Ranking - Urtarrila 2020

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Endika
37
2
Barrenetxea IV
36
3
Matxin III
36

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Juanenea
37.67
2
Segurola
35.83
3
Labaka
35.75

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 01/26 - 19:38 - Oriamendi2010

GALARRETA - 01/24 - 09:45 - Oriamendi2010

GALARRETA - 01/23 - 19:58 - Oriamendi2010

PARTIDUAK

URTARRILA

30

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

URTARRILA

25

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

VII MASTER individual ORIAM

Final laurdenak

35

Segurola
Garces

Aldabe
Zubiri

32

30


Endika

Goikoetxea V

14

40

Matxin III
Barrenetxea IV

Ezkurra II
Ion

20

11

Azpiroz
Larrañaga

Juanenea
Arruarte

30

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

Frontoia: Galarreta - Urtea: 2020

Urtarrila

Galarreta

URTARRILA

25

16:00

 

 

35

Segurola
Garces

Aldabe
Zubiri

 

32

VII MASTER individual ORIAMENDI

 

30


Endika

Goikoetxea V

 

14

 

 

40

Matxin III
Barrenetxea IV

Ezkurra II
Ion

 

20

 

 

11

Azpiroz
Larrañaga

Juanenea
Arruarte

 

30

Galarreta

URTARRILA

23

16:00

 

 

30

Goikoetxea V
Labaka

Urrutia II
Garces

 

23

VII MASTER individual ORIAMENDI

 

30

Ansa II


Azpiroz

 

24

 

 

40

Ezkurra II
Barrenetxea IV

Urriza
Larrañaga

 

23

 

 

30

Juanenea
Zubiri

Matxin III
Agirrezabala

 

29

Galarreta

URTARRILA

18

16:00

 

 

35

Goikoetxea V
Arruarte

Urrutia II
Labaka

 

25

 

 

40

Urriza
Agirrezabala

Zeberio II
Endika

 

32

 

 

32

Matxin III
Ion

Ansa II
Azpiroz

 

40

 

 

28

Segurola
Garces

Aldabe
Zubiri

 

30

Galarreta

URTARRILA

16

16:00

 

 

35

Segurola
Labaka

Goikoetxea V
Zubiri

 

30

 

 

13

Ansa II
Ion

Juanenea
Endika

 

40

 

 

40

Zeberio II
Larrañaga

Ezkurra II
Agirrezabala

 

27

 

 

40

Matxin III
Garces

Aldabe
Azpiroz

 

25

Galarreta

URTARRILA

11

16:00

 

 

35

Barricart
Garces

Urrutia II
Zubiri

 

29

 

 

40

Juanenea
Barrenetxea IV

Urriza
Agirrezabala

 

36

 

 

30

Segurola
Ion

Matxin III
Azpiroz

 

40

 

 

30

Goikoetxea V
Larrañaga

Aldabe
Arruarte

 

16

Galarreta

URTARRILA

09

16:00

 

 

35

Goikoetxea V
Labaka

Urrutia II
Garces

 

25

 

 

20

Ansa II
Barrenetxea IV

Urriza
Endika

 

40

 

 

31

Zeberio II
Azpiroz

Juanenea
Ion

 

40

 

 

30

Segurola
Larrañaga

Aldabe
Zubiri

 

23

Galarreta

URTARRILA

04

16:00

 

 

30


Zubiri


Garces

 

29

 

 

40

Urriza
Barrenetxea IV

Ansa - Zeberio
Ion

 

19

 

 

40

Aldabe
Endika

Juanenea
Azpiroz

 

33

 

 

30

Segurola
Arruarte

Goikoetxea V
Agirrezabala

 

23

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal