia II
Zubizarreta

 

35

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

31

Juaristi
Olazar

Oņatz
San Miguel

 

40

 

 

34

Zeberio II
Barrenetxea IV

Urriza
Urko

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Ion

Matxin III
Arruarte

 

27

Galarreta

MARTXOA

28

16:00

 

 

35

Matxin VI
Urko

Zulaika
Zubizarreta

 

27

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

40

Juaristi
Olazar

Azpiroz
Etxeberria III

 

29

 

 

33

Urtasun
Lizaso

Uterga
Ion

 

40

 

 

30

Matxin III
Barrenetxea IV

Azpiroz
Arruarte

 

23

Galarreta

MARTXOA

24

16:00

 

 

12

Matxin VI
Zubiri

Uterga EzkurraII
Saldias

 

35

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

40

Oņatz
San Miguel

Zeberio II
Zubizarreta

 

33

 

 

34

Urriza
Barrenetxea IV

Uterga
Ion

 

40

 

 

25

Endika
Olazar

Azpiroz
Arruarte

 

30

Galarreta

MARTXOA

22

16:00

 

 

34

Juanmartiņena
Zubiri

Urrutia II
Saldias

 

35

 

 

40

Zeberio II
Lizaso

Urriza
Ion

 

35

 

 

25

Juaristi
Etxeberria III

Endika
San Miguel

 

40

 

 

30

Matxin III
Zubizarreta

Azpiroz
Urko

 

24

Galarreta

MARTXOA

17

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Urko

Zulaika
Saldias

 

29

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

16

Ezkurra
Zubiri

Zeberio II
Zubizarreta

 

40

 

 

40

Uterga
Lizaso

Urtasun
Ion

 

39

 

 

26

Oņatz
Arruarte

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

MARTXOA

15

16:00

 

 

35

Matxin VI
Arruarte

Zulaika
Urko

 

31

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

37

Endika
Lizaso

Matxin III
Ion

 

40

 

 

40

Urriza
Etxeberria III

Juaristi
San Miguel

 

33

 

 

28

Azpiroz
Zubiri

Uterga EzkurraII
Olazar

 

30

Galarreta

MARTXOA

10

16:00

 

 

29

Urrutia II
Zubiri

Juanmartiņena
Zubizarreta

 

35

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

40

Juaristi
Olazar

Uterga
Arruarte

 

35

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

40

Oņatz
San Miguel

Urtasun
Barrenetxea IV

 

21

 

 

28

Matxin VI
Urko

Endika
Saldias

 

30

Galarreta

MARTXOA

08

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Zubiri

Zulaika
Saldias

 

29

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Oņatz
San Miguel

 

35

 

 

40

Ezkurra
Ion

Urriza
Lizaso

 

38

 

 

23

Matxin III
Barrenetxea IV

Azpiroz
Arruarte

 

30

Galarreta

MARTXOA

03

16:00

 

 

34

Urrutia II
Saldias

Juanmartiņena
Urko

 

35

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

37

Ezkurra
Zubiri

Uterga
Arruarte

 

40

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

40

Endika
Lizaso

Urtasun
Barrenetxea IV

 

34

 

 

30

Uterga EzkurraII
Olazar

Matxin VI
Agirrezabala

 

22

Galarreta

MARTXOA

01

16:00

 

 

33

Zulaika
Saldias

Urrutia II
Zubizarreta

 

35

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Endika
Lizaso

 

39

 

 

22

Ezkurra
Ion

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

30

Azpiroz
Urko

Oņatz
Olazar

 

26

Otsaila

Galarreta

OTSAILA

25

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Urko

Urrutia II
Agirrezabala

 

22

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

21

Zeberio II
Zubizarreta

Juaristi
Olazar

 

40

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

40

Oņatz
San Miguel

Matxin III
Ion

 

28

 

 

30

Azpiroz
Saldias

Endika
Zubiri

 

23

Galarreta

OTSAILA

23

16:00

 

 

26

Juanmartiņena
Olazar

Zulaika
Saldias

 

35

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

40

Matxin III
Ion

Urtasun
Barrenetxea IV

 

31

 

 

40

Ezkurra
Arruarte

Uterga
Etxeberria III

 

39

 

 

29

Matxin VI
Urko

Oņatz
Zubiri

 

30

Galarreta

OTSAILA

18

16:00

 

 

35

Matxin VI
Zubiri

Uterga EzkurraII
Saldias

 

23

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

40

Zeberio II
Urko

Uterga
Arruarte

 

24

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

39

Azpiroz
Etxeberria III

Matxin III
Ion

 

40

 

 

30

Oņatz
Barrenetxea IV

Zulaika
Agirrezabala

 

25

Galarreta

OTSAILA

16

16:00

 

 

26

Juanmartiņena
Agirrezabala

Urrutia II
Urko

 

35

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

30

Ezkurra
Zubiri

Juaristi
Olazar

 

40

 

 

40

Uterga
Etxeberria III

Matxin III
San Miguel

 

30

 

 

30

Azpiroz
Arruarte

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

20

Galarreta

OTSAILA

11

16:00

 

 

19

Zulaika
Zubiri

Urrutia II
Agirrezabala

 

35

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

33

Endika
Lizaso

Oņatz
San Miguel

 

40

2012ko SAGARDOAREN TXAPELKETA

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Urtasun
Barrenetxea IV

 

32

 

 

30

Matxin III
Urko

Azpiroz
Olazar

 

22

Galarreta

OTSAILA

09

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Olazar

Uterga EzkurraII
Saldias

 

18

 

 

37

Zeberio II
Ion

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

40

Juaristi
Lizaso

Matxin III
Etxeberria III

 

35

 

 

29

Matxin VI
Agirrezabala

Zulaika
Zubizarreta

 

30

Galarreta

OTSAILA

04

16:00

 

 

35

Urrutia II
Olazar

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

21

 

 

27

Ezkurra
San Miguel

Zeberio II
Urrutia I

 

40

 

 

26

Azpiroz
Agirrezabala

Endika
Barrenetxea IV

 

40

 

 

26

Azpiroz
Urko

Oņatz
Arruarte

 

30

Galarreta

OTSAILA

02

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Zubizarreta

Urrutia II
Saldias

 

26

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
Urrutia I

 

29

 

 

27

Urtasun
Lizaso

Uterga
Ion

 

40

 

 

30

Matxin VI
Arruarte

Zulaika
Barrenetxea IV

 

28

Urtarrila

Galarreta

URTARRILA

28

16:00

 

 

28

Matxin III
Zubiri

Oņatz
Olazar

 

35

 

 

40

Uterga
Etxeberria III

Endika
San Miguel

 

33

 

 

40

Urrutia II
Urrutia I

Urtasun
Arruarte

 

38

 

 

22

Azpiroz
Urko

Azpiroz
Agirrezabala

 

30

Galarreta

URTARRILA

26

16:00

 

 

31

Uterga EzkurraII
Zubiri

Matxin VI
Saldias

 

35

 

 

40

Zeberio II
Ion

Ezkurra
Barrenetxea IV

 

30

 

 

34

Azpiroz
Urrutia I

Juaristi
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Oņatz
Zubizarreta

Zulaika
Olazar

 

25

Galarreta

URTARRILA

21

16:00

 

 

31

Juanmartiņena
Arruarte

Matxin VI
Zubiri

 

35

 

 

21

Zeberio II


San Miguel

 

30

 

 

29

Endika
Ion

Urtasun
Barrenetxea IV

 

40

 

 

15

Matxin IV
Urko

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

 

30

Galarreta

URTARRILA

19

16:00

 

 

25

Juanmartiņena
Olazar

Urrutia II
Zubizarreta

 

35

 

 

35

Ezkurra
Urrutia I

Aizpuru
Etxeberria III

 

40

 

 

33

Oņatz
Ion

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

29

Matxin III
Zubiri

Azpiroz
Saldias

 

30

Galarreta

URTARRILA

14

16:00

 

 

25

Juanmartiņena
Agirrezabala

Urrutia II
Urko

 

35

 

 

40

Zeberio II
Ion

Urtasun
San Miguel

 

28

 

 

40

Uterga
Barrenetxea IV

Endika
Arruarte

 

29

 

 

16

Oņatz
Saldias

Zulaika
Zubizarreta

 

30

Galarreta

URTARRILA

12

16:00

 

 

35

Matxin IV
Zubizarreta

Uterga EzkurraII
Urko

 

24

 

 

40

Ezkurra
San Miguel

Zeberio II
Urrutia I

 

31

 

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Juaristi
Arruarte

 

25

 

 

30

Azpiroz
Zubiri

Matxin VI
Olazar

 

24

Galarreta

URTARRILA

07

16:00

 

 

31

Matxin VI
Urko

Endika
Zubiri

 

35

II Master individual Orona

 

30

Ezkurra


Urrutia I

 

28

 

 

38

Zeberio II
Ion

Urriza
Arruarte

 

40

 

 

30

Matxin III
Barrenetxea IV

Azpiroz
Agirrezabala

 

26

Galarreta

URTARRILA

05

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Zubizarreta

Urrutia II
Saldias

 

25

 

 

40

Urriza
Ion

Juaristi
San Miguel

 

38

 

 

32

Oņatz
Arruarte

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

21

Matxin IV
Urko

Zulaika
Agirrezabala

 

30

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal