Ranking - Abendua 2017

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Barrenetxea IV
40
2
Ezkurra
40
3
Uterga
36

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Aldabe
40
2
Garces
36.75
3
Azpiroz
36.75

AZKEN ALBISTEAK

GALARRETA - 12/16 - 16:46 - Oriamendi2010

GALARRETA - 12/14 - 18:09 - Oriamendi2010

PARTIDUAK

ABENDUA

21

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

 

 

GEHIAGO IKUSI...

EMAITZAK

ABENDUA

16

16:00

Galarreta

Galarreta 16:00

Torneo Parejas ORONA 2017

Finalaurrekoa

35

Aldabe
Azpiroz

Goikoetxea V
Zubiri

34

37

Matxin III
Ion

Uterga
Etxeberria III

40

26

Urriza
Agirrezabala

Ezkurra II
Endika

40

26

Etxeberria IV
Labaka

Segurola
Garces

30

Ranking

Abendua 2017

A Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Uterga
36
2
Etxeberria III
35
3
Agirrezabala
31.6
4
Urriza
27
5
Matxin III
22.5
6
Ion
22
Barrenetxea IV
40
Ezkurra
40
Endika
34.67
Etxeberria IV
34.5
Barricart
34
Zeberio II
0
Etxeberria IV-Matxin III
0
Endika
0
zaldua
0
Uterga-Matxin III
0
Ezkurra
0
Etxarri
0

B Taldea - Puntuazioa (40ekiko)

1
Garces
36.75
2
Azpiroz
36.75
3
Ezkurra II
36
4
Zubiri
34.25
5
Segurola
34.25
Aldabe
40
Beñat
40
Juanenea
36.67
Zaldua
35.33
Otaegi
35
Beñat
35
Larrañaga
33.33
Labaka
32.33
Goikoetxea V
29.33
Ansa II
27
Matxin VI
0
Olazar
0
Juanmartiñena
0
Aizpuru III
0
Martirena
0
Erburu
0
Barricart
0
Otano
0

Ranking

2017

Abendua

A Taldea

Uterga
36

B Taldea

Garces
36.75

Azaroa

A Taldea

Matxin III
40

B Taldea

Aldabe
36.43

Urria

A Taldea

Ezkurra
37.33

B Taldea

Martirena
36.29

Iraila

A Taldea

Matxin III
36.13

B Taldea

Azpiroz
38.43

Abuztua

A Taldea

Urriza
38.75

B Taldea

Juanenea
38

Uztaila

A Taldea

Endika
39

B Taldea

Martirena
36

Ekaina

A Taldea

Endika
38.67

B Taldea

Aldabe
40

Maiatza

A Taldea

Zeberio II
40

B Taldea

Larrañaga
40

Apirila

A Taldea

Zeberio II
40

B Taldea

Labaka
38.67

Martxoa

A Taldea

Urriza
39.17

B Taldea

Garces
40

Otsaila

A Taldea

Uterga
40

B Taldea

Goikoetxea V
38.33

Urtarrila

A Taldea

Urriza
38.4

B Taldea

Zubiri
40

2016

Abendua

A Taldea

Uterga
40

B Taldea

Garces
38.75

Azaroa

A Taldea

Uterga
36.75

B Taldea

Martirena
36.86

Urria

A Taldea

Ezkurra
40

B Taldea

Azpiroz
38.67

Iraila

A Taldea

Uterga
36.83

B Taldea

Martirena
38

Abuztua

A Taldea

Ezkurra
37.57

B Taldea

Barricart
38.75

Uztaila

A Taldea

Barrenetxea IV
36.5

B Taldea

Azpiroz
40

Ekaina

A Taldea

Ion
36.88

B Taldea

Erburu
39

Maiatza

A Taldea

Etxeberria III
37.5

B Taldea

Garces
40

Apirila

A Taldea

Endika
37.5

B Taldea

Aizpuru III
37.83

Martxoa

A Taldea

Uterga
34.86

B Taldea

Segurola
38.63

Otsaila

A Taldea

Zeberio II
36.29

B Taldea

Ansa II
38

Urtarrila

A Taldea

Agirrezabala
36.44

B Taldea

Aizpuru III
37.33

2015

Abendua

A Taldea

Ezkurra
37

B Taldea

Matxin VI
37.14

Azaroa

A Taldea

Urriza
36.8

B Taldea

Matxin VI
38.17

Urria

A Taldea

Ezkurra
37.25

B Taldea

Matxin VI
35.5

Iraila

A Taldea

Urriza
40

B Taldea

Zubiri
37

Abuztua

A Taldea

Ezkurra
37

B Taldea

Ezkurra II
37

Uztaila

A Taldea

Zeberio II
38.33

B Taldea

Zubiri
34.75

Ekaina

A Taldea

Zeberio II
36.67

B Taldea

Segurola
39

Maiatza

A Taldea

Barrenetxea IV
38

B Taldea

Matxin VI
37

Apirila

A Taldea

Zeberio II
35.67

B Taldea

Aizpuru III
35.25

Martxoa

A Taldea

Ezkurra
40

B Taldea

Larrañaga
37.6

Otsaila

A Taldea

Ezkurra
38.29

B Taldea

Otaegi
40

Urtarrila

A Taldea

Zeberio II
38.13

B Taldea

Otaegi
35.78

2014

Abendua

A Taldea

Etxeberria IV
36.67

B Taldea

Larrañaga
38.57

Azaroa

A Taldea

Ezkurra
40

B Taldea

Etxabe II
36.14

Urria

A Taldea

Agirrezabala
37.33

B Taldea

Etxabe II
37.33

Iraila

A Taldea

Ion
39.29

B Taldea

Segurola
36

Abuztua

A Taldea

San Miguel
40

B Taldea

Ezkurra II
37.5

Uztaila

A Taldea

Etxeberria IV
38

B Taldea

Larrañaga
36.86

Ekaina

A Taldea

Endika
40

B Taldea

Otaegi
37.8

Maiatza

A Taldea

Uterga
37.83

B Taldea

Ezkurra II
37.33

Apirila

A Taldea

Etxeberria IV
38.33

B Taldea

Zubiri
35.33

Martxoa

A Taldea

Juaristi
37.8

B Taldea

Olazar
40

Otsaila

A Taldea

Endika
36.33

B Taldea

Aizpuru III
38.4

Urtarrila

A Taldea

San Miguel
37.43

B Taldea

Larrañaga
40

2013

Abendua

A Taldea

Uterga
36.5

B Taldea

Saldias
40

Azaroa

A Taldea

Uterga
37.29

B Taldea

Zubiri
37.8

Urria

A Taldea

Uterga
36.6

B Taldea

Matxin VI
37.33

Iraila

A Taldea

Juaristi
39

B Taldea

Aizpuru III
38.29

Abuztua

A Taldea

Ezkurra
38.4

B Taldea

Larrañaga
39

Uztaila

A Taldea

Etxeberria IV
36.33

B Taldea

Segurola
38.57

Ekaina

A Taldea

Agirrezabala
39.29

B Taldea

Matxin VI
38.17

Maiatza

A Taldea

Juaristi
36

B Taldea

Zubiri
35.83

Apirila

A Taldea

Ezkurra
40

B Taldea

Zubiri
37.83

Martxoa

A Taldea

Etxeberria III
40

B Taldea

Matxin VI
39.38

Otsaila

A Taldea

Etxeberria III
39

B Taldea

Aizpuru III
40

Urtarrila

A Taldea

Juaristi
40

B Taldea

Matxin VI
36.86

2012

Abendua

A Taldea

Matxin III
40

B Taldea

Aizpuru III
37.57

Azaroa

A Taldea

Lizaso
37.25

B Taldea

Urko
37.4

Urria

A Taldea

Juaristi
37.8

B Taldea

Olazar
38.17

Iraila

A Taldea

Urriza
37.33

B Taldea

Zubiri
37.57

Abuztua

A Taldea

San Miguel
37

B Taldea

Zubizarreta
37.78

Uztaila

A Taldea

Urtasun
40

B Taldea

Zubiri
38.17

Ekaina

A Taldea

Etxeberria IV
38.75

B Taldea

Olazar
34.5

Maiatza

A Taldea

San Miguel
39.17

B Taldea

Juanmartiñena
40

Apirila

A Taldea

Etxeberria IV
40

B Taldea

Aizpurua
38.86

Martxoa

A Taldea

Uterga
37.6

B Taldea

Etxabe II
40

Otsaila

A Taldea

Etxeberria III
36.33

B Taldea

Oñatz
40

Urtarrila

A Taldea

Etxeberria III
40

B Taldea

Zubizarreta
40

2011

Abendua

A Taldea

Uterga
38.67

B Taldea

Matxin VI
39

Azaroa

A Taldea

Endika
40

B Taldea

Urrutia II
40

Urria

A Taldea

Barrenetxea IV
38.13

B Taldea

Matxin VI
37.4

Iraila

A Taldea

Urriza
40

B Taldea

Matxin VI
40

Abuztua

A Taldea

Urrutia I
36.9

B Taldea

Aizpurua
39.5

Uztaila

A Taldea

Agirrezabala
37.86

B Taldea

Oñatz
37.88

Puntuazioa

  • Irabazleak beti 40 puntu gehituko ditu, partidua zenbat puntura den kontutan izan gabe.
  • Galtzen den puntu bakoitza beheko taularen arabera zigortzen da.
  • Lortutako puntu guztiak gehitu eta jokatutako partiduen artean zatituko dira, ranking-en sartzeko gutxienez 4 partidu jokatzea beharrezkoa da.

Partido
a 30
Partido
a 35
Partido
a 40
Puntuazioa
30 35 40 40
29 34 39 35
28 33 38 32
27 32 37 30
26 31 36 29
25 30 35 28
24 29 34 27
23 28 33 26
22 27 32 25
21 26 31 24
20 25 30 23
       
Partido
a 30
Partido
a 35
Partido
a 40
Puntuazioa
19 24 29 22
18 23 28 21
17 22 27 20
16 21 26 20
15 20 25 20
14 19 24 20
13 18 23 20
12 17 22 20
11 16 21 20
10 15 20 20
9 14 19 20
8 13 18 20
Partiduak
Negua: Ostegun eta larunbata
Ordutegia 16:00 - 20:00h.
Txartelak
Helduek 20€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Gazteak (18tik 24 urteetara): 8€ Erremonte Botean
parte-hartzearekin
Haurrentzako (18 urtetik behera): Doan  
Galarreta Pilotalekua
Oriamendi 2010, S.L. Tel.: 943 55 10 23
Entidad Jauregi, s/n Fax : 943 55 05 99
20120 Hernani (Gipuzkoa) info@oriamendi2010.com
Babesle
Laguntzaileak

Auto Suecia

El Diario Vasco Gipuzkoako Ostalaritza HostalaritzaAspagiSan Sebastian Turismo

 

©2011, LANKOR Congresos. www.lankor.eus - Texto Legal