Ranking - Uztaila 2019

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Agirrezabala
40
2
Endika
40
3
Barrenetxea IV
37.33

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Otaegi
40
2
Labaka
40
3
Ansa II
38

AZKEN ALBISTEAK

LABRIT - 07/13 - 09:21 - Fundaciķn Remonte Euskal Jai Berri

EUSKAL JAI - 07/11 - 20:01 - Oriamendi2010

PARTIDUAK

UZTAILA

18

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

UZTAILA

11

16:30

Euskal Jai

Euskal Jai 16:30

 

 

33

Goikoetxea V
Garces

Azpiroz
Labaka

40

40

Ezkurra II
Endika

Ansa II
Barrenetxea IV

38

38

Urriza
Etxeberria III

Uterga
Ion

40

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

Frontoia: Galarreta - Urtea: 2010

Abendua

Galarreta

ABENDUA

31

 

 

32

Zulaika
Zubiri

Urrutia II

 

35

 

 

39

Ezkurra
Lizaso

Zeberio II
San Miguel

 

40

 

 

34

Azpiroz
Zubizarreta

Azpiroz
Arruarte

 

40

 

 

17

Matxin VI
Agirrezabala

Oņatz
Urko

 

30

Galarreta

ABENDUA

30

 

 

29

Oņatz
Barrenetxea IV

Urrutia II
Zubizarreta

 

35

TORNEO ORONA

 

27

Zeberio II


San Miguel

 

30

 

 

40

Ezkurra
Ion

Juaristi
Urrutia I

 

36

 

 

16

Endika
Agirrezabala

Matxin IV
Urko

 

30

Galarreta

ABENDUA

28

 

 

23

Endika
Zubiri

Matxin VI
Arruarte

 

35

 

 

37

Zeberio II
San Miguel

Urriza
Urrutia I

 

40

 

 

32

Urtasun
Lizaso

Juaristi
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Matxin III

Azpiroz
Olazar

 

30

Galarreta

ABENDUA

25

 

 

32

Matxin III
Arruarte

Azpiroz
Agirrezabala

 

35

TORNEO MARTIKO

 

30


Lizaso

Urriza

 

29

Galarreta

ABENDUA

24

 

 

24

Urrutia II
Olazar

Endika

 

30

TORNEO MARTIKO

 

30

Urtasun

Azpiroz

 

17

Galarreta

ABENDUA

23

 

 

24

Matxin IV
Zubiri

Endika
Zubizarreta

 

35

TORNEO ORONA

 

30

Ezkurra


Urrutia I

 

25

 

 

29

Zeberio II
Agirrezabala

Urriza
Ion

 

40

 

 

20

Azpiroz
Olazar

Urtasun

 

30

Galarreta

ABENDUA

21

 

 

35

Urrutia II

Matxin VI
Zubizarreta

 

30

 

 

37

Urriza
Etxeberria III

Ezkurra
Ion

 

40

 

 

40

Azpiroz
Urrutia I

Matxin III
San Miguel

 

32

 

 

30

Zulaika
Arruarte

Endika
Urko

 

29

Galarreta

ABENDUA

18

 

 

35

Endika
Zubiri

Oņatz

 

26

 

 

40

Juaristi
Lizaso

Matxin III
San Miguel

 

40

 

 

33

Azpiroz

Matxin IV
Olazar

 

40

 

 

30

Urrutia II
Agirrezabala

Matxin VI
Urko

 

23

Galarreta

ABENDUA

16

 

 

35

Endika

Zulaika

 

22

TORNERO AZYSA 2010

 

31

Zeberio II
Ion

Urriza
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Ezkurra
Lizaso

Juaristi
Urrutia I

 

34

 

 

19

Urtasun
Zubizarreta

Matxin III
Arruarte

 

30

Galarreta

ABENDUA

14

 

 

35

Zulaika
Zubiri

Oņatz
Zubizarreta

 

24

 

 

39

Ezkurra
Urrutia I

Juaristi
Lizaso

 

40

 

 

18

Uterga
Agirrezabala

Urtasun
Olazar

 

22

 

 

40

Matxin IV
Urko

Azpiroz

 

28

Galarreta

ABENDUA

11

 

 

35

Matxin IV
Zubiri

Urrutia II
Arruarte

 

30

TORNERO AZYSA 2010

 

33

Urtasun
San Miguel

Zeberio II
Ion

 

40

 

 

33

Matxin III

Azpiroz
Urko

 

40

 

 

30

Oņatz
Zubizarreta

Matxin VI

 

21

Galarreta

ABENDUA

09

 

 

35

Matxin IV
Zubiri

Matxin VI
Zubizarreta

 

22

TORNERO AZYSA 2010

 

40

Urriza
Etxeberria III

Juaristi
Lizaso

 

33

 

 

27

Ezkurra
Olazar

Urtasun
Urrutia I

 

40

 

 

26

Uterga
Barrenetxea IV

Azpiroz
Arruarte

 

30

Galarreta

ABENDUA

06

 

 

35

Urrutia II
Urko

Oņatz

 

33

TORNERO AZYSA 2010

 

40

Urtasun
San Miguel

Zeberio II
Ion

 

26

 

 

40

Azpiroz
Urrutia I

Juaristi
Etxeberria III

 

33

 

 

17

Endika
Agirrezabala

Zulaika
Olazar

 

30

Galarreta

ABENDUA

04

 

 

35

Uterga
Arruarte

Matxin III
Agirrezabala

 

26

Galarreta

ABENDUA

02

 

 

34

Urrutia II
Urko

Matxin VI

 

35

TORNERO AZYSA 2010

 

38

Urtasun
San Miguel

Zeberio II
Ion

 

40

 

 

40

Ezkurra
Agirrezabala

Uterga
Urrutia I

 

39

 

 

30

Azpiroz
Olazar

Matxin III
Zubizarreta

 

26

Azaroa

Galarreta

AZAROA

30

 

 

26

Oņatz
Arruarte

Zulaika

 

35

 

 

40

Ezkurra
Etxeberria III

Urriza
Urrutia I

 

38

 

 

20

Zeberio II
Olazar

Azpiroz
San Miguel

 

40

 

 

5

Uterga EzkurraII
Ion

Azpiroz

 

16

Galarreta

AZAROA

27

 

 

35

Matxin VI
Urko

Urrutia II
Arruarte

 

24

 

 

39

Azpiroz
Lizaso

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Juaristi
Barrenetxea IV

Matxin IV
Ion

 

34

 

 

16

Matxin III
Zubiri

Zulaika
Agirrezabala

 

30

Galarreta

AZAROA

25

 

 

35

Uterga EzkurraII
Zubiri

Oņatz

 

27

TORNERO AZYSA 2010

 

40

Zeberio II
Ion

Uterga
Urrutia I

 

31

 

 

40

Azpiroz
San Miguel

Juaristi
Etxeberria III

 

36

 

 

30

Matxin IV

Zulaika
Olazar

 

24

Galarreta

AZAROA

23

 

 

31

Urrutia II

Matxin VI

 

35

 

 

32

Ezkurra
Lizaso

Urriza
San Miguel

 

40

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
Urrutia I

 

33

 

 

30

Matxin III
Urko

Azpiroz
Agirrezabala

 

28

Galarreta

AZAROA

20

 

 

26

Oņatz
Barrenetxea IV

Zulaika
Zubiri

 

35

TORNERO AZYSA 2010

 

40

Ezkurra
Olazar

Urtasun
San Miguel

 

39

 

 

32

Uterga
Agirrezabala

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

21

Matxin VI
Urko

Uterga EzkurraII

 

30

Galarreta

AZAROA

18

 

 

35

Uterga EzkurraII
Urko

Urrutia II
Arruarte

 

18

TORNERO AZYSA 2010

 

33

Juaristi
Lizaso

Urtasun
San Miguel

 

40

 

 

40

Ezkurra

Zeberio II
Agirrezabala

 

25

 

 

24

Matxin III
Barrenetxea IV

Matxin IV
Olazar

 

30

Galarreta

AZAROA

16

 

 

13

Oņatz
Arruarte

Matxin VI
Agirrezabala

 

35

TORNERO AZYSA 2010

 

40

Urriza
Etxeberria III

Uterga
Urrutia I

 

31

 

 

35

Urtasun
Lizaso

Azpiroz
San Miguel

 

40

 

 

27

Matxin IV

Zulaika
Olazar

 

30

Galarreta

AZAROA

13

 

 

35

Matxin IV
Zubiri

Uterga EzkurraII

 

33

TORNERO AZYSA 2010

 

38

Zeberio II
Ion

Urriza
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Matxin III
Urko

Azpiroz
Olazar

 

34

 

 

30

Oņatz
Agirrezabala

Urrutia II
Arruarte

 

18

Galarreta

AZAROA

11

 

 

32

Zulaika
Zubiri

Matxin VI

 

35

TORNERO AZYSA 2010

 

30

Ezkurra
Olazar

Juaristi
Lizaso

 

40

 

 

32

Azpiroz
Urrutia I

Azpiroz
San Miguel

 

40

 

 

30

Matxin IV

Uterga EzkurraII
Arruarte

 

23

Galarreta

AZAROA

09

 

 

35

Uterga EzkurraII

Zulaika

 

23

 

 

40

Ezkurra
Lizaso

Urriza
Urrutia I

 

33

 

 

30

Juaristi
Olazar

Urtasun
Ion

 

40

 

 

27

Matxin III
Urko

Azpiroz
Agirrezabala

 

30

Galarreta

AZAROA

06

 

 

35

Oņatz

Matxin IV
Zubiri

 

33

 

 

34

Urriza
Etxeberria III

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

40

Azpiroz
Ion

Matxin III
Arruarte

 

33

 

 

28

Urrutia II
Urko

Zulaika

 

30

Galarreta

AZAROA

04

 

 

35

Urrutia II
Urko

Matxin VI

 

28

 

 

40

Urriza
Lizaso

Juaristi
Urrutia I

 

27

 

 

40

Uterga
Olazar

Matxin III
Ion

 

33

 

 

24

Azpiroz
Agirrezabala

Azpiroz
Arruarte

 

30

Galarreta

AZAROA

01

 

 

35

Urrutia II
Urko

Uterga EzkurraII

 

26

 

 

29

Ezkurra
Olazar

Urtasun
Urrutia I

 

40

 

 

37

Juaristi
Etxeberria III

Azpiroz
San Miguel

 

40

 

 

26

Zulaika
Ion

Matxin IV
Arruarte

 

30

Urria

Galarreta

URRIA

30

 

 

29

Matxin IV

Uterga EzkurraII

 

30

 

 

40

Ezkurra
Lizaso

Urriza
San Miguel

 

38

 

 

31

Zulaika
Ion

Matxin III

 

40

 

 

30

Urrutia II
Agirrezabala

Matxin VI
Arruarte

 

27

Galarreta

URRIA

28

 

 

28

Zulaika
Barrenetxea IV

Oņatz
Urko

 

25

 

 

35

Ezkurra
Ion

Urriza
Lizaso

 

40

 

 

31

Uterga
Olazar

Urtasun
Agirrezabala

 

40

 

 

19

Uterga EzkurraII

Matxin VI
Arruarte

 

30

Galarreta

URRIA

26

 

 

32

Matxin IV
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII
Arruarte

 

35

 

 

34

Ezkurra
Olazar

Juaristi
Lizaso

 

40

 

 

40

Urriza
Etxeberria III

Urtasun
San Miguel

 

37

 

 

14

Azpiroz

Azpiroz
Urko

 

30

Galarreta

URRIA

23

 

 

35

Urrutia II

Matxin VI

 

26

 

 

27

Uterga
Lizaso

Juaristi
Etxeberria III

 

40

 

 

40

Matxin III
Olazar

Azpiroz
Ion

 

39

 

 

28

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

Zulaika
Arruarte

 

30

Galarreta

URRIA

21

 

 

24

Oņatz

Zulaika

 

35

 

 

36

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

40

Urriza
Ion

Urtasun
Lizaso

 

32

 

 

20

Endika
Agirrezabala

Matxin IV
Urko

 

30

Galarreta

URRIA

19

 

 

31

Urrutia II
Urko

Endika

 

35

 

 

40

Ezkurra
Lizaso

Urriza
San Miguel

 

36

 

 

35

Uterga
Arruarte

Urtasun
Olazar

 

40

 

 

30

Azpiroz

Matxin IV
Agirrezabala

 

29

Galarreta

URRIA

16

 

 

35

Urrutia II
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII
Zubiri

 

24

 

 

40

Zeberio II
Olazar

Matxin III
San Miguel

 

31

 

 

40

Azpiroz

Endika
Ion

 

22

 

 

23

Oņatz
Urko

Matxin VI
Arruarte

 

30

Galarreta

URRIA

14

 

 

35

Uterga EzkurraII

Matxin IV

 

34

 

 

35

Ezkurra
Etxeberria III

Zeberio II
Lizaso

 

40

 

 

38

Juaristi
Olazar

Urtasun
Ion

 

40

 

 

30

Azpiroz
Arruarte

Azpiroz
Agirrezabala

 

24

Galarreta

URRIA

12

 

 

27

Zulaika
Zubiri

Oņatz

 

35

 

 

31

Zeberio II
Barrenetxea

Urtasun
San Miguel

 

40

 

 

34

Matxin III
Etxeberria III

Urriza
Ion

 

40

 

 

24

Endika
Olazar

Matxin IV
Urko

 

30

Galarreta

URRIA

09

 

 

35

Oņatz
Urko

Matxin VI

 

19

 

 

40

Ezkurra
Ion

Urriza
Lizaso

 

39

 

 

34

Azpiroz
Olazar

Matxin IV
Barrenetxea

 

40

 

 

28

Uterga EzkurraII
Agirrezabala

Zulaika
Arruarte

 

30

Galarreta

URRIA

07

 

 

32

Matxin IV
Zubiri

Endika

 

35

 

 

38

Zeberio II
Etxeberria III

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

40

Urtasun
Agirrezabala

Matxin III
Ion

 

28

 

 

30

Azpiroz
Olazar

Azpiroz
Urko

 

20

Galarreta

URRIA

05

 

 

24

Oņatz
Urko

Matxin VI
Arruarte

 

35

 

 

40

Ezkurra
Lizaso

Urriza
San Miguel

 

30

 

 

40

Juaristi
Ion

Urtasun
Barrenetxea

 

33

 

 

30

Endika

Zulaika
Agirrezabala

 

26

Galarreta

URRIA

02

 

 

30

Uterga EzkurraII
Zubiri

Matxin VI

 

35

 

 

22

Zeberio II
Zubizarreta

Matxin III
San Miguel

 

40

 

 

31

Azpiroz
Agirrezabala

Azpiroz
Olazar

 

40

 

 

29

Matxin IV

Endika
Arruarte

 

30

Iraila

Galarreta

IRAILA

30

 

 

32

Zeberio II
Etxeberria III

Urriza
San Miguel

 

35

Galarreta

IRAILA

28

 

 

24

Oņatz
Barrenetxea IV

Endika
Zubiri

 

30

Galarreta

IRAILA

25

 

 

35

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

Zulaika
Olazar

 

27

TORNEO COMUNIDAD FORAL

 

40

Urtasun
Etxeberria III

Urriza

 

34

Galarreta

IRAILA

23

 

 

35

Oņatz

Endika

 

34

 

 

40

Zeberio II
Lizaso

Juaristi
Urrutia I

 

38

 

 

40

Matxin III
Ion

Azpiroz
Barrenetxea

 

31

 

 

27

Matxin VI
Urko

Urrutia II
Arruarte

 

30

Galarreta

IRAILA

21

 

 

29

Uterga EzkurraII
Zubiri

Oņatz

 

35

 

 

27

Ezkurra
Etxeberria III

Urriza
Urrutia I

 

40

 

 

40

Juaristi
Lizaso

Urtasun
San Miguel

 

33

 

 

30

Matxin III
Urko

Azpiroz
Agirrezabala

 

22

Galarreta

IRAILA

18

 

 

30

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

Zulaika
Arruarte

 

22

TORNEO COMUNIDAD FORAL

 

40

Urriza
Labaka

Matxin III
Ion

 

38

Galarreta

IRAILA

16

 

 

30

Oņatz
Olazar

Matxin VI
Urko

 

29

TORNEO COMUNIDAD FORAL

 

27

Urrutia II
Urrutia I

Urtasun
Etxeberria III

 

40

Galarreta

IRAILA

14

 

 

35

Oņatz

Matxin VI

 

29

 

 

28

Ezkurra
Barrenetxea

Uterga
Urrutia I

 

40

 

 

36

Zeberio II
Etxeberria III

Urriza
San Miguel

 

40

 

 

28

Azpiroz
Agirrezabala

Matxin III
Zubizarreta

 

30

Galarreta

IRAILA

12

 

 

27

Azpiroz
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII
Olazar

 

35

 

 

40

Ezkurra
Zubizarreta

Urtasun
San Miguel

 

26

 

 

28

Azpiroz
Ion

Juaristi
Arruarte

 

40

 

 

29

Zulaika
Labaka

Endika
Urko

 

30

Galarreta

IRAILA

11

TORNEO

 

40

Urriza
Labaka

Matxin III
Ion

 

36

Galarreta

IRAILA

09

 

 

30

Oņatz
Arruarte

Matxin VI
Urko

 

24

TORNEO

 

37

Zeberio II

Matxin IV
Urrutia I

 

40

Galarreta

IRAILA

07

 

 

24

Matxin IV
Barrenetxea IV

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

 

30

TORNEO COMUNIDAD FORAL

 

38

Ezkurra
Olazar

Matxin III
Ion

 

40

Galarreta

IRAILA

05

 

 

27

Urrutia II
Barrenetxea IV

Matxin VI
Zubiri

 

35

 

 

27

Uterga
Etxeberria III

Urtasun
Etxeberria III

 

27

 

 

35

Matxin III
Agirrezabala

Azpiroz
Ion

 

40

 

 

30

Zulaika
Urko

Uterga EzkurraII

 

26

Galarreta

IRAILA

04

 

 

35

Matxin VI
Barrenetxea IV

Oņatz
Zubiri

 

32

 

 

40

Zeberio II
Zubizarreta

Juaristi
Etxeberria III

 

32

 

 

37

Azpiroz
Labaka

Azpiroz
Arruarte

 

40

 

 

22

Matxin IV

Zulaika
Agirrezabala

 

30

Galarreta

IRAILA

02

 

 

25

Matxin VI
Urko

Urrutia II
Olazar

 

16

TORNEO INDIVIDUAL 2010

 

30

Ezkurra


San Miguel

 

24

 

 

38

Zeberio II
Etxeberria III

Uterga
Urrutia I

 

40

 

 

30

Urtasun
Ion

Matxin III
Barrenetxea

 

26

Abuztua

Galarreta

ABUZTUA

31

 

 

31

Urrutia II

Oņatz
Zubizarreta

 

35

 

 

32

Zeberio II
Barrenetxea

Urtasun
Urrutia I

 

40

 

 

35

Azpiroz
Etxeberria III

Uterga
Ion

 

40

 

 

30

Zulaika
Olazar

Uterga EzkurraII
Arruarte

 

22

Galarreta

ABUZTUA

29

 

 

35

Urrutia II
Urko

Oņatz

 

27

TORNEO INDIVIDUAL 2010

 

30

Ezkurra

Matxin IV

 

16

 

 

40

Urtasun
Urrutia I

Juaristi
San Miguel

 

35

 

 

30

Matxin III
Zubizarreta

Azpiroz
Agirrezabala

 

18

Galarreta

ABUZTUA

28

 

 

30

Oņatz
Barrenetxea IV

Zulaika
Zubiri

 

26

TORNEO COMUNIDAD FORAL

 

40

Urriza
Labaka

Juaristi
Barrenetxea

 

23

Galarreta

ABUZTUA

26

 

 

23

Azpiroz
Zubizarreta

Matxin IV
Ion

 

35

TORNEO INDIVIDUAL 2010

 

23


Urrutia I

Ezkurra

 

30

 

 

24

Urtasun
San Miguel

Uterga
Etxeberria III

 

40

 

 

29

Matxin III

Azpiroz
Agirrezabala

 

30

Galarreta

ABUZTUA

24

 

 

35

Urrutia II
Arruarte

Oņatz
Urko

 

30

TORNEO INDIVIDUAL 2010

 

30


San Miguel

Uterga

 

24

 

 

40

Zeberio II
Barrenetxea

Urriza
Etxeberria III

 

34

 

 

19

Matxin IV
Labaka

Zulaika
Ion

 

30

Galarreta

ABUZTUA

22

 

 

35

Urrutia II
Olazar

Zulaika

 

16

TORNEO INDIVIDUAL 2010

 

30

Juaristi

Uterga

 

28

 

 

40

Ezkurra
Ion

Urriza
Etxeberria III

 

37

 

 

30

Azpiroz
Arruarte

Azpiroz
Zubizarreta

 

17

Galarreta

ABUZTUA

21

 

 

22

Azpiroz

Matxin IV
Urko

 

30

TORNEO

 

40

Urriza
Labaka

Azpiroz
San Miguel

 

39

Galarreta

ABUZTUA

19

 

 

23

Urrutia II
Arruarte

Matxin VI
Agirrezabala

 

30

TORNEO

 

40

Urtasun
Etxeberria III

Uterga
Barrenetxea

 

30

Galarreta

ABUZTUA

17

 

 

29

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

Matxin VI

 

35

TORNEO INDIVIDUAL 2010

 

19

Juaristi


San Miguel

 

30

 

 

33

Zeberio II
Ion

Urtasun
Urrutia I

 

40

 

 

26

Azpiroz
Olazar

Azpiroz
Zubizarreta

 

30

Galarreta

ABUZTUA

15

 

 

19

Oņatz
Zubiri

Matxin VI

 

35

 

 

34

Urriza
Etxeberria III

Uterga
Urrutia I

 

40

 

 

30

Azpiroz
Barrenetxea

Urtasun
Ion

 

40

 

 

20

Endika
Labaka

Zulaika
Agirrezabala

 

22

Galarreta

ABUZTUA

14

 

 

30

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

Urrutia II
Olazar

 

23

TORNEO COMUNIDAD FORAL

 

40

Urriza
Labaka

Urtasun
Etxeberria III

 

34

Galarreta

ABUZTUA

12

 

 

18

Uterga EzkurraII

Endika
Urko

 

35

TORNEO INDIVIDUAL 2010

 

19


Lizaso

Matxin IV

 

18

 

 

40

Zeberio II
Etxeberria III

Urriza
San Miguel

 

31

 

 

30

Urtasun
Arruarte

Matxin III
Olazar

 

18

Galarreta

ABUZTUA

10

 

 

35

Oņatz
Urko

Urrutia II

 

31

 

 

40

Juaristi
Urrutia I

Uterga
San Miguel

 

23

 

 

34

Urtasun
Etxeberria III

Urriza
Ion

 

40

 

 

30

Azpiroz
Barrenetxea

Matxin III
Arruarte

 

24

Galarreta

ABUZTUA

08

 

 

30

Urrutia II
Barrenetxea IV

Oņatz
Zubiri

 

14

TORNEO COMUNIDAD FORAL

 

40

Zeberio II

Matxin IV
Urrutia I

 

39

Galarreta

ABUZTUA

07

 

 

28

Zulaika
Zubiri

Endika

 

35

 

 

24

Ezkurra
Barrenetxea

Urriza
San Miguel

 

40

 

 

40

Azpiroz
Etxeberria III

Urtasun
Ion

 

28

 

 

30

Matxin IV

Uterga EzkurraII
Arruarte

 

29

Galarreta

ABUZTUA

05

 

 

35

Urrutia II
Agirrezabala

Matxin VI
Urko

 

32

TORNEO INDIVIDUAL 2010

 

25

Zeberio II


San Miguel

 

30

 

 

40

Urtasun
Urrutia I

Juaristi
Lizaso

 

29

 

 

30

Matxin III
Zubizarreta

Azpiroz

 

18

Galarreta

ABUZTUA

03

 

 

31

Matxin VI
Arruarte

Oņatz
Zubizarreta

 

35

 

 

40

Urriza
Lizaso

Uterga
Urrutia I

 

37

 

 

40

Juaristi
Ion

Matxin III
Barrenetxea

 

35

 

 

11

Endika
Olazar

Zulaika
Agirrezabala

 

30

Uztaila

Galarreta

UZTAILA

31

 

 

25

Oņatz

Matxin IV

 

35

TORNEO INDIVIDUAL 2010

 

30

Ezkurra

Uterga EzkurraII

 

20

 

 

31

Zeberio II
Barrenetxea

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

30

Azpiroz
Urko

Azpiroz

 

19

Galarreta

UZTAILA

29

 

 

31

Endika
Zubiri

Zulaika

 

35

TORNEO INDIVIDUAL 2010

 

28

Urriza

Uterga

 

30

 

 

36

Ezkurra
Olazar

Juaristi
San Miguel

 

40

 

 

30

Matxin III

Azpiroz
Agirrezabala

 

28

Galarreta

UZTAILA

24

 

 

25

Urrutia II
Arruarte

Matxin VI
Urko

 

35

 

 

40

Zeberio II
Lizaso

Urriza
Urrutia I

 

27

 

 

40

Juaristi
Ion

Urtasun
Barrenetxea

 

36

 

 

25

Matxin IV
Labaka

Azpiroz
Zubizarreta

 

30

Galarreta

UZTAILA

22

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL

 

17

Endika

Uterga

 

30

 

 

40

Ezkurra
Barrenetxea

Urriza
Urrutia I

 

37

 

 

40

Azpiroz
Olazar

Azpiroz
Agirrezabala

 

37

 

 

29

Uterga EzkurraII
Barrenetxea IV

Zulaika
Zubiri

 

30

Galarreta

UZTAILA

17

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL

 

21

Uterga EzkurraII


Etxeberria III

 

16

 

 

40

Ezkurra
Ion

Zeberio II
Barrenetxea

 

38

 

 

40

Urtasun
Urrutia I

Matxin III
San Miguel

 

28

 

 

24

Matxin VI

Oņatz
Urko

 

30

Galarreta

UZTAILA

15

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL

 

30

Matxin IV


Barrenetxea

 

29

 

 

40

Zeberio II
Ion

Urtasun
Urrutia I

 

38

 

 

31

Juaristi
Arruarte

Uterga

 

40

 

 

30

Oņatz
Zubiri

Urrutia II

 

14

Galarreta

UZTAILA

10

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL

 

30


Olazar


Ion

 

21

 

 

40

Ezkurra
Barrenetxea

Urriza
San Miguel

 

24

 

 

38

Uterga
Agirrezabala

Azpiroz
Etxeberria III

 

40

 

 

29

Uterga EzkurraII
Zubizarreta

Zulaika
Urko

 

30

Galarreta

UZTAILA

08

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL

 

30

Uterga EzkurraII

Matxin III

 

22

 

 

38

Urriza
Etxeberria III

Uterga
San Miguel

 

40

 

 

40

Azpiroz
Zubizarreta

Matxin IV
Arruarte

 

38

 

 

30

Oņatz
Urko

Matxin VI

 

22

Galarreta

UZTAILA

03

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL

 

14

Oņatz

Urtasun

 

30

TORNEO SAN FERMIN TEJADOS AOÍZ

 

40

Ezkurra
Ion

Urriza
Lizaso

 

33

 

 

31

Juaristi
Etxeberria III

Matxin III
San Miguel

 

40

 

 

22

Matxin IV
Barrenetxea IV

Zulaika
Zubizarreta

 

30

Galarreta

UZTAILA

01

PREVIA TORNEO INDIVIDUAL

 

30

Uterga EzkurraII


Arruarte

 

20

TORNEO SAN FERMIN TEJADOS AOÍZ

 

40

Juaristi
Urrutia I

Uterga
San Miguel

 

35

 

 

40

Matxin III
Agirrezabala

Urtasun

 

28

Ekaina

Galarreta

EKAINA

26

 

 

34

Juaristi
San Miguel

Uterga
Lizaso

 

40

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal