Ranking - Abendua 2019

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Barrenetxea IV
40
2
Uterga
40
3
Urriza
36

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Juanenea
40
2
Garces
40
3
Azpiroz
40

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 12/11 - 18:28 - Oriamendi2010

GALARRETA - 12/07 - 18:39 - Oriamendi2010

PARTIDUAK

ABENDUA

12

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

Torneo Parejas

Finalaurrekoa

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

ABENDUA

07

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

Torneo Parejas ORONA 2019

Finalaurrekoa

21

Urrutia II
Agirrezabala

Aldabe
Arruarte

35

40

Juanenea
Barrenetxea IV

Matxin III
Endika

18

40

Urriza
Larraņaga

Ansa II
Ion

34

26

Segurola
Labaka

Goikoetxea V
Zubiri

30

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

Frontoia: Galarreta - Urtea: 2011

Abendua

Galarreta

ABENDUA

31

16:00

 

 

33

Juanmartiņena
Olazar

Urrutia II
Urko

 

35

II Master individual Orona

 

30


Urrutia I

Urriza

 

27

 

 

37

Ezkurra
Zubizarreta

Urtasun
Ion

 

40

 

 

30

Matxin III
Zubiri

Endika
Saldias

 

22

Galarreta

ABENDUA

29

16:00

 

 

35

Matxin VI
Zubizarreta

Matxin IV
Zubiri

 

27

 

 

40

Zeberio II
Ion

Uterga
San Miguel

 

38

 

 

40

Urtasun
Arruarte

Juaristi
Urko

 

28

 

 

28

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

Oņatz
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

ABENDUA

25

16:30

 

 

21

Juanmartiņena
Arruarte

Urrutia II
Olazar

 

35

II Master individual Orona

 

30


Urrutia I


San Miguel

 

14

 

 

38

Ezkurra
Barrenetxea IV

Juaristi
Ion

 

40

 

 

30

Uterga EzkurraII
Urko

Azpiroz
Saldias

 

29

Galarreta

ABENDUA

24

16:00

 

 

35

Zulaika
Zubiri

Matxin VI
Saldias

 

34

II Master individual Orona

 

9

Zeberio II

Urriza

 

30

 

 

30

Azpiroz
Ion

Endika
Agirrezabala

 

25

 

 

30

Matxin III
Zubizarreta

Oņatz
Agirrezabala

 

25

Galarreta

ABENDUA

22

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Zubizarreta

Urrutia II
Zubiri

 

32

 

 

40

Ezkurra
Ion

Urtasun
Urrutia I

 

28

 

 

24

Azpiroz
Etxeberria III

Uterga
Arruarte

 

33

 

 

30

Matxin IV
Urko

Zulaika
Olazar

 

26

Galarreta

ABENDUA

17

15:45

 

 

27

Uterga EzkurraII
Zubiri

Matxin VI
Saldias

 

30

TORNEO AZYSA 2011

 

40

Zeberio II
Ion

Juaristi
Lizaso

 

38

 

 

34

Ezkurra
San Miguel

Urriza
Urrutia I

 

40

 

 

29

Endika
Barrenetxea IV

Oņatz
Arruarte

 

30

Galarreta

ABENDUA

15

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Urko

Urrutia II
Saldias

 

32

 

 

40

Uterga
Urrutia I

Urriza
Etxeberria III

 

34

 

 

40

Urtasun
Barrenetxea IV

Azpiroz
Agirrezabala

 

29

 

 

19

Matxin III
Zubizarreta

Azpiroz
Olazar

 

30

Galarreta

ABENDUA

10

16:00

 

 

35

Matxin VI
Zubizarreta

Zulaika
Zubiri

 

24

TORNEO AZYSA 2011

 

31

Ezkurra
Arruarte

Juaristi
Lizaso

 

40

 

 

34

Zeberio II
Agirrezabala

Endika
San Miguel

 

40

 

 

27

Oņatz
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

ABENDUA

08

16:00

 

 

21

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

Matxin VI
Urko

 

35

TORNEO AZYSA 2011

 

40

Ezkurra
Arruarte

Juaristi
Lizaso

 

33

 

 

25

Endika
San Miguel

Azpiroz
Urrutia I

 

40

 

 

30

Azpiroz
Barrenetxea IV

Matxin IV
Olazar

 

22

Galarreta

ABENDUA

03

16:00

 

 

18

Uterga EzkurraII
Saldias

Zulaika
Zubiri

 

35

 

 

40

Uterga
Urrutia I

Zeberio II
Etxeberria III

 

34

 

 

39

Oņatz
San Miguel

Matxin III
Ion

 

40

 

 

25

Matxin IV
Agirrezabala

Azpiroz
Urko

 

30

Galarreta

ABENDUA

01

16:00

 

 

25

Urrutia II
Urko

Zulaika
Zubiri

 

35

 

 

29

Ezkurra
Etxeberria III

Urriza
San Miguel

 

40

 

 

40

Uterga
Lizaso

Juaristi
Ion

 

30

 

 

23

Matxin IV
Barrenetxea IV

Oņatz
Agirrezabala

 

30

Azaroa

Galarreta

AZAROA

26

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Zubiri

Matxin VI
Saldias

 

28

TORNEO AZYSA 2011

 

21

Matxin III
Urrutia I

Zeberio II
Ion

 

40

 

 

31

Urtasun
Lizaso

Endika
San Miguel

 

40

 

 

19

Juanmartiņena
Arruarte

Urrutia II
Olazar

 

30

Galarreta

AZAROA

24

16:00

 

 

27

Juanmartiņena
Olazar

Urrutia II
Urko

 

35

TORNEO AZYSA 2011

 

40

Juaristi
Lizaso

Urriza
Agirrezabala

 

32

 

 

40

Ezkurra
Ion

Uterga
Urrutia I

 

31

 

 

25

Azpiroz
Zubiri

Oņatz
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

AZAROA

19

16:00

 

 

24

Uterga EzkurraII
Zubiri

Zulaika
Saldias

 

35

TORNEO AZYSA 2011

 

40

Zeberio II
Ion

Urtasun
Etxeberria III

 

29

 

 

27

Juaristi
Barrenetxea IV

Matxin III
Agirrezabala

 

40

 

 

17

Azpiroz
Urko

Azpiroz
Arruarte

 

30

Galarreta

AZAROA

17

16:00

 

 

35

Zulaika
Zubiri

Oņatz
Saldias

 

33

TORNEO AZYSA 2011

 

40

Matxin III
Urrutia I

Urriza
Agirrezabala

 

28

 

 

40

Urtasun
Lizaso

Uterga
Ion

 

25

 

 

14

Azpiroz
Olazar

Endika
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

AZAROA

12

16:00

 

 

35

Urrutia II
Zubiri

Juanmartiņena
Saldias

 

29

TORNEO AZYSA 2011

 

40

Ezkurra
Arruarte

Zeberio II
Ion

 

37

 

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Uterga
Agirrezabala

 

36

 

 

29

Uterga EzkurraII
Urko

Oņatz
Olazar

 

30

Galarreta

AZAROA

10

16:00

 

 

35

Urrutia II
Agirrezabala

Zulaika
Saldias

 

19

TORNEO AZYSA 2011

 

29

Juaristi
Lizaso

Matxin III
Urrutia I

 

40

 

 

40

Zeberio II
Arruarte

Urriza
Olazar

 

38

 

 

27

Azpiroz
Urko

Endika
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

AZAROA

05

16:00

 

 

31

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

Endika
Zubiri

 

35

TORNEO AZYSA 2011

 

40

Ezkurra
Arruarte

Urtasun
Etxeberria III

 

31

 

 

24

Azpiroz
Urrutia I

Juaristi
Ion

 

40

 

 

28

Matxin III
Urko

Azpiroz
Agirrezabala

 

30

Galarreta

AZAROA

03

16:00

 

 

35

Urrutia II
Olazar

Juanmartiņena
Urko

 

24

 

 

26

Ezkurra
Lizaso

Zeberio II
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Uterga
Urrutia I

Urriza
Ion

 

24

 

 

30

Oņatz
Barrenetxea IV

Zulaika
Saldias

 

15

Urria

Galarreta

URRIA

29

16:00

 

 

25

Oņatz
Zubiri

Uterga EzkurraII
Saldias

 

35

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Urriza
Ion

 

35

 

 

38

Zulaika
Lizaso

Uterga
Zubizarreta

 

40

 

 

29

Matxin III
Barrenetxea IV

Endika
Urko

 

30

Galarreta

URRIA

27

16:00

 

 

15

Juanmartiņena
Olazar

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

35

 

 

40

Ezkurra
Ion

Juaristi
Urrutia I

 

36

 

 

40

Urtasun
Agirrezabala

Uterga
Arruarte

 

36

 

 

24

Azpiroz
Zubiri

Endika
Saldias

 

30

Galarreta

URRIA

22

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Urko

Oņatz
Zubiri

 

29

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2011

 

40

Matxin VI
Agirrezabala

Zulaika
Zubizarreta

 

39

 

 

36

Zeberio II
Ion

Urriza
Arruarte

 

40

 

 

30

Urtasun
Barrenetxea IV

Azpiroz
Olazar

 

14

Galarreta

URRIA

20

16:00

 

 

23

Uterga EzkurraII
Zubiri

Matxin VI
Saldias

 

35

 

 

40

Ezkurra
Arruarte

Urriza
Agirrezabala

 

39

 

 

40

Zeberio II
Lizaso

Juaristi
Etxeberria III

 

27

 

 

30

Matxin III
Barrenetxea IV

Endika
Zubizarreta

 

23

Galarreta

URRIA

15

16:00

 

 

34

Juanmartiņena
Olazar

Urrutia II
Agirrezabala

 

35

 

 

40

Ezkurra
Arruarte

Uterga
Etxeberria III

 

29

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2011

 

40

Zulaika
Zubizarreta

Oņatz
Urko

 

38

 

 

22

Matxin III
Zubiri

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

URRIA

13

16:00

 

 

32

Urrutia II
Urko

Zulaika
Saldias

 

35

 

 

40

Ezkurra
Lizaso

Urriza
Ion

 

38

 

 

40

Juaristi
Agirrezabala

Urtasun
Arruarte

 

18

 

 

24

Matxin VI
Olazar

Oņatz
Zubizarreta

 

30

Galarreta

URRIA

12

16:00

 

 

23

Juanmartiņena
Zubiri

Urrutia II
Saldias

 

35

 

 

40

Urriza
Arruarte

Urtasun
Etxeberria III

 

33

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2011

 

37

Matxin IV
Barrenetxea IV

Matxin VI
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Endika
Ion

Uterga
Urko

 

29

Galarreta

URRIA

08

16:00

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2011

 

21

Urrutia II
Olazar

Zulaika
Zubizarreta

 

35

 

 

31

Juaristi
Lizaso

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Matxin IV
Ion

Endika
Agirrezabala

 

32

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2011

 

30

Oņatz
Urko

Azpiroz
Zubiri

 

29

Galarreta

URRIA

06

16:00

 

 

30

Zulaika
Saldias

Oņatz
Zubiri

 

35

 

 

29

Ezkurra
Agirrezabala

Urriza
Arruarte

 

40

 

 

37

Uterga
Olazar

Matxin III
Ion

 

40

 

 

27

Azpiroz
Urko

Urtasun
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

URRIA

01

16:00

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2011

 

21

Juanmartiņena
Arruarte

Matxin IV
Barrenetxea IV

 

35

 

 

40

Ezkurra
Ion

Juaristi
Etxeberria III

 

33

 

 

40

Urtasun
Urko

Matxin III
Olazar

 

24

TORNEO ORIAMENDI PROMOCION 2011

 

19

Endika
Saldias

Matxin VI
Agirrezabala

 

30

Iraila

Galarreta

IRAILA

29

16:00

 

 

27

Urrutia II
Zubiri

Juanmartiņena
Saldias

 

35

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Juaristi
Urrutia I

 

29

 

 

36

Matxin III
Urko

Azpiroz
Arruarte

 

40

 

 

30

Matxin VI
Ion

Oņatz
Olazar

 

24

Galarreta

IRAILA

24

16:00

 

 

34

Zulaika
Zubiri

Oņatz
Saldias

 

35

 

 

33

Ezkurra
Arruarte

Urriza
Ion

 

40

 

 

36

Juaristi
Urko

Urtasun
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Matxin III
Barrenetxea IV

Azpiroz
Zubizarreta

 

27

Galarreta

IRAILA

22

16:00

 

 

34

Juanmartiņena
Barrenetxea IV

Urrutia II
Zubiri

 

35

 

 

38

Ezkurra
Lizaso

Urriza
Etxeberria III

 

40

 

 

20

Uterga
Agirrezabala

Urtasun
Arruarte

 

40

 

 

30

Oņatz
Ion

Matxin IV
Olazar

 

25

Galarreta

IRAILA

17

16:00

 

 

35

Juanmartiņena
Urko

Urrutia II
Barrenetxea IV

 

26

 

 

36

Ezkurra
Arruarte

Juaristi
Etxeberria III

 

40

 

 

34

Urtasun
Agirrezabala

Endika
Ion

 

40

 

 

30

Zulaika
Saldias

Oņatz
Zubiri

 

22

Galarreta

IRAILA

15

16:00

 

 

35

Zulaika
Agirrezabala

Oņatz
Olazar

 

32

 

 

29

Uterga
Lizaso

Urriza
Arruarte

 

30

 

 

37

Endika
Etxeberria III

Juaristi
Ion

 

40

 

 

30

Azpiroz
Barrenetxea IV

Matxin IV
Urko

 

22

Galarreta

IRAILA

10

16:00

 

 

18

Juanmartiņena
Zubizarreta

Urrutia II
Saldias

 

15

 

 

40

Juaristi
Arruarte

Urtasun
Ion

 

20

 

 

28

Azpiroz
Olazar

Matxin III
Urko

 

40

 

 

30

Oņatz
Barrenetxea IV

Zulaika
Zubiri

 

24

Galarreta

IRAILA

09

16:00

 

 

30

Juanmartiņena
Urko

Matxin VI
Zubiri

 

35

 

 

40

Endika
San Miguel

Urtasun
Etxeberria III

 

22

 

 

38

Uterga
Zubizarreta

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

30

Oņatz
Barrenetxea IV

Zulaika
Saldias

 

14

Galarreta

IRAILA

08

16:00

 

 

35

Matxin VI
Zubiri

Urrutia II
Saldias

 

29

 

 

20

Ezkurra
Lizaso

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

32

Matxin III
Arruarte

Endika
Ion

 

40

 

 

30

Matxin IV
Urko

Azpiroz
Barrenetxea IV

 

26

Galarreta

IRAILA

03

16:00

 

 

27

Urrutia II
Barrenetxea IV

Oņatz
Saldias

 

35

TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Ezkurra


Urrutia I

 

22

 

 

40

Urriza
Etxeberria III

Juaristi
San Miguel

 

36

 

 

30

Urtasun
Agirrezabala

Uterga
Olazar

 

29

Galarreta

IRAILA

01

16:00

 

 

34

Juanmartiņena
Zubizarreta

Matxin VI
Zubiri

 

35

 

 

40

Matxin III
San Miguel

Juaristi
Etxeberria III

 

31

 

 

40

Uterga
Arruarte

Urtasun
Olazar

 

33

 

 

29

Matxin IV
Urko

Zulaika
Agirrezabala

 

30

Abuztua

Galarreta

ABUZTUA

30

16:00

 

 

20

Juanmartiņena
Zubiri

Urrutia II
Saldias

 

35

 

 

40

Urriza
Ion

Endika
San Miguel

 

29

 

 

35

Urtasun
Barrenetxea IV

Azpiroz
Arruarte

 

40

 

 

26

Zulaika
Zubizarreta

Oņatz
Agirrezabala

 

30

Galarreta

ABUZTUA

28

16:00

 

 

24

Juanmartiņena
Agirrezabala

Matxin IV
Zubiri

 

35

 

 

31

Uterga EzkurraII
Urrutia I

Juaristi
Ion

 

40

 

 

33

Matxin III
Zubizarreta

Azpiroz
Arruarte

 

40

 

 

30

Oņatz
Olazar

Zulaika
Urko

 

23

Galarreta

ABUZTUA

27

16:00

 

 

21

Matxin VI
Zubizarreta

Zulaika
Barrenetxea IV

 

35

TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Ezkurra

Urriza

 

29

 

 

40

Endika
Urrutia I

Juaristi
Etxeberria III

 

39

 

 

21

Matxin III
Ion

Uterga
Arruarte

 

30

Galarreta

ABUZTUA

25

16:00

 

 

35

Urrutia II
Olazar

Oņatz
Urko

 

32

 

 

40

Urtasun
Urrutia I

Juaristi
San Miguel

 

34

 

 

40

Matxin III
Lizaso

Endika
Etxeberria III

 

22

 

 

27

Azpiroz
Zubizarreta

Matxin IV
Arruarte

 

30

Galarreta

ABUZTUA

23

16:00

 

 

35

Urrutia II
Zubiri

Juanmartiņena
Saldias

 

24

 

 

40

Uterga
Urrutia I

Urriza
Etxeberria III

 

35

 

 

40

Azpiroz
Ion

Matxin III
Agirrezabala

 

38

 

 

27

Matxin VI
Urko

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

ABUZTUA

21

16:00

 

 

29

Matxin VI
Zubiri

Oņatz
Saldias

 

35

 

 

32

Juaristi
Lizaso

Urtasun
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Matxin III
Arruarte

Endika
Agirrezabala

 

34

 

 

30

Matxin IV
Urko

Zulaika
Olazar

 

20

Galarreta

ABUZTUA

20

16:00

 

 

35

Urrutia II
Zubizarreta

Juanmartiņena
Urko

 

27

TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

16


San Miguel


Urrutia I

 

30

 

 

34

Ezkurra

Uterga
Lizaso

 

40

 

 

24

Endika
Olazar

Azpiroz
Ion

 

30

Galarreta

ABUZTUA

18

16:00

 

 

35

Zulaika
Zubiri

Uterga EzkurraII
Saldias

 

30

TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30


Urrutia I

Urriza

 

24

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Urtasun
San Miguel

 

21

 

 

23

Matxin IV
Urko

Matxin III
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

ABUZTUA

15

16:00

 

 

31

Oņatz
Barrenetxea IV

Matxin IV
Saldias

 

35

 

 

40

Ezkurra
Lizaso

Urriza
Etxeberria III

 

33

 

 

40

Juaristi
Olazar

Urtasun
Agirrezabala

 

31

 

 

30

Matxin III
Zubizarreta

Azpiroz
Arruarte

 

29

Galarreta

ABUZTUA

13

16:00

 

 

21

Juanmartiņena
Zubiri

Matxin VI
Saldias

 

35

TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

25

Zeberio II

Uterga

 

30

 

 

23

Ezkurra
Agirrezabala

Endika
San Miguel

 

40

 

 

30

Matxin IV
Olazar

Uterga EzkurraII
Ion

 

24

Galarreta

ABUZTUA

11

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Arruarte

Zulaika
Olazar

 

29

TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

25

Zeberio II

Urriza

 

30

 

 

30

Ezkurra
Lizaso

Urtasun
San Miguel

 

40

 

 

20

Endika

Azpiroz
Urko

 

30

Galarreta

ABUZTUA

09

16:00

 

 

35

Zulaika
Zubiri

Matxin VI
Barrenetxea IV

 

24

TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30


Urrutia I

Uterga

 

23

 

 

40

Ezkurra
Arruarte

Juaristi
Etxeberria III

 

28

 

 

30

Matxin III
Zubizarreta

Oņatz
Ion

 

16

Galarreta

ABUZTUA

07

16:00

 

 

32

Matxin IV
Zubiri

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

35

TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Zeberio II


Urrutia I

 

22

 

 

27

Juaristi
Etxeberria III

Endika
San Miguel

 

40

 

 

30

Matxin VI
Agirrezabala

Oņatz
Urko

 

15

Galarreta

ABUZTUA

06

16:00

 

 

35

Oņatz
Zubizarreta

Zulaika
Barrenetxea IV

 

25

TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Urriza

Uterga

 

15

 

 

37

Ezkurra
Ion

Urtasun
San Miguel

 

40

 

 

30

Matxin III
Arruarte

Endika
Olazar

 

25

Galarreta

ABUZTUA

04

16:00

 

 

35

Matxin VI
Arruarte

Urrutia II
Olazar

 

15

 

 

40

Urtasun
Urrutia I

Zeberio II
Etxeberria III

 

20

 

 

40

Urriza
Lizaso

Uterga
San Miguel

 

30

 

 

15

Uterga EzkurraII
Urko

Oņatz
Agirrezabala

 

30

Galarreta

ABUZTUA

02

16:30

 

 

26

Urrutia II
Zubizarreta

Zulaika
Zubiri

 

40

 

 

18

Ezkurra
Agirrezabala

Endika
Urrutia I

 

40

 

 

40

Juaristi
Barrenetxea IV

Matxin IV
Ion

 

33

Uztaila

Galarreta

UZTAILA

31

16:00

 

 

31

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

Matxin VI
Agirrezabala

 

35

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Uterga

Matxin IV

 

21

 

 

36

Ezkurra
San Miguel

Urriza
Urrutia I

 

40

 

 

29

Oņatz
Olazar

Zulaika
Urko

 

30

Galarreta

UZTAILA

30

16:00

 

 

32

Endika
Zubiri

Oņatz
Zubizarreta

 

35

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Urriza
Lizaso

 

38

 

 

26

Juaristi

Matxin III
Ion

 

40

 

 

30

Matxin VI
Urko

Urrutia II
Arruarte

 

21

Galarreta

UZTAILA

28

16:00

 

 

34

Urrutia II
Zubizarreta

Oņatz
Barrenetxea IV

 

35

 

 

22

Ezkurra
Ion

Zeberio II
Lizaso

 

40

 

 

40

Juaristi
Arruarte

Urtasun
Agirrezabala

 

39

 

 

30

Endika

Uterga EzkurraII
Olazar

 

22

Galarreta

UZTAILA

25

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

Oņatz
Zubizarreta

 

30

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Uterga

Urtasun

 

13

 

 

34

Ezkurra
Etxeberria III

Urriza
San Miguel

 

40

 

 

26

Matxin III
Zubiri

Zulaika
Urko

 

30

Galarreta

UZTAILA

23

16:00

 

 

20

Matxin VI
Zubiri

Urrutia II
Barrenetxea IV

 

35

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
Urrutia I

 

35

 

 

40

Uterga EzkurraII
Lizaso

Endika
Ion

 

34

 

 

30

Oņatz
Olazar

Zulaika

 

28

Galarreta

UZTAILA

21

16:00

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Matxin IV


Agirrezabala

 

27

 

 

40

Urtasun
Urrutia I

Urriza
Etxeberria III

 

34

 

 

40

Ezkurra
Ion

Uterga
San Miguel

 

33

 

 

18

Endika
Zubiri

Matxin VI
Urko

 

30

Galarreta

UZTAILA

19

16:30

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Uterga

Matxin III

 

23

 

 

32

Zeberio II
Arruarte

Juaristi
Lizaso

 

40

 

 

29

Urrutia II

Oņatz
Barrenetxea IV

 

40

Galarreta

UZTAILA

16

16:00

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Urtasun


Olazar

 

10

 

 

26

Urriza
Lizaso

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

40

Uterga
Agirrezabala

Matxin III
Ion

 

34

 

 

30

Uterga EzkurraII

Zulaika
Urko

 

27

Galarreta

UZTAILA

14

16:00

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Matxin IV

Azpiroz

 

29

 

 

28

Ezkurra
Etxeberria III

Zeberio II
Urrutia I

 

40

 

 

40

Uterga
Arruarte

Endika
Ion

 

15

 

 

30

Oņatz
Agirrezabala

Zulaika
Zubizarreta

 

18

Galarreta

UZTAILA

02

16:00

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

24


Ion

Azpiroz

 

30

 

 

25

Zeberio II


San Miguel

 

40

 

 

40

Juaristi
Lizaso

Matxin III
Etxeberria III

 

24

 

 

30

Urtasun
Zubizarreta

Endika
Arruarte

 

28

Ekaina

Galarreta

EKAINA

30

16:00

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Urtasun

Oņatz

 

15

 

 

40

Zeberio II
San Miguel

Urriza
Etxeberria III

 

25

 

 

40

Uterga
Lizaso

Endika
Urrutia I

 

39

 

 

20

Zulaika
Urko

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

 

30

Galarreta

EKAINA

28

16:30

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

29

Endika


Agirrezabala

 

30

 

 

40

Zeberio II

Azpiroz
San Miguel

 

30

 

 

17

Urrutia II
Barrenetxea IV

Matxin VI
Zubiri

 

40

Galarreta

EKAINA

25

16:00

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Matxin III


Zubiri

 

16

 

 

40

Urtasun
San Miguel

Urriza
Ion

 

34

 

 

26

Azpiroz

Endika
Arruarte

 

40

 

 

23

Urrutia II
Zubizarreta

Zulaika
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

EKAINA

23

16:00

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Oņatz


Urko

 

18

 

 

40

Zeberio II
Urrutia I

Urriza
San Miguel

 

33

 

 

40

Endika
Etxeberria III

Juaristi
Ion

 

38

 

 

30

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

Zulaika

 

25

Galarreta

EKAINA

21

16:30

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30

Azpiroz

Matxin VI

 

25

 

 

24

Juaristi
Agirrezabala

Uterga
Ion

 

40

 

 

40

Matxin IV
Arruarte

Endika
Zubizarreta

 

34

Galarreta

EKAINA

18

16:00

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

29

Zulaika


Zubiri

 

30

 

 

40

Urtasun
San Miguel

Matxin III
Urrutia I

 

25

 

 

38

Juaristi
Arruarte

Uterga
Agirrezabala

 

40

 

 

28

Matxin IV
Barrenetxea IV

Oņatz
Zubizarreta

 

30

Galarreta

EKAINA

16

16:00

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

28


Arruarte


Agirrezabala

 

30

 

 

40

Matxin III
Urrutia I

Urriza
Ion

 

31

 

 

40

Juaristi
Etxeberria III

Uterga
San Miguel

 

36

 

 

29

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

Urrutia II
Urko

 

30

Galarreta

EKAINA

14

16:30

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

20


Barrenetxea IV

Matxin VI

 

30

 

 

37

Matxin III
Etxeberria III

Endika
Urrutia I

 

40

 

 

35

Urtasun
Zubiri

Matxin IV

 

40

Galarreta

EKAINA

11

16:00

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL DE REMONTE KUTXA 2011

 

30


Urko

Urrutia II

 

22

 

 

40

Uterga
Urrutia I

Urtasun
San Miguel

 

11

 

 

40

Urriza
Ion

Juaristi
Etxeberria III

 

31

 

 

23

Azpiroz

Endika
Arruarte

 

30

Galarreta

EKAINA

09

16:00

 

 

35

Matxin VI
Urko

Oņatz
Zubizarreta

 

25

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Urriza
Urrutia I

 

35

 

 

40

Juaristi
Agirrezabala

Uterga
Ion

 

35

 

 

30

Matxin IV

Zulaika
Arruarte

 

15

Galarreta

EKAINA

07

16:30

 

 

40

Urrutia II

Oņatz
Barrenetxea IV

 

33

 

 

40

Juaristi
Etxeberria III

Matxin III
San Miguel

 

30

 

 

40

Azpiroz
Arruarte

Endika
Agirrezabala

 

36

Galarreta

EKAINA

04

16:00

 

 

27

Zulaika
Zubiri

Oņatz
Barrenetxea IV

 

35

 

 

32

Zeberio II
Ion

Juaristi
Etxeberria III

 

40

 

 

35

Endika
Urrutia I

Urriza
Agirrezabala

 

40

 

 

27

Urrutia II
Arruarte

Matxin VI
Urko

 

30

Galarreta

EKAINA

02

16:00

 

 

17

Oņatz
Zubiri

Matxin VI
Barrenetxea IV

 

35

 

 

30

Ezkurra
Olazar

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

32

Zeberio II
Arruarte

Urriza
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Matxin III

Azpiroz
Urko

 

15

Maiatza

Galarreta

MAIATZA

31

16:30

 

 

40

Oņatz
Zubiri

Urrutia II
Barrenetxea IV

 

31

 

 

40

Juaristi
Agirrezabala

Uterga
Olazar

 

24

 

 

40

Matxin IV
Ion

Matxin III
Zubizarreta

 

35

Galarreta

MAIATZA

28

16:00

 

 

34

Oņatz

Matxin VI
Urko

 

35

 

 

35

Zeberio II
San Miguel

Urriza
Urrutia I

 

40

 

 

21

Matxin IV
Olazar

Endika
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Azpiroz
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII
Arruarte

 

23

Galarreta

MAIATZA

26

16:00

 

 

29

Matxin IV
Zubiri

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

35

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Zeberio II
Urrutia I

 

34

 

 

40

Juaristi
Arruarte

Matxin III
Ion

 

31

 

 

28

Azpiroz
Urko

Endika
Olazar

 

30

Galarreta

MAIATZA

24

16:30

 

 

40

Matxin VI
Agirrezabala

Urrutia II
Arruarte

 

27

 

 

40

Uterga
Etxeberria III

Endika
San Miguel

 

25

 

 

40

Oņatz
Olazar

Azpiroz
Zubiri

 

37

Galarreta

MAIATZA

21

16:00

 

 

30

Matxin IV
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII

 

35

TORNEO PRIMAVERA Babolat

 

38

Uterga
San Miguel

Matxin III
Urrutia I

 

40

 

 

27

Ezkurra
Arruarte

Urriza
Ion

 

40

 

 

17

Urrutia II
Olazar

Oņatz
Agirrezabala

 

30

Galarreta

MAIATZA

19

16:00

 

 

29

Matxin IV
Zubiri

Oņatz
Urko

 

35

 

 

40

Ezkurra
Arruarte

Juaristi
Etxeberria III

 

30

 

 

40

Zeberio II
Olazar

Urriza
Ion

 

38

 

 

30

Endika
Agirrezabala

Azpiroz

 

21

Galarreta

MAIATZA

17

16:30

 

 

28

Uterga EzkurraII
Zubiri

Oņatz
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Juaristi
Olazar

Uterga
Ion

 

35

 

 

21

Matxin VI

Urrutia II
Urko

 

40

Galarreta

MAIATZA

14

16:00

 

 

35

Urrutia II
Arruarte

Oņatz
Urko

 

27

 

 

40

Urriza
Ion

Matxin III
San Miguel

 

34

 

 

34

Endika
Urrutia I

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Azpiroz
Zubiri

Matxin IV
Barrenetxea IV

 

21

Galarreta

MAIATZA

12

16:00

 

 

33

Matxin IV
Zubiri

Oņatz
Urko

 

35

 

 

40

Urtasun
Urrutia I

Juaristi
San Miguel

 

32

 

 

39

Urriza
Ion

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Azpiroz
Barrenetxea IV

Zulaika
Arruarte

 

20

Galarreta

MAIATZA

10

16:30

 

 

40

Zulaika
Zubiri

Matxin VI
Barrenetxea IV

 

34

 

 

34

Urriza
Agirrezabala

Endika
San Miguel

 

40

 

 

24

Uterga EzkurraII
Urko

Oņatz
Olazar

 

40

Galarreta

MAIATZA

07

16:00

 

 

35

Uterga EzkurraII
Zubiri

Oņatz
Barrenetxea IV

 

32

 

 

30

Ezkurra
Urrutia I

Urtasun
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Matxin III
Zubizarreta

Azpiroz
Agirrezabala

 

32

 

 

17

Endika
Arruarte

Matxin IV
Olazar

 

30

Galarreta

MAIATZA

05

16:00

 

 

25

Urrutia II
Olazar

Matxin VI
Agirrezabala

 

35

TORNEO PRIMAVERA Babolat

 

35

Zeberio II
Ion

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Urriza
Urrutia I

 

32

 

 

26

Endika
Zubizarreta

Matxin III
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

MAIATZA

03

16:30

 

 

40

Uterga EzkurraII
Arruarte

Zulaika
Urko

 

28

 

 

40

Endika
Etxeberria III

Juaristi
Ion

 

34

 

 

40

Azpiroz
Barrenetxea IV

Matxin IV

 

39

Apirila

Galarreta

APIRILA

30

16:00

 

 

20

Oņatz
Zubiri

Matxin VI
Barrenetxea IV

 

35

TORNEO PRIMAVERA Babolat

 

40

Matxin III
Urrutia I

Urtasun
Etxeberria III

 

33

 

 

40

Ezkurra
Zubizarreta

Azpiroz
San Miguel

 

28

 

 

30

Matxin IV
Urko

Endika
Agirrezabala

 

28

Galarreta

APIRILA

28

 

 

35

Matxin VI
Agirrezabala

Urrutia II
Arruarte

 

21

 

 

30

Ezkurra
Ion

Urtasun
San Miguel

 

40

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
Urrutia I

 

29

 

 

30

Uterga EzkurraII

Oņatz
Olazar

 

21

Galarreta

APIRILA

25

 

 

33

Urrutia II
Urko

Oņatz
Zubizarreta

 

35

TORNEO PRIMAVERA Babolat

 

37

Matxin III
Urrutia I

Juaristi
Lizaso

 

40

TORNEO PRIMAVERA Babolat

 

33

Urriza
Olazar

Urtasun
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Endika
Zubiri

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

22

Galarreta

APIRILA

23

 

 

35

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

Oņatz

 

30

TORNEO PRIMAVERA Babolat

 

40

Zeberio II
Ion

Urriza
Olazar

 

32

TORNEO PRIMAVERA Babolat

 

27

Uterga
San Miguel

Matxin III
Urrutia I

 

40

 

 

30

Urrutia II
Agirrezabala

Matxin VI
Urko

 

23

Galarreta

APIRILA

21

 

 

32

Zulaika
Zubiri

Urrutia II
Zubizarreta

 

35

TORNEO PRIMAVERA Babolat

 

40

Zeberio II
Ion

Urtasun
Etxeberria III

 

17

TORNEO PRIMAVERA Babolat

 

28

Juaristi
Lizaso

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

30

Matxin III
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII
Arruarte

 

29

Galarreta

APIRILA

19

 

 

29

Matxin IV
Zubiri

Endika
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Ezkurra
Arruarte

Juaristi
Etxeberria III

 

34

 

 

38

Matxin VI
Zubizarreta

Oņatz

 

40

Galarreta

APIRILA

16

 

 

26

Endika
Zubiri

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

 

35

 

 

40

Ezkurra
Arruarte

Urriza
Ion

 

39

 

 

40

Urtasun
Urrutia I

Uterga
San Miguel

 

25

 

 

29

Zulaika
Olazar

Matxin IV
Urko

 

30

Galarreta

APIRILA

14

 

 

32

Urrutia II
Zubizarreta

Oņatz

 

35

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Zeberio II
Urrutia I

 

28

 

 

40

Urriza
Lizaso

Juaristi
San Miguel

 

30

 

 

19

Azpiroz
Agirrezabala

Matxin III
Urko

 

30

Galarreta

APIRILA

12

 

 

26

Matxin VI
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

40

 

 

36

Zeberio II
Ion

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Zulaika
Arruarte

Endika
Zubizarreta

 

37

Galarreta

APIRILA

09

 

 

33

Urrutia II
Agirrezabala

Oņatz
Arruarte

 

35

 

 

40

Urriza
Lizaso

Juaristi
Urrutia I

 

25

 

 

40

Uterga
Ion

Urtasun
Olazar

 

28

 

 

30

Uterga EzkurraII
Urko

Zulaika

 

28

Galarreta

APIRILA

07

 

 

35

Uterga EzkurraII
Urko

Matxin IV
Barrenetxea IV

 

22

 

 

40

Ezkurra
Ion

Urtasun
San Miguel

 

39

 

 

33

Zeberio II
Lizaso

Urriza
Etxeberria III

 

40

 

 

20

Endika
Olazar

Matxin III
Zubizarreta

 

30

Galarreta

APIRILA

05

 

 

40

Matxin VI
Agirrezabala

Zulaika
Barrenetxea IV

 

35

 

 

40

Juaristi
Etxeberria III

Azpiroz
San Miguel

 

33

 

 

40

Uterga

Matxin III
Arruarte

 

38

Galarreta

APIRILA

02

 

 

35

Urrutia II
Urko

Oņatz

 

26

 

 

30

Ezkurra
Olazar

Urtasun
Urrutia I

 

40

 

 

31

Zeberio II
Zubizarreta

Azpiroz
Lizaso

 

40

 

 

30

Endika
Ion

Matxin IV
Agirrezabala

 

18

Martxoa

Galarreta

MARTXOA

31

 

 

35

Zulaika
Zubizarreta

Uterga EzkurraII
Urko

 

26

 

 

36

Ezkurra
Etxeberria III

Urriza
San Miguel

 

40

 

 

39

Zeberio II
Lizaso

Juaristi
Urrutia I

 

40

 

 

10

Matxin III

Matxin IV
Ion

 

30

Galarreta

MARTXOA

29

 

 

40

Urrutia II
Arruarte

Matxin IV
Zubiri

 

32

 

 

34

Uterga
Urrutia I

Urtasun
San Miguel

 

40

 

 

40

Matxin VI
Agirrezabala

Oņatz
Urko

 

30

Galarreta

MARTXOA

26

 

 

35

Urrutia II

Oņatz
Labaka

 

33

TORNEO SIDRA

 

36

Endika
Urrutia I

Juaristi
Olazar

 

40

 

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Urriza
Zubizarreta

 

22

 

 

28

Uterga EzkurraII
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

30

Galarreta

MARTXOA

24

 

 

24

Matxin VI
Labaka

Zulaika
Zubiri

 

35

 

 

26

Ezkurra
Lizaso

Urriza
Urrutia I

 

40

 

 

33

Zeberio II
Olazar

Juaristi
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Matxin III
Urko

Azpiroz
Arruarte

 

22

Galarreta

MARTXOA

22

 

 

37

Uterga EzkurraII

Matxin IV
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Zulaika
Lizaso

Endika
Etxeberria III

 

39

 

 

39

Urtasun
Zubizarreta

Uterga
Urko

 

40

Galarreta

MARTXOA

19

 

 

30

Matxin IV
Zubiri

Zulaika
Barrenetxea IV

 

35

TORNEO SIDRA

 

33

Urriza
Zubizarreta

Endika
Urrutia I

 

40

TORNEO SIDRA

 

33

Azpiroz
Etxeberria III

Juaristi
Olazar

 

40

 

 

19

Uterga
Arruarte

Matxin III
Ion

 

30

Galarreta

MARTXOA

17

 

 

35

Oņatz

Urrutia II
Labaka

 

26

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Zeberio II
Lizaso

 

21

 

 

40

Juaristi
Urrutia I

Urtasun
San Miguel

 

28

 

 

25

Zulaika
Ion

Endika
Olazar

 

30

Galarreta

MARTXOA

15

 

 

32

Matxin VI
Urko

Endika
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Uterga
Lizaso

Urriza
Olazar

 

37

 

 

40

Azpiroz
Arruarte

Matxin III
Zubizarreta

 

38

Galarreta

MARTXOA

12

 

 

35

Matxin IV
Zubiri

Oņatz
Arruarte

 

33

TORNEO SIDRA

 

30

Zeberio II
Barrenetxea IV

Urriza
Zubizarreta

 

40

TORNEO SIDRA

 

40

Juaristi
Olazar

Urtasun
Ion

 

33

 

 

20

Zulaika
Labaka

Endika

 

30

Galarreta

MARTXOA

10

 

 

35

Urrutia II
Urko

Matxin VI
Labaka

 

32

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Urriza
Lizaso

 

39

 

 

38

Urtasun
Urrutia I

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

30

Matxin IV
Zubizarreta

Zulaika
Agirrezabala

 

28

Galarreta

MARTXOA

05

 

 

35

Urrutia II
Agirrezabala

Oņatz
Urko

 

27

TORNEO SIDRA

 

40

Endika
Urrutia I

Zulaika
San Miguel

 

36

TORNEO SIDRA

 

40

Matxin IV
Lizaso

Azpiroz
Etxeberria III

 

31

 

 

30

Urtasun
Zubiri

Matxin III

 

16

Galarreta

MARTXOA

03

 

 

24

Oņatz

Matxin VI
Labaka

 

35

 

 

40

Urriza
Etxeberria III

Juaristi
Urrutia I

 

27

 

 

39

Zeberio II
Ion

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

30

Azpiroz
Olazar

Matxin III
Arruarte

 

18

Galarreta

MARTXOA

01

 

 

40

Zulaika
Zubiri

Urrutia II

 

30

TORNEO SIDRA

 

40

Zeberio II
Barrenetxea IV

Urtasun
Ion

 

29

TORNEO SIDRA

 

38

Matxin IV
Lizaso

Endika
Urrutia I

 

40

Otsaila

Galarreta

OTSAILA

26

 

 

35

Matxin IV
Barrenetxea IV

Oņatz
Agirrezabala

 

20

TORNEO SIDRA

 

40

Urriza
Zubizarreta

Juaristi
Olazar

 

26

TORNEO SIDRA

 

34

Zulaika
San Miguel

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

 

 

30

Urrutia II
Urko

Matxin VI

 

22

Galarreta

OTSAILA

24

 

 

33

Urrutia II
Urko

Oņatz
Labaka

 

35

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
San Miguel

 

27

 

 

40

Uterga
Arruarte

Matxin III
Agirrezabala

 

33

 

 

30

Endika

Zulaika
Zubizarreta

 

27

Galarreta

OTSAILA

22

 

 

33

Matxin IV
Zubiri

Zulaika
Barrenetxea IV

 

40

TORNEO SIDRA

 

39

Endika
Urrutia I

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

TORNEO SIDRA

 

40

Urriza
Zubizarreta

Uterga
Ion

 

39

Galarreta

OTSAILA

19

 

 

35

Endika
Zubiri

Urrutia II
Labaka

 

33

TORNEO SIDRA

 

29

Zeberio II
Barrenetxea IV

Juaristi
Olazar

 

40

TORNEO SIDRA

 

27

Matxin IV
Lizaso

Zulaika
San Miguel

 

40

 

 

30

Oņatz
Agirrezabala

Matxin VI
Arruarte

 

23

Galarreta

OTSAILA

17

 

 

23

Urrutia II
Labaka

Matxin VI

 

35

 

 

40

Zeberio II
San Miguel

Urriza
Urrutia I

 

30

 

 

40

Urtasun
Lizaso

Juaristi
Etxeberria III

 

39

 

 

16

Matxin IV
Urko

Zulaika
Olazar

 

30

Galarreta

OTSAILA

15

 

 

40

Zulaika
Zubiri

Matxin VI
Barrenetxea IV

 

33

 

 

40

Juaristi
Lizaso

Urriza
Ion

 

39

 

 

40

Matxin III
Zubizarreta

Azpiroz
Arruarte

 

36

Galarreta

OTSAILA

12

 

 

19

Oņatz

Zulaika
Barrenetxea IV

 

35

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
Urrutia I

 

38

 

 

16

Uterga
Olazar

Urtasun
Arruarte

 

40

 

 

16

Matxin III
Labaka

Matxin IV
Ion

 

30

Galarreta

OTSAILA

10

 

 

30

Matxin VI
Urko

Urrutia II
Arruarte

 

35

 

 

16

Ezkurra
Lizaso

Urriza
San Miguel

 

8

 

 

28

Urriza
Lizaso

Zeberio II
Etxeberria III

 

30

 

 

40

Juaristi
Olazar

Urtasun
Ion

 

38

 

 

30

Azpiroz
Zubizarreta

Matxin IV
Agirrezabala

 

11

Galarreta

OTSAILA

08

 

 

40

Zulaika
Zubiri

Urrutia II

 

26

 

 

40

Urriza
Etxeberria III

Uterga
Urrutia I

 

30

 

 

40

Matxin III

Azpiroz

 

26

Galarreta

OTSAILA

05

 

 

22

Zulaika
Agirrezabala

Matxin IV
Zubizarreta

 

35

HOMENAJE ALTUNA II

 

40

Ezkurra
San Miguel

Zeberio II
Urrutia I

 

26

 

 

31

Urtasun
Lizaso

Urriza
Ion

 

40

 

 

23

Uterga
Arruarte

Matxin III
Olazar

 

30

Galarreta

OTSAILA

03

 

 

35

Urrutia II
Zubizarreta

Matxin VI

 

30

 

 

33

Ezkurra
Ion

Urriza
Lizaso

 

40

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
Urrutia I

 

38

 

 

30

Matxin III
Urko

Azpiroz
Agirrezabala

 

26

Galarreta

OTSAILA

01

 

 

28

Uterga
Zubiri

Oņatz
Olazar

 

40

 

 

26

Zeberio II
Labaka

Azpiroz
San Miguel

 

40

 

 

40

Matxin IV
Etxeberria III

Urtasun
Urko

 

27

Urtarrila

Galarreta

URTARRILA

29

 

 

35

Oņatz
Labaka

Zulaika
Barrenetxea IV

 

26

 

 

26

Ezkurra
Etxeberria III

Urriza
San Miguel

 

40

 

 

40

Juaristi
Lizaso

Matxin III
Urrutia I

 

38

 

 

30

Azpiroz

Matxin IV
Arruarte

 

27

Galarreta

URTARRILA

27

 

 

35

Urrutia II
Urko

Matxin VI
Zubizarreta

 

21

 

 

40

Ezkurra
Ion

Urtasun
Urrutia I

 

31

 

 

40

Zeberio II
Lizaso

Urriza
San Miguel

 

34

 

 

27

Matxin III
Olazar

Uterga
Agirrezabala

 

30

Galarreta

URTARRILA

25

16:00

 

 

22

Zulaika
Zubiri

Oņatz
Urko

 

35

 

 

33

Uterga
Lizaso

Urtasun
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Matxin IV
Ion

Matxin III
Zubizarreta

 

31

 

 

23

Urrutia II

Matxin VI
Labaka

 

30

Galarreta

URTARRILA

22

 

 

34

Matxin IV
Zubiri

Urrutia II
Arruarte

 

35

 

 

39

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
Urrutia I

 

40

 

 

40

Uterga
Olazar

Azpiroz
Ion

 

28

 

 

30

Zulaika
Labaka

Matxin VI
Agirrezabala

 

21

Galarreta

URTARRILA

20

 

 

35

Oņatz
Urko

Endika
Barrenetxea IV

 

34

 

 

40

Ezkurra
Lizaso

Zeberio II
San Miguel

 

39

 

 

40

Azpiroz
Urrutia I

Juaristi
Etxeberria III

 

20

 

 

15

Urtasun

Matxin III
Olazar

 

30

Galarreta

URTARRILA

18

 

 

35

Zulaika
Zubiri

Urrutia II
Barrenetxea IV

 

33

 

 

40

Urtasun
Urrutia I

Juaristi
San Miguel

 

33

 

 

40

Endika
Ion

Azpiroz
Zubizarreta

 

28

 

 

19

Oņatz
Arruarte

Matxin VI
Agirrezabala

 

30

Galarreta

URTARRILA

15

 

 

27

Urrutia II

Matxin IV
Zubiri

 

35

 

 

29

Ezkurra
Ion

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

40

Zeberio II
Urko

Urtasun
Etxeberria III

 

32

 

 

21

Endika
Arruarte

Zulaika
Olazar

 

30

Galarreta

URTARRILA

13

 

 

35

Zulaika
Barrenetxea IV

Oņatz
Zubizarreta

 

32

 

 

40

Ezkurra
Arruarte

Matxin III
Urrutia I

 

26

 

 

40

Zeberio II
Ion

Juaristi
Lizaso

 

34

 

 

21

Matxin IV

Endika
Agirrezabala

 

30

Galarreta

URTARRILA

11

 

 

34

Endika
Zubiri

Matxin VI
Barrenetxea IV

 

35

 

 

40

Urriza
Etxeberria III

Urtasun
San Miguel

 

38

 

 

37

Azpiroz
Ion

Matxin III
Olazar

 

40

 

 

20

Urrutia II
Urko

Oņatz
Zubizarreta

 

30

Galarreta

URTARRILA

08

 

 

35

Zulaika
Urko

Matxin IV
Barrenetxea IV

 

26

TORNEO ORONA

 

30

Ezkurra


San Miguel

 

26

 

 

40

Urriza
Lizaso

Juaristi
Urrutia I

 

29

 

 

29

Azpiroz
Agirrezabala

Matxin III
Arruarte

 

30

Galarreta

URTARRILA

06

 

 

27

Oņatz
Barrenetxea IV

Zulaika
Zubiri

 

35

 

 

33

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
Urrutia I

 

40

 

 

40

Matxin III
Agirrezabala

Azpiroz
Ion

 

37

 

 

13

Matxin VI

Urrutia II
Urko

 

30

 

 

13

Matxin VI

Urrutia II
Urko

 

30

Galarreta

URTARRILA

05

 

 

32

Zulaika
Zubiri

Urrutia II
Barrenetxea IV

 

35

 

 

39

Ezkurra
Lizaso

Zeberio II
San Miguel

 

40

 

 

34

Azpiroz
Zubizarreta

Azpiroz
Arruarte

 

40

 

 

17

Matxin VI
Agirrezabala

Oņatz
Urko

 

30

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal