Ranking - Maiatza 2018

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Etxeberria IV
40
2
Ezkurra
40
3
Zeberio II
40

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Labaka
37.25
2
Ansa II
37
3
Zaldua
36.75

PARTIDUAK

MAIATZA

24

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

MAIATZA

19

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

35

Eloy
Zaldua

Goikoetxea V
Arruarte

29

31

Urriza
Endika

Ezkurra II
Barrenetxea IV

40

37

Ansa II
Etxeberria III

Matxin III
Azpiroz

40

24

Segurola
Agirrezabala

Juanenea
Zubiri

30

Emaitzak

Frontoi eta urtez bilatu

Txapelketa edo jokalariaz bilatu

Frontoia: Galarreta - Urtea: 2018

Maiatza

Galarreta

MAIATZA

19

16:00

 

 

35

Eloy
Zaldua

Goikoetxea V
Arruarte

 

29

 

 

31

Urriza
Endika

Ezkurra II
Barrenetxea IV

 

40

 

 

37

Ansa II
Etxeberria III

Matxin III
Azpiroz

 

40

 

 

24

Segurola
Agirrezabala

Juanenea
Zubiri

 

30

Galarreta

MAIATZA

17

16:00

 

 

35

Etxarri
Martirena

Beñat
Labaka

 

31

 

 

23

Uterga
Agirrezabala

Ansa II
Barrenetxea IV

 

40

 

 

27

Matxin III
Endika

Juanenea
Ion

 

40

 

 

30

Aldabe
Larrañaga

Barricart
Garces

 

17

Galarreta

MAIATZA

12

16:00

 

 

25

Aldabe
Martirena

Beñat
Zaldua

 

35

 

 

39

Urriza
Azpiroz

Etxeberria IV
Endika

 

40

 

 

40

Segurola
Etxeberria III

Ansa II
Zubiri

 

39

 

 

19

Barricart
Garces

Goikoetxea V
Labaka

 

30

Galarreta

MAIATZA

10

16:00

 

 

27

Goikoetxea V
Martirena

Beñat
Zubiri

 

35

 

 

27

Matxin III
Etxeberria III

Ansa II
Endika

 

40

 

 

30

Uterga
Ion

Ezkurra II
Barrenetxea IV

 

40

 

 

12

Juanenea
Larrañaga

Segurola
Agirrezabala

 

30

Galarreta

MAIATZA

05

16:00

 

 

35

Goikoetxea V
Zaldua

Aldabe
Zubiri

 

29

 

 

40

Etxeberria IV
Barrenetxea IV

Ezkurra II
Endika

 

31

 

 

29

Juanenea
Agirrezabala

Ansa II
Etxeberria III

 

40

 

 

25

Beñat
Garces

Barricart
Labaka

 

30

Galarreta

MAIATZA

03

16:00

 

 

29

Aldabe
Zaldua

Barricart
Zubiri

 

35

 

 

40

Ezkurra
Endika

Urriza
Agirrezabala

 

28

 

 

40

Zeberio II
Ion

Matxin III
Barrenetxea IV

 

27

 

 

30

Etxeberria IV
Labaka

Segurola
Azpiroz

 

29

Apirila

Galarreta

APIRILA

28

16:00

 

 

35

Barricart
Martirena

Beñat
Zaldua

 

31

Torneo sidra 2018

 

40

Urriza
Garces

Uterga
Zubiri

 

31

 

 

31

Juanenea
Barrenetxea IV

Ezkurra II
Ion

 

40

 

 

30

Goikoetxea V
Azpiroz

Etxarri
Agirrezabala

 

21

Galarreta

APIRILA

26

16:00

 

 

24

Etxarri
Martirena

Aldabe
Zaldua

 

35

 

 

40

Ezkurra
Barrenetxea IV

Urriza
Ion

 

34

 

 

39

Zeberio II
Etxeberria III

Matxin III
Endika

 

40

 

 

30

Etxeberria IV
Labaka

Ansa II
Larrañaga

 

23

Galarreta

APIRILA

21

16:00

 

 

33

Barricart
Zaldua

Etxarri
Martirena

 

35

Torneo sidra 2018

 

40

Urriza
Garces

Juanenea
Endika

 

34

Torneo sidra 2018

 

33

Segurola
Barrenetxea IV

Uterga
Zubiri

 

40

 

 

26

Beñat
Azpiroz

Aldabe
Labaka

 

30

Galarreta

APIRILA

19

16:00

 

 

35

Beñat
Zubiri

Barricart
Labaka

 

29

 

 

38

Zeberio II
Barrenetxea IV

Uterga
Endika

 

40

 

 

38

Ezkurra
Ion

Urriza
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Juanenea
Garces

Ansa II
Azpiroz

 

28

Galarreta

APIRILA

14

16:00

 

 

35

Beñat
Garces

Aldabe
Martirena

 

33

Torneo sidra 2018

 

40

Juanenea
Endika

Etxeberria IV
Agirrezabala

 

19

Torneo sidra 2018

 

40

Uterga
Zubiri

Matxin III
Larrañaga

 

20

 

 

30

Goikoetxea V
Zaldua

Etxarri
Labaka

 

21

Galarreta

APIRILA

12

16:00

 

 

35

Barricart
Martirena

Aldabe
Zaldua

 

31

 

 

30

Urriza
Etxeberria III

Uterga
Endika

 

40

 

 

38

Ansa II
Barrenetxea IV

Juanenea
Ion

 

40

 

 

30

Etxeberria IV
Labaka

Segurola
Azpiroz

 

28

Galarreta

APIRILA

07

16:00

 

 

25

Beñat
Martirena

Barricart
Zaldua

 

35

Torneo sidra 2018

 

40

Etxeberria IV
Agirrezabala

Zeberio II
Azpiroz

 

36

Torneo sidra 2018

 

20

Goikoetxea V
Ion

Matxin III
Larrañaga

 

40

 

 

30

Ansa II
Garces

Etxarri
Zubiri

 

21

Galarreta

APIRILA

05

16:00

 

 

35

Goikoetxea V
Martirena

Aldabe
Labaka

 

24

 

 

40

Urriza
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

33

 

 

40

Zeberio II
Azpiroz

Matxin III
Etxeberria III

 

27

 

 

30

Juanenea
Larrañaga

Segurola
Agirrezabala

 

23

Martxoa

Galarreta

MARTXOA

31

16:00

 

 

31

Beñat
Garces

Etxarri
Martirena

 

35

Torneo sidra 2018

 

40

Uterga
Zubiri

Otaegi
Ion

 

20

Torneo sidra 2018

 

28

Ezkurra II
Azpiroz

Matxin III
Larrañaga

 

40

 

 

30

Ansa II
Labaka

Goikoetxea V
Agirrezabala

 

27

Galarreta

MARTXOA

29

16:00

 

 

11

Goikoetxea V
Zubiri

Etxarri
Larrañaga

 

35

Torneo sidra 2018

 

40

Segurola
Barrenetxea IV

Juanenea
Endika

 

27

 

 

40

Uterga
Etxeberria III

Zeberio II
Ion

 

38

 

 

30

Aldabe
Labaka

Barricart
Garces

 

26

Galarreta

MARTXOA

24

16:00

 

 

35

Beñat
Larrañaga

Barricart
Labaka

 

26

Torneo sidra 2018

 

40

Urriza
Garces

Etxeberria IV
Agirrezabala

 

37

Torneo sidra 2018

 

40

Juanenea
Endika

Ezkurra II
Azpiroz

 

32

 

 

30

Matxin III
Zubiri

Segurola
Etxeberria III

 

27

Galarreta

MARTXOA

22

16:00

 

 

35

Etxarri
Labaka

Goikoetxea V
Martirena

 

28

Torneo sidra 2018

 

37

Otaegi
Ion

Urriza
Garces

 

40

 

 

40

Zeberio II
Barrenetxea IV

Ezkurra II
Endika

 

15

 

 

19

Etxeberria IV
Zubiri

Ansa II
Agirrezabala

 

30

Galarreta

MARTXOA

17

16:00

 

 

35

Beñat
Garces

Aldabe
Martirena

 

29

Torneo sidra 2018

 

40

Uterga
Zubiri

Etxeberria IV
Agirrezabala

 

30

Torneo sidra 2018

 

40

Segurola
Barrenetxea IV

Matxin III
Larrañaga

 

20

 

 

30

Otaegi
Labaka

Etxarri
Azpiroz

 

28

Galarreta

MARTXOA

15

16:00

 

 

35

Beñat
Azpiroz

Goikoetxea V
Martirena

 

31

Torneo sidra 2018

 

40

Juanenea
Endika

Matxin III
Larrañaga

 

22

 

 

40

Zeberio II
Ion

Uterga
Etxeberria III

 

37

 

 

23

Segurola
Labaka

Ansa II
Zubiri

 

30

Galarreta

MARTXOA

10

16:00

 

 

35

Beñat
Zubiri

Aldabe
Martirena

 

34

Torneo sidra 2018

 

40

Segurola
Barrenetxea IV

Ezkurra II
Azpiroz

 

39

Torneo sidra 2018

 

36

Otaegi
Ion

Etxeberria IV
Agirrezabala

 

40

 

 

28

Goikoetxea V
Garces

Etxarri
Larrañaga

 

30

Galarreta

MARTXOA

08

16:00

 

 

35

Ansa II
Martirena

Barricart
Labaka

 

28

 

 

40

Urriza
Garces

Uterga
Zubiri

 

30

 

 

40

Zeberio II
Endika

Juanenea
Barrenetxea IV

 

30

 

 

23

Matxin III
Larrañaga

Etxeberria IV
Azpiroz

 

30

Galarreta

MARTXOA

03

16:00

 

 

31

Beñat
Garces

Etxarri
Martirena

 

35

 

 

35

Uterga
Ion

Ezkurra II
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Juanenea
Labaka

Segurola
Azpiroz

 

35

 

 

30

Goikoetxea V
Zubiri

Aldabe
Larrañaga

 

19

Galarreta

MARTXOA

01

16:00

 

 

18

Aldabe
Martirena

Barricart
Labaka

 

35

 

 

30

Urriza
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

32

Zeberio II
Larrañaga

Ezkurra II
Azpiroz

 

40

 

 

25

Juanenea
Zubiri

Matxin III
Garces

 

30

Otsaila

Galarreta

OTSAILA

24

16:00

 

 

26

Beñat
Zaldua

Goikoetxea V
Martirena

 

35

 

 

31

Zeberio II
Barrenetxea IV

Uterga
Ion

 

40

 

 

29

Etxeberria IV
Agirrezabala

Ezkurra II
Azpiroz

 

40

 

 

23

Segurola
Larrañaga

Juanenea
Garces

 

30

Galarreta

OTSAILA

22

16:00

 

 

29

Beñat
Garces

Etxarri
Labaka

 

35

 

 

31

Uterga
Agirrezabala

Matxin III
Barrenetxea IV

 

35

 

 

34

Juanenea
Azpiroz

Goikoetxea V
Ion

 

35

 

 

28

Barricart
Larrañaga

Etxarri
Zaldua

 

30

Galarreta

OTSAILA

17

16:00

 

 

21

Etxarri
Garces

Barricart
Larrañaga

 

35

 

 

40

Ezkurra
Ion

Ezkurra II
Barrenetxea IV

 

39

 

 

39

Matxin III
Zaldua

Etxeberria IV
Azpiroz

 

40

 

 

30

Segurola
Labaka

Aldabe
Agirrezabala

 

16

Galarreta

OTSAILA

15

16:00

 

 

31

Beñat
Zaldua

Aldabe
Labaka

 

35

 

 

21

Urriza
Etxeberria III

Uterga
Ion

 

14

 

 

40

Segurola
Agirrezabala

Juanenea
Azpiroz

 

38

 

 

25

Barricart
Larrañaga

Goikoetxea V
Garces

 

30

Galarreta

OTSAILA

10

16:00

 

 

35

Beñat
Garces

Etxarri
Labaka

 

22

 

 

26

Urriza
Barrenetxea IV

Ezkurra II-Matxin III
Ion

 

40

 

 

40

Juanenea
Etxeberria III

Etxeberria IV
Agirrezabala

 

35

 

 

30

Aldabe
Zaldua

Barricart
Azpiroz

 

25

Galarreta

OTSAILA

08

16:00

 

 

31

Aldabe
Garces

Goikoetxea V
Zaldua

 

35

 

 

24

Urriza
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Zeberio II
Azpiroz

Ezkurra II
Larrañaga

 

34

 

 

30

Matxin III
Labaka

Segurola
Agirrezabala

 

23

Galarreta

OTSAILA

03

16:00

 

 

35

Barricart
Azpiroz

Goikoetxea V
Garces

 

28

 

 

37

Ezkurra
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Ezkurra II
Larrañaga

Matxin III
Agirrezabala

 

39

 

 

30

Juanenea
Labaka

Segurola
Zaldua

 

20

Galarreta

OTSAILA

01

16:00

 

 

35

Beñat
Zaldua

Barricart
Labaka

 

21

 

 

33

Ezkurra
Barrenetxea IV

Urriza
Ion

 

40

 

 

29

Zeberio II
Etxeberria III

Uterga
Agirrezabala

 

40

 

 

30

Aldabe
Larrañaga

Etxarri
Azpiroz

 

10

Urtarrila

Galarreta

URTARRILA

27

16:00

 

 

35

Etxarri
Larrañaga

Barricart
Azpiroz

 

27

 

 

29

Etxeberria IV
Barrenetxea IV

Ezkurra II
Endika

 

40

 

 

35

Matxin III
Etxeberria III

Juanenea
Ion

 

40

 

 

26

Beñat
Agirrezabala

Goikoetxea V
Zaldua

 

30

Galarreta

URTARRILA

25

16:00

 

 

35

Beñat
Azpiroz

Etxarri
Labaka

 

27

 

 

40

Ezkurra
Endika

Urriza
Agirrezabala

 

26

 

 

38

Zeberio II
Ion

Matxin III
Barrenetxea IV

 

40

 

 

30

Goikoetxea V
Zaldua

Aldabe
Larrañaga

 

25

Galarreta

URTARRILA

20

16:00

 

 

22

Aldabe
Zubiri

Goikoetxea V
Zaldua

 

35

 

 

34

Urriza
Endika

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Etxeberria IV
Etxeberria III

Juanenea
Ion

 

30

 

 

30

Etxarri
Azpiroz

Barricart
Larrañaga

 

21

Galarreta

URTARRILA

18

16:00

 

 

35

Barricart
Azpiroz

Aldabe
Zubiri

 

33

 

 

32

Ezkurra
Ion

Uterga
Barrenetxea IV

 

40

 

 

40

Zeberio II
Agirrezabala

Ezkurra II
Etxeberria III

 

35

 

 

30

Matxin III
Labaka

Juanenea
Larrañaga

 

28

Galarreta

URTARRILA

13

16:00

 

 

35

Goikoetxea V
Zaldua

Beñat
Zubiri

 

24

VI Master Individual ORIAMENDI

 

30

Urriza


Barrenetxea IV

 

19

 

 

39

Uterga
Agirrezabala

Matxin III
Endika

 

40

 

 

30

Aldabe
Azpiroz

Barricart
Larrañaga

 

27

Galarreta

URTARRILA

11

16:00

 

 

35

Beñat
Azpiroz

Etxarri
Labaka

 

26

 

 

40

Uterga
Agirrezabala

Zeberio II
Ion

 

39

VI Master Individual ORIAMENDI

 

30

Urriza

Ezkurra II

 

15

 

 

30

Juanenea
Zaldua

Otaegi
Zubiri

 

16

Galarreta

URTARRILA

06

16:00

 

 

35

Aldabe
Larrañaga

Goikoetxea V
Zubiri

 

28

VI Master Individual ORIAMENDI

 

15

Uterga


Barrenetxea IV

 

30

 

 

38

Ezkurra
Etxeberria III

Ezkurra II
Endika

 

40

 

 

30

Etxeberria IV
Zaldua

Segurola
Agirrezabala

 

29

Galarreta

URTARRILA

04

16:00

 

 

19

Goikoetxea V
Zaldua

Barricart
Zubiri

 

35

 

 

40

Urriza
Endika

Uterga
Barrenetxea IV

 

31

 

 

40

Matxin III
Etxeberria III

Otaegi
Ion

 

34

 

 

30

Segurola
Agirrezabala

Juanenea
Larrañaga

 

24

Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal